on-lain пазаруване от чужбина?

  • 7 057
  • 95
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
не съм пазарувала от сайта за бг  Rolling Eyes
избираш си продукта и го слагаш в кошницата. отиваш в кошницата има графа за коя държава е поръчката и там се мота и БГ. не знам дали добре го обясних  Rolling Eyes
Eliona кажи за кой сайт става въпрос

# 16
  • Мнения: 686
Всъщност може ли някой да обобщи от кои от сайтовете има доставка до БГ? Специално за esprit искам да питам. Знам немски, но нещо не схващам къде да погледна в сайта как става доставката  newsm78

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 852
Аз не разбирам грам немски, но опитах да поръчам и доколкото видях искат за доставка 14 евро за първия артикул и за всяки следващ доставката се увеличава с 2 евро. Ако някой разбира немски, моля да помага - правилно ли съм схванала и ако може да преведе какви са условията за доставка. Praynig
Благодаря предварително!
Става въпрос за www.fisherprice.at

Без да знам немски,пробвах да поръчам и ми изпратиха по мейла съобщение. Предполагам, че искат да им преведа парите по банков път newsm78 Ако някой иска мога да му го препратя по майла и да го преведе

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 17:45 от Eliona

# 18
  • Мнения: 7 803
дай ми копие на ЛС ще ти го преведа

# 19
  • Мнения: 7 803
Um Ihnen das Einkaufen möglichst einfach zu machen und einen Test unserer Leistung zu ermöglichen, liefern wir innerhalb/nach

Deutschland
Österreich
Luxemburg

bei StandardVersand versandkostenfrei.

Im Falle des ExpressVersandes (nur innerhalb Deutschlands) berechnen wir Ihnen eine Versandkostenpauschale von 6,95 Euro.

Für die untenstehenden Länder berechnen wir Ihnen folgenden Versandkostenanteile:

Schweden, Finnland: 12.50 EUR

Eine Lieferung in die Schweiz ist leider nicht möglich.

Bitte beachten Sie den Mindestbestellwert in Höhe von 24.00 EUR.

Eine Rücksendung der bestellten Waren ist innerhalb von 14 Tagen aus allen europäischen Ländern nach Erhalt der Warensendung problemlos möglich, aus Deutschland und Österreich ebenfalls kostenlos für Sie!

Wir liefern Ihre Bestellung an jede gewünschte Adresse - an Ihren Arbeitsplatz, an Verwandte, Freunde oder Nachbarn. Bitte geben Sie Ihre Wunschadresse bei jeder Bestellung an. Die Rechnung geht in jedem Fall an die Bestelladresse. Wird keine Wunschadresse angegeben, erfolgt die Lieferung an Ihre Bestelladresse.

Ein Lieferung an Postfächer müssen wir leider ausschließen.

Bitte beachten Sie auch unsere jeweiligen Ländershops und die dortigen Lieferbedingungen:

Nederland: www.esprit.nl - (Levering zonder verzendkosten)
Belgie/Belgique: www.esprit.be - (Levering zonder verzendkosten/livraison gratuite)
France: www.esprit.fr - (Livraison gratuite à partir de 30 euros)
Danmark: www.esprit.dk - (uden forsendelsesomkostninger)

Bitte haben Sie Verständnis dafür, dass Lieferungen in andere Länder zur Zeit aus organisatorischen Gründen nicht möglich sind!   


# 20
  • Мнения: 3 983
с две думи до бг не пращат
първите три държави изпращането е безплатно, по-надолу цитират цени до други държави и те призовават да пазаруваш от местните от-лайн магазини и последното изречение е, че до други държави по организационни причини към момента не пращат.

# 21
  • Мнения: 36 157
http://www.strawberrynet.com/ - но не е за детски дрехи Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 457
с две думи до бг не пращат
първите три държави изпращането е безплатно, по-надолу цитират цени до други държави и те призовават да пазаруваш от местните от-лайн магазини и последното изречение е, че до други държави по организационни причини към момента не пращат.
това за фишър прайс ли?

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 852
Аз не разбирам грам немски, но опитах да поръчам и доколкото видях искат за доставка 14 евро за първия артикул и за всяки следващ доставката се увеличава с 2 евро. Ако някой разбира немски, моля да помага - правилно ли съм схванала и ако може да преведе какви са условията за доставка. Praynig
Благодаря предварително!
Става въпрос за www.fisherprice.at

Без да знам немски,пробвах да поръчам и ми изпратиха по мейла съобщение. Предполагам, че искат да им преведа парите по банков път newsm78 Ако някой иска мога да му го препратя по майла и да го преведе
Благодарности на jump за превода - потвърдила са поръчката по майл-а, и искат да преведа парите по банков път, като задължително да вниша номера на поръчката.

# 24
  • Мнения: 409
Вчера направих поръчката от fisherprice.at, днес ще им преведа пари. Да видим кога ще пристигне?! Simple Smile
Знаете ли до каква сума не се облага с ДДС и в тази сума дали се вклучва shipping-а? Thinking Май беше 50 еuro ...  newsm78

Исках да помоля за помощ от немско говорящите мами:
Пише ли ОТ каква възраст може да се ползва? ТУК!
Благодаря предварително за помоща  Hug

# 25
  • Мнения: 14
Няма дадена минимална възраст на бебето. Може да се използва за деца до 20 кг.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 852
Вчера направих поръчката от fisherprice.at, днес ще им преведа пари. Да видим кога ще пристигне?! Simple Smile
Знаете ли до каква сума не се облага с ДДС и в тази сума дали се вклучва shipping-а? Thinking Май беше 50 еuro ...  newsm78

Исках да помоля за помощ от немско говорящите мами:
Пише ли ОТ каква възраст може да се ползва? ТУК!
Благодаря предварително за помоща  Hug
Моля те, дръж ни в течение кога ще пристигне поръчката Praynig А междудругото, колко струва банковия превод?

# 27
  • Мнения: 3 983
превода е за еспри.
Боши-Моши, всички чакаме да разкажеш за доставката от фишер прайз, колко ти е излязла, и т.н.

# 28
  • Мнения: 7 803
поне на границата казват, че до 100 евро не се облагат стоки  Peace
иначе са ти писали вече, че е до 20 кг столчето

# 29
  • Мнения: 409
Обещавам ще разкажа!  Simple Smile
Сега се Praynig моля, да "не ми мине котка път"!?

Общи условия

Активация на акаунт