Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 280

  • 37 572
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 34 208


Съсредоточен и красив.

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 34 208


Зад кадър.

# 677
  • Мнения: 858
Здравейте момичета!
 Вече не пием ли кафе?Хайде по едно с мен...

     
Скрит текст:
Аз  не се справям с,, ловът,,  на снимки и новини ,но разчитам на вас за ,което ви благодаря!

 

# 678
  • Мнения: 20 905
Здравейте,

Лек и приятен ден ви желая.

Момичета, да споделя!От двете места, където бях предложила да гледат игралния филм, получих много, много добри отзиви за филма и ЕА.Учудени са от неговото превлъплъщение, от това, че в нашата съседка има такива творци.Че той играе много естествено, че Фарах не приличала на туркиня.Хубаво е и в реала да има хора, с които човек да разговаря за творчеството на любимия си актьор.Могат да се кажат много повече неща.... Peace Hug

# 679
  • Мнения: 858
,,....Проблема...,, е  филм  ,който се хареса  на мнозина въпреки ,че не от комерсиалните произведения! В него има някаква магия,има запомняща се актьорска игра,носи много философия в себе си ,....от всочко по много!

  

Тек- нежната душа..!
 

  harmoni...и на теб Two Hearts

п.п.Вероятно силата идва от факта ,че е преживяна история,разказ идващ от сърцето на Керем Дерен!

Последна редакция: пт, 08 авг 2014, 12:26 от Giya

# 680
  • Мнения: 858
Боже ,каква тишина!
Звукът на тишината!


   

     Two Hearts

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 34 208




Giya, навсякъде е така - и по форуми, и по ФБ.
................
Да пием чай с Текин.

# 682
  • Мнения: 20 905

Тек-чистата душа....

Моите хора искат да видят сега,ЕА в други роли.Но те още не гледат сериали, но може и това да стане.Бъдещето ще покаже.....

Giya, благодаря ти!

# 683
  • Мнения: 858
Да пием чай-добре !
 Tуk обикновено не беше така,, безлюдно ,, , но...
   Нека да е лято !
  marian-ka  ,harmoni... Hug Hug
Успешен ден! И аз ще свърша някои неща .До по-късно тогава!


   

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 34 208


Нашият хубавец.

# 685
  • Мнения: 1 097
Вече си мисля,че тези момчета от кабелния оператор са ме нарочили и през ден съм без НЕТ.

Да се полюбуваме на хубави ръце

# 686
  • Мнения: 4 966



От Вета - Художникът, рисуващ дъжд

# 687
  • София
  • Мнения: 1 001
Здравейте,
Малко се порових в мрежата и открих няколко снимки, които не си спомням дали са публикувани в темата. Все пак ще ги сложа:

# 688
  • София
  • Мнения: 1 001
И два не лоши постера:

# 689
  • Мнения: 1 285



Скрит текст:

Посвещавам го на обикновените  простосмъртни в темата, като мен.




Пукнатата делва

/ Китайска приказка /
Една възрастна жена имала две големи делви, които носела на кобилица на врата си.
Едната делва имала пукнатина, а другата била идеална и винаги доставяла цялото количество вода.
В края на дългия път от извора до къщата спуканата делва пристигала наполовина пълна.
Цели две години жената така доставяла вода до вкъщи – по една делва и половина.
Разбира се, здравата делва била горда със своята цялост. Бедната спукана делва била засрамена от своята непълноценност и се чувствала отчаяна, че правела само наполовина от това, което се очаквало от нея.
След тези две години на служба спуканата делва казала на жената:
- Срамувам се от себе си, защото през пукнатината ми изтича вода по целия път обратно до твоя дом.
Възрастната жена се усмихнала:
- Забелязала ли си, че има цветя от твоята страна на пътеката, но не и от другата страна на кобилицата, където е другата делва? Това е защото, знаейки за тази пукнатина, аз засадих цветни семена от твоята страна на пътеката и всеки ден, когато се връщаме от извора – ти ги поливаш.
За тези две години аз берях тези красиви цветя и украсявах масата вкъщи. Без да си това, което си, до сега нямаше да имам тази украса вкъщи.
Всеки от нас си има своята уникална пукнатина …
Но именно недостатъците и пукнатините, които имаме,
правят живота ни заедно така интересен и възнаграден.
Просто трябва да възприемеш всеки човек такъв, какъвто е и да търсиш доброто в него.

Последна редакция: пт, 08 авг 2014, 15:45 от komet

Общи условия

Активация на акаунт