Отговори
# 705
  • Мнения: 240
  Подкрепям Annl_88.  Това е мнението на всички от Фб групата.

# 706
  • Мнения: 222
Аз пък искам да попитам каква козметика ще взимате за бебоците ?
Чувам,че май доста мами са доволни от Бочко (макар да е евтина българска козметика),а други хвалят Мустела. Мисля и аз да пробвам евтиния вариант,а ако не ми хареса или бебо не го понесе,ще го сменя. Има бебета,които получават обриви и от най-съпата козметика и затова не ми се рискува много. Peace

Момичета, да ви питам, преди бях питала пак, но никой не се включи, след секцио в реанимацията дават ли телефон? че се замислих сериозно по въпроса със съобщаването дай Боже на добрите новини  Grinning
Нямам опит,ама според мен,ако не си с пълна упойка,не виждам проблем да ти дадат телефона. Simple Smile

# 707
  • Мнения: 204
Момичета, само за информация понеже и и тук и във фейсбук се обсъждаше, днес гледах една брошура  за тази седмица - има намаление - помпа за кърма на Авент за 50 лв и комплект шишета с биби и четка за 31.50 лв.

за да не се приеме за реклама, което ни най-малко ми е целта

брошурата е на
Скрит текст:
Айко

# 708
  • София
  • Мнения: 616
За козметиката и аз още не съм решила, мислех поне докато е новородено да ползвам медицинска, а после някоя по-обикновена. От друга страна пък не ми се иска да я сменям много-много... Май ще си харесам нещо на място в аптеката като отида да пазарувам Wink

# 709
  • Мнения: 600
В реанимацията може проблем да е апаратурата .Някои медицински уреди се повлияват от телефон.Зависи .
В болницата ,където ще раждам видях потготвени комплекти за новородените с козметика .Ще пробвам нея и ако не е подходяща ще търся друга .

# 710
  • Мнения: 141
В реанимацията може проблем да е апаратурата .Някои медицински уреди се повлияват от телефон.Зависи .
В болницата ,където ще раждам видях потготвени комплекти за новородените с козметика .Ще пробвам нея и ако не е подходяща ще търся друга .

е ако има такива комплекти ще е супер аз лично не съм много на ясно с бебешката козметика. 
Аз пък искам да попитам каква козметика ще взимате за бебоците ?
Чувам,че май доста мами са доволни от Бочко (макар да е евтина българска козметика),а други хвалят Мустела. Мисля и аз да пробвам евтиния вариант,а ако не ми хареса или бебо не го понесе,ще го сменя. Има бебета,които получават обриви и от най-съпата козметика и затова не ми се рискува
аз лично съм пробвала едно кремче на бочко и съм доволна но не съм наясно дали става за бебе

# 711
  • Мнения: 164
Аз съм чувала доста противоречиви мнения за мустела. По принцип съветват да се вземат мострички и да се види как ще реагира кожата на бебо,а не направо големите разфасовки. Бочко са хубави, но все пак си е до кожа

# 712
  • Мнения: 5 037
Последните 2 пъти когато купих шампоан на Мустела,забелязах,че няма нищо общо с предните разфасовки.А купувам само от една и съща аптека.За каката купувам от него,че имаме големи проблеми с кожата и винаги внимава за прах за пране и козметика.Не съм решила дали да не пробвам с друга марка.

# 713
  • Мнения: 431
Тази вечер пак не ми се спи, от една седмица ме почнаха киселините.

Шишета ще купя на Авент, вече съм ги изпробвала.

Козметика Мустела или Себамед. Шампоанче комбинирано за коса и тяло, олио за тяло и коремче за дупе -судокрем. Ползвала съм ги с баткото, той е от бебе с много суха и чувствителна кожа.

Понеделник бях на консултация и момченцето ми е вече 1.200 кг. Ходих и на очен лекар, разреши ми нормално раждане.

Хайде лека вечер.

# 714
  • Мнения: 5 037
Добро утро мами.Дано сте поспали(поне повечето)тази вечер.Да ви почерпя ,преди 14г с ММ си казахме "ДА"
Скрит текст:

# 715
  • Мнения: 600
  Шерифче, честита годишнина ! Много години любов да имате !   loveuuu

Ейвалин, хубава новина за нормалното раждане ! Успех !

В болницата комплектчетата за на Мустела . Една приятелка ми препоръча тяхно шампоанче за новородени със соли , които помагат за регулиране на потенето и махането на тези малки косъмчета с които се раждат бебетата по гръбчето .

# 716
  • София
  • Мнения: 4 582
На Мустела съм взимала хидратиращ крем за каката - на мен ми беше много силна миризмата. И пак с каката ползвах крема им за стрии при бременни (или както там се води) - пак ми беше натрапчива миризмата.
И нещо не им се впечатлих, а пък не са малко пари.

Според мен - ако не може да се вземе мостра, се купува нещо с по-нормална цена. Ако кожата е ок - не се бели, не се зачервява, няма пъпчици - се продължава с избраното. Ако вече има проблем - тогава се почва с опитите, смяната на козметика и евентуално консултация с лекар.

# 717
  • Мнения: 72
Аз пък искам да попитам каква козметика ще взимате за бебоците ?

Добро утро! Вчера поръчах лосион за тяло от новата серия на Avon Baby ?!   newsm78 Дано се окаже добър...Имам си и едно шампоанче за коса и тяло на Mixa и трябва само да купя крем за подсичане, няма да прекалявам с козметиката, ще изпробваме постепенно кое ще ни се отрази добре.
http://avonbg.com/blog/2012/8/16/%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5-%D0%B8 … %D0%B0-avon-baby!
scherifka Честита годишнина, много усмивки и влюбени погледи!!! Simple Smile

# 718
  • Мнения: 231
Добро утро и от мен. Гледам че обсъждате козметиката, аз не знам защо точно но се бях насочила към Bubchen, но май никой не ги ползва  Laughing иначе за Мустела съм против. Имам едно приложение на телефона ( не е бг) където пишеш марката или направо цъкаш бар кода и то дава от 1до 10 колко вредно. Различните продукти на мустела почват от 6, което вече е в червено. Дават ги като канцерогенни и алергизиращи. Но не само за това, мисля че са мн рекламирани и прехвалени изкуствено.

# 719
  • Мнения: 36
Добро утро и от мен момичета   food010 относно козметиката за малките, ми препоръчаха всичко което се ползва  да е от една марка, ако се получи алергия поне да не се чудим от коя се е получила.

Общи условия

Активация на акаунт