Работата остави и в Ямболската тема се включи 24

  • 95 152
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 205
Момичета, моля ви, препоръчайте ми нещо много ефикасно за афти. Цялата ми уста вече е в афти и се побърквам, Афтекс, Нистатин, Гранофурин-нищо не помага. 3 ден съм така, искам малко облекчение. Не са 1-2 афти, цели 6-7 изнамерих, кой знае колко още не съм видяла.

# 61
  • Мнения: 317
детските са преведени Peace


Гери*http://apteka.framar.bg/05001079/%D0%B4%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B0% … %80-janssen-cilag това не е точно за авти,но ни е помагало Peace

# 62
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Гери* няма да съжаляваш,ако пробваш това,страшно ефикасно,на момента побелява мястото,става и за външно лечение при рани при полови органи..широко приложимо е.
http://apteka.framar.bg/03000192/%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D1%82% … -50-%D0%BC%D0%BB-

# 63
  • България
  • Мнения: 3 621
Стига бе , на 12-ти още  Shocked
Това по случай 15-ти септември ли ? Все още не са ми пратили смс от банката.

# 64
  • Мнения: 205
mamagali_vanko, дактарина е спрян от производство  #Cussing out

# 65
  • България
  • Мнения: 3 621
Получих смс  - освен детските и помощ за първокласник Simple Smile В първия момент се  шашнах като видях трицифрена сума и се чудя от къде ми ги пращат  Laughing

# 66
  • ямбол
  • Мнения: 86
Момичета, моля ви, препоръчайте ми нещо много ефикасно за афти. Цялата ми уста вече е в афти и се побърквам, Афтекс, Нистатин, Гранофурин-нищо не помага. 3 ден съм така, искам малко облекчение. Не са 1-2 афти, цели 6-7 изнамерих, кой знае колко още не съм видяла.
това много ми помага за  афти http://apteka.framar.bg/09000113/%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BA% … 3-5-%D0%B3%D1%80-

# 67
  • Мнения: 205
mari.d, благодаря ти, изглежда ефикасно не е и скъпо, но имам кандида в устата, което пречи да го използвам..

# 68
  • Мнения: 317
Гери* няма да съжаляваш,ако пробваш това,страшно ефикасно,на момента побелява мястото,става и за външно лечение при рани при полови органи..широко приложимо е.
http://apteka.framar.bg/03000192/%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D1%82% … -50-%D0%BC%D0%BB-
Еййй тоя Ваготил бях го забравила,от зор с една упорита гнойна ангина правихме гаргари с него.Лютеше му много на дребния ,но резултата беше на 100%.Как не се сетих за него една приятелка скоро ме пита как съм го лекувала и аз мислих ,мислих и не се сетих.Браво Ники как ме подсети  bouquet

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Честит първи учебен ден на всички ученици и дечица тръгващи на градина и ясла,нека годината мине леко и по вода .
mamagali_vanko ,нали,вълшебен е, не знам дали Гери* е решила поне да го опита,защото не писа нищо към моя коментар.

# 70
  • Мнения: 317
Да бе Ники супер е.Аз в началото като чух за какво е се дръпнах ,но бях много на зор .Тъкмо бяхме излязли от болницата и пак ни повтори ангината,че една приятелка ми донесе да пробвам-каза ,,недей се чуди за какво е ,ами давай на лапето да се оправя,, Laughing Laughing.И така.... Hug

# 71
  • Мнения: 2 485
Този Ваготил универсален ще се окаже май  Laughing На бебето му мазаха два пъти пъпа с него, че много време се застоя и педиатърката чак се притесни  Rolling Eyes Успщ да го намаже, защото зъболекарката ни (в една сграда са) имаше останал, който е в срок. Моят мъж преди това търси в няколко аптеки и са му казали, че вече не продават (не знам дали не е спрян от произв.)

Последна редакция: вт, 16 сеп 2014, 07:22 от little afternoon

# 72
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Да такова е лекарството,още в начало го представих за широко приложимо.Не знам дали е спряно,нашето е от лятото,на морето мъжа ми от семки целия беше в афти и аптекарката му го е препоръчала,като е предупредила,че принципно приложението е и друго,но после и при афта на детето,се консултирах с педиатърка и потвърди.Ако не се предлага вече по аптеките,мога да ви дам и капка помага.

# 73
  • Мнения: 14 354
Здравейте, дами!
Връхлитам при вас с въпрос - знаете ли дали през тези почивни дни ще се организира тенис турнир за аматьори във вашия град? Ако да - можете ли да ми дадете някакви координати за записване. Звъня на кортовете, но от там не могат да ми дадат информация.
Благодаря ви предварително!

  bouquet

# 74
  • Мнения: 205
никид, не го намерих в аптеката. Взех Сандрин, 3-4 пъти се промих с него и всичко се махна, слава Богу.

Общи условия

Активация на акаунт