Работата остави и в Ямболската тема се включи 24

  • 95 227
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 444
Здравейте Ямболски мами!
Виждам че тук  скоро никой не се е разписвал,но все пак.
Някоя от вас има ли впечатления от ОУ,,Николай Петрини " в Ямбол ,добре ли подготвят децата там?
Чудя се какво да правя май ще се налага да местя детето в друго училищв и то точно в 7 клас когато е нужна по сериозна подготовка,но нямам голям избор.
Нашият стар директор се е завърнал на поста си и масово напускат преподаватели с по 20г. стаж и то хора  утвърдени като име и авторитет,ако продължава така ще се наложи да сменим училището,колкото и да не ми се иска ,че ни е последна година.
Ще съм Ви благодарна ако някой има впечатления за подготовката в ОУ-тата в града ни все ще мие от помощ.
Хубав ден!

# 76
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Става дума за Христо Смирненски, нали?
Виж в Климент Охридски или Славейков дали няма да има места. За Николай Петрини нямам наблюдения. За Любен Каравелов и Славейков имам добри отзиви. учител съм в гимназия и от тези училища идват добре подготвени деца.

# 77
  • Мнения: 444
Става дума за Христо Смирненски, нали?
Виж в Климент Охридски или Славейков дали няма да има места. За Николай Петрини нямам наблюдения. За Любен Каравелов и Славейков имам добри отзиви. учител съм в гимназия и от тези училища идват добре подготвени деца.
Благодаря в Климента не искам определено заради многото от махлата,А Любена ми идва мн.далече ние живеем на старата автогара.Славейков това стария Велики октомври ако не се лъжа нали?
Да за Смирненски става дума този директор освен учителите и нас родителите направи на луди само стресира  децата ни.Ако искаш и знаеш нещо за положението в Смирненски може да ми пишеш на лична.
ЛИЛЯНА-Благодаря отново!

# 78
  • Мнения: 317
На 13.09 ме агитираха от Христо См. да си преместя детето при тях .Карали всички учители да звънят на който познават, и да питат дали няма да се запишат при тях.Явно се случва нещо там..

# 79
# 80
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Съжалявам, че сте се оказали потърпевши. За проблемите с кадри съм чувала още доста отдавна. Сега явно се случва нещо необратимо.
Взимайте си децата и търсете алтернативи. В Климент Охридски не е толкова отчайващо, но съм съгласна, че имат доста деца от махалата.
Питайте и в Петрини и дано все още има места, поради текучеството в момента.

# 81
  • Мнения: 317
Пратете едно писмо и до Господари на ефира Peace

# 82
  • България
  • Мнения: 3 622
Да, чудесна идея.. Много ще ми е интересно да видя господина в "Господари на ефира" Grinning

# 83
  • Мнения: 52
Здравейте мами! Искам да попитам за детска градина "Зорница", която се намира до социалното. Ако някоя от вас си е водила детето там или е чувала някакви мнения да градината може ли да сподели.

# 84
  • Мнения: 2 141
Здравейте, момичета.
Трябва ми добър дърводелец за изработка на вграден гардероб.
Благодаря предварително!

# 85
  • Мнения: 317
Здравейте, момичета.
Трябва ми добър дърводелец за изработка на вграден гардероб.
Благодаря предварително!
0896480409 Симеон-ако не става въпрос за дърво.Изработва всякакъв вид мебели от ПДЧ и МДФ Peace

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 15:20 от mamagali_vanko

# 86
  • Мнения: 2 141
mamagali_vanko Благодаря много!

# 87
  • България
  • Мнения: 3 622
seto4e, дъщеря ми завърши детска градина "Зорница" Много съм доволна. То може би зависи и при кои госпожи ще се падне детето. Нашите бяха - Трифонова и Белчева. Страхотни педагози, научиха децата на много неща - имам  предвид изобщо като цяло, не само за учебния процес, вкл.  и да рисуват. Учстваха в конкурси,получаваха награди и т.н. Правеха чудесни тържества,, измисляха им много забавления  Peace

# 88
  • Мнения: 52
Мерси за отговора, ирен 22!

# 89
  • Мнения: 61
Здравейте,
Казвам се Кейт... Четох в предишните Ви темички, че сте харесали Zumba Fitness като вариант на тренировка за отслабване http://www.chudesa.net/yako-zumba-zabavlyavai-se-dokato-otslabvash/
Това е причината, поради която реших да Ви пиша. Лицензиран Zumba Fitness инструктор съм и водя тренировки в Младежкия дом от Понеделник до Петък при следния график:

Понеделник, Сряда и Петък 19:00 - 20:00 часа
Вторник и Четвъртък 18:00-19:00 и 19:30-20:30 часа

За повече информация можете да се свържете с мен на FB: Kate Ivanova

 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт