Отговори
# 720
  • Мнения: 72
Имам едно приложение на телефона ( не е бг) където пишеш марката или направо цъкаш бар кода и то дава от 1до 10 колко вредно. Различните продукти на мустела почват от 6, което вече е в червено.
Как се казва приложението, звучи готино?

# 721
  • Мнения: 36
Добро утро и от мен. Гледам че обсъждате козметиката, аз не знам защо точно но се бях насочила към Bubchen, но май никой не ги ползва  Laughing иначе за Мустела съм против. Имам едно приложение на телефона ( не е бг) където пишеш марката или направо цъкаш бар кода и то дава от 1до 10 колко вредно. Различните продукти на мустела почват от 6, което вече е в червено. Дават ги като канцерогенни и алергизиращи. Но не само за това, мисля че са мн рекламирани и прехвалени изкуствено.

blueyed за johnson & johnson какво казва това приложение  Wink

# 722
  • Мнения: 180
Относно козметиката и аз да се включа, на едно училище за бременни получих доста мостри на биодерма, та мисля да ги изпробвам тях като за начало. В момента си мажа корема с един крем на Hipp и съм много доволна, но не зная дали им е хубава бебешката серия. Пазара е доста претрупан със всякакви марки но не мисля, че винаги най-скъпото е и най-доброто. За Мустела съм чела и аз доста противоречиви мнения и по-скоро мисля, че е прехвалена козметика отколкото толкова добра, но ще пробваме момичета, дано подберем най-подходящото за бебчетата.

За фейсбук, не искам да повдигам повече темата и в никакъв случай не съм се засегнала, просто исках да споделя мнение.
Хубав ден на всички макар, че е доста сив и дъждовен, но пък малко ще ни разхлади   bouquet

# 723
  • Мнения: 28
Момичета, за да не се чудите защо не ви добавяме във фейсбук и да не се пита през 2 поста за нея,ще ви обясня накратко. Групата там е тайна и не става с пращане на линк,а само с покана, но тъй като доста зачестиха измамите и има много фалшиви профили, добавяме нови членове само,ако са много активни тук и си ги познаваме.




AnnI_88-ще ме включиш ли във ФБ-групата,не пиша много често но съм от началото със вас.

Новото при мен е че решихме да подпишем брак с моето мило,сега е едно приготовление   ura
Бебо не ми дава мира ,много ритка и аз не мога спя като повечето от вас.Кръста и всички мускули така ме болят, няма да се оплаквам да се роди живо и здраво пък тези неща ще минат.

# 724
  • Мнения: 141
Честита годишнина и от мен.  Няма да бързам с козметиката още ще по събера още мнения. Лек ден от мен аз отивам на среща с бебчо. До по късно  bouquet

# 725
  • Мнения: 28
Шерифче, честита годишнина !Много любов ви пожелавам!!!

blueyed, аз също съм се насочила към Bubchen.Ползвах я със баткото бях много доволна тогава,но това беше преди 10години,не знам дали сега качеството е същото.Сега ще я пробвам пак ако бебо я понася добре няма да търся друга козметика.

# 726
  • Германия
  • Мнения: 513
scherifka, честита годишнина, живи и здрави да сте и още много по 14 да празнувате!

Аз с баткото ползвах Хип и до сега купувам техни шампоани, като отвреме навреме сменям с Бюбшен. Казват, че имало разлика между тази на немския пазар и тези, които се продавсат в БГ.
Сега се Чудя Себамед или Пенатен. 

# 727
  • Мнения: 164
scherifka, Честита годишнина! Да се обичате и подкрепяте и ноември месец най-хубавия подарък да си направите!

# 728
  • Мнения: 151
Аз си взех електрическа помпа на Авент и шишета на същата марка. Относно козметиката съм чувала много добри отзиви за Биодерма, но не съм решила какво да ползвам.
С нетърпение чакам срещата с бебо на 12.09., който от 2 вечери ме буди в 3 и си будуваме  Grinning

# 729
  • Мнения: 39
Sherifka, честита годишнина, да се радвате един на друг и на малкото човече Simple Smile
Виждам, че обсъждате козметиката. Аз съм в голяма чуденка, има толкова различни продукти... не знам какво точно ще трябва, не само марката. За сега събирам от безплатните мостри, имам вече доста и мисля да се сдобия с още. Така ще видя какво точно ще ползваме и после ще купувам. Пък и няма да давам парички в началото Simple Smile

# 730
  • Мнения: 1 318
От два дни тамагочито ме събужда в 5 ч сутринта с ритници. Съответно после до 7:30 си будувам и направо отивам на работа. Някой ми беше казал, че безсънието е типично за последните 2 месеца... явно така ще е при мен.
Днес за пръв път изпитах силен задух в офиса и се наложи да постоя навън на чист въздух. Пийвам водичка на малки глътки и вече съм добре.
Нямам търпение да стане 18/09, че да видя "квартирантът" как е  Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 231
Имам едно приложение на телефона ( не е бг) където пишеш марката или направо цъкаш бар кода и то дава от 1до 10 колко вредно. Различните продукти на мустела почват от 6, което вече е в червено.
Как се казва приложението, звучи готино?
SkinDeep  Party

# 732
  • Мнения: 231
Добро утро и от мен. Гледам че обсъждате козметиката, аз не знам защо точно но се бях насочила към Bubchen, но май никой не ги ползва  Laughing иначе за Мустела съм против. Имам едно приложение на телефона ( не е бг) където пишеш марката или направо цъкаш бар кода и то дава от 1до 10 колко вредно. Различните продукти на мустела почват от 6, което вече е в червено. Дават ги като канцерогенни и алергизиращи. Но не само за това, мисля че са мн рекламирани и прехвалени изкуствено.

blueyed за johnson & johnson какво казва това приложение  Wink
Доста добре, максимум до 3 стигат, което е супер. Повечето са 1  Peace

# 733
  • Мнения: 204
Добро утро момичета    Sunglasses
Sherifka честита годишнина   bouquet
Еivalin чудесно за нормалното раждане  Peace

Хрис80, колко ви е голям баткото, нашата разлика ще е почти 9 години, радвам се че има и други с по-голяма разлика  Grinning а за сватбата си е сериозно предизвикателство като знам какво тичане пада  ooooh! успех с приготовленията  Peace

Sluncoo - не се притеснявай не е толкова сложно. Първоначално може да се къпе бебето и без шампоан. Трябва ти задължително някакво лосионче/кремче с което правиш масажче след баня и крем за дупе  Peace

аз от Себамед бях много доволна, преди писах но пак да кажа, само за дупе ползвах Бочко, че Себамед ми излизаше много скъпо, защото това е нещото което най-много се харчи. Когато баткото беше бебе, Бочко имаха само крем за дупе, нищо друго. Сега вече всичко имат.
Някоя от вас има ли отзиви за другите им продукти?

# 734
  • Мнения: 28


Хрис80, колко ви е голям баткото, нашата разлика ще е почти 9 години, радвам се че има и други с по-голяма разлика  Grinning а за сватбата си е сериозно предизвикателство като знам какво тичане пада  ooooh! успех с приготовленията  

Баткото на 26 ноември ще направи 10години Simple Smileточно 10години разлика защото ще бъдат в един месец.  Laughing
Благодаря ние само ще подпишем и с кумовете ще се почерпим така че няма да е кой знае какво. 1dating

Общи условия

Активация на акаунт