Ето ме и мен накрая-седмица щастлива ви желая!-27.02-05.02.

  • 4 677
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 884
Агнешка, много се радвам, че Ния вече е "голяма".. Предполагам, че сега ще ти е малко трудно да подредиш ежедневието си в нейно отсъствие, но скоро ще се почувстваш по-добре, когато видиш на нея колко много и харесва да ходи на ясла.
Аз не съм давала досега моят син на ясла, но живот и здраве мисля есента да тръгне на детска градина..Само мисля де, защото без връзки в детските градини няма места. Случайно някоя от вас да знае някоя детска градина, в която да има шанс да го вземат, ако сега подам документи?!
Почуках на n- на брой директорски врати, и отвсякъде ми кимат отрицателно. че места няма.
Ясно ми е , че всичко става с връзки, ама като нямам такива???
Помагайте с някаква идея или поне идейка....

# 16
  • Мнения: 3 698
Нанди, от тук насетне само най-най-хубави неща,браво на сладката Мими  !
Агнешка, дано на Ния й хареса детската, браво за днес, геройски се е държала  !
Мамо Иги, добре дошла  Hug , повече без такива изненади, лека и спокойна бременност  Hug
Любознателна, много се радвам,че малката е спокойна и весела  Heart Eyes
Момичета, знаете ли каква е най-подходящата влажност на въздуха за дечицата?...

# 17
  • Мнения: 1 710
Агнешке, напълно те разбирам. не знам дали си спомняш, ама аз септември направо в депресия си се хвърлих като пуснах и двамата по ясли и градини. Да се чудиш какво да си правиш свободното време, а толкова си искала да имаш поне малко. Хубаво е обаче да имаш малко свободно време - и знам, че скоро ще го усетиш, а малката не я мисли. Дано не боледува много, другото... ще свикне, на децата им е интересно.
Искрице, а на теб добре дошла, чакахме те вече да се появиш.   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 333
Мамо Иги,прекрасно е че вече си си вкъщи,а не в болнична обстановка.Вкъщи и стените помагат..... а и с нежните грижи на съпруга ти и с милото гушкащо същество съм сигурна че ще си по-добре .

Любознателна, бих искала да попитам за тези аминокиселини,които ползваш и хранителни добавки-кой ти ги изписва и само от чужбина ли може да се купуват. Преди време беше писала за Омега-3, Омега-6 би ли оеснила малко повече за тях.Ползвахте ли ги, доволна ли ,има ли положителен ефект, стават ли за бебета-Мими е на 9м.
Личната ми лекарка дори не е чувала за тях, а генетичката само сбърчи вежди и нищо не каза. тя само ми препоръчва Лкарнитин и Q10. Но още не съм ги намерила и не съм прочела нищо за тях.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 356
Момичета, знаете ли каква е най-подходящата влажност на въздуха за дечицата?...

Ето какво намерих по въпроса:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=56060.msg1025632#msg1025632
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=32466.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=7307.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=15758.0

# 20
  • Мнения: 3 698
Малко мЪ е срам, че не пуснах търсачка  smile3538 Дени, мнооого благодаря Flowers Bouquet целуни сладуранката от мен  lovekiss

# 21
  • Мнения: 1 710
Връщаме се от Пирогов и гледам да пиша тук. Бяхме при д-р Габровски - неврохирург, за да видим какво ще каже за резултатите на Гого от ЯМР-то. Та така:
Човекът е категоричен, че сега не е необходима операция, което е добрата новина. Обясни ни какво представляват този вид кисти - макар, че колко съм разбрала е отделен въпрос. Важното е, че в момента течността в нея циркулира и в такъв момент не е опасна. Онова, което може да се случи обаче е, евентулно да се прояви епилепсия в бъдеще. Това ще е и симптома по който ще познаем, че нещо не е наред в мозъка - голям симптом няма що.... Само тогава евентуално ще се наложи операция. Но както той се изрази много хора си живеят с такива кисти и без да са го разбрали. Та днес се моля дано сме в този процент и да не се налага да познаваме по "симптомите", че нещо не е наред. Всъщност основния момент си остава липсата на мозък, атрофията, на чието място сега е тази киста. Но тази липса може да се поеме едниствено от други мозъчни клетки с много работа и надежда, че старата информация кодирана в тях ще се поеме от новите.
Извинявам се, че стана дълго, ама исках да разкажа.  Така, важното сега е да продължим да работим, другото е в Божиите ръце...

# 22
  • Мнения: 882
Бог да е с Вас Мая и дано да сте в този процент и никога да нямате никакви "симптоми". newsm17

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мая, дано никога няма симптоми и дано с работат коригирате липсите!
Господ да ви дава сили!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 333
Скъпа Мая, дано никога, никога не се появят "симптоми ". дано Гого е дете с късмет да е в групата на този хубав процент и да продължава да се развива много добре. Това което сте постигнали е просто прекрасно, продължавайте само така с много борба, упорство и любов и ще победите.
Вие сте в сърцата и мислите ни!

# 25
  • Мнения: 2 327
Nandy, много хубава новина! Дано по често чувате гласчето на малкото съкровище Simple Smile
Мая, надявам се и аз при вас да не се появят тези симпптоми. А останалото - съгурна съм ще наваксате Simple Smile
Бременните мами да се пазят, а от най-бременната чакаме скоро добрите новини Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 2 356
Мая, сигурна съм, че няма да имате повече проблеми  Praynig Дано кистата не му пречи на Гого по никакъв начин. Мисля, че ще напредва детето и както е казал доктора, други мозъчни клетки ще поемат работата на повредените.  Hug

За Мими на Нанди много се радвам. Ето че вече има напредък и може да е малко по бавно, но детенцето ще навакса.  Praynig

Сети, то и аз не знаех каква трябва да е влажността  Grinning. Извинявай за сухия постинг, ама бързах вчера, а ми стана интересно и исках да ти намеря нещо по въпроса. Затова така само плеснах линковете, много сори  Embarassed   Heart Eyes

Поздрави на всички и  Hug   bouquet

# 27
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Любознателна, бих искала да попитам за тези аминокиселини,които ползваш и хранителни добавки-кой ти ги изписва и само от чужбина ли може да се купуват. Преди време беше писала за Омега-3, Омега-6 би ли оеснила малко повече за тях.Ползвахте ли ги, доволна ли ,има ли положителен ефект, стават ли за бебета-Мими е на 9м.
Личната ми лекарка дори не е чувала за тях, а генетичката само сбърчи вежди и нищо не каза. тя само ми препоръчва Лкарнитин и Q10. Но още не съм ги намерила и не съм прочела нищо за тях.


Нанди, първо много се радвам на новината за Мими!
Добавките ни ги изписва невроложката ни, малко като опитни зайчета сме с тях, защото тя пробва това, което се прави по света и е дало някакви положителни резултати. При нас не винаги се получава, но пък сме пробвали какво ли не Wink Повечето хранят мозъка,а някой бяха за успокоение на нервната система, защото Наталия е много раздразнителна и агресивна.
От самото начало давам Милгама, но не съм наясно каква част от нея се усвоява, защото стривам таблетката, а витамин В се резорбира не напълно от лигавиците, трябва да се разтвори чак в стомаха по принцип. От повече от година давам Омега, което е Ескимо-кидс, а също и танакан, което е екстракт на гинко-билоба и има действие, аналогично на това на ноотропила,който пък на нас ни действа силно възбуждащо. Наталия напредна много физически, и продължава да напредва, но има аутистично поведение, което сега за мен е по-големия проблем. Заради това даваме сега аминокиселината таурин, но при нея нещо не действа както се очаква.
Омегата може и на бебета да се дава, тя представлява всъщност рибено масло, но е натурален продукт, а не синтетичен и действа добре на мозъка.Доколкото ми е известно обаче има деца, които стават раздразнителни от нея. ПРи Наталия се отрази много добре още в началото, стана по-спокойна и по-управляема,подобри малко съня и апетита, но като се роди брат й всичко се промени заради стреса, който изживя.

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 11:37 от ljuboznatelna

# 28
  • Мнения: 4 414
Майче, вярвам, че с Гого всичко ще бъде наред!  Praynig той толкова изстрада, милия...а вие   bouquet...иначе, като се прибрах вчера и се мотах от стая в стая и не знаех какво да правя, точно за теб се сетих Simple Smile ама ще се мотам до края на седмицата. после тръгвам на работа...как не ми се ходи, ако знаетееее...само аз ли съм такъв мързеливец?

# 29
  • Мнения: 1 710
Светлето има бебееееее

Радост - 3.540 и 50см

За съжаление се е наложило секцио, но Светлето звучеше добре, макар че вече започваше да я боли. Бебка е добре. Честито ни бебеее

Общи условия

Активация на акаунт