Работата остави и в Ямболската тема се включи 24

  • 99 422
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 489
Кейт, ще си позволя да те попитам тук. Има ли групи по народни танци в младежкия дом? Знаеш ли какви и кога са?
Благодаря!

Редактирам се - видях на място. В пон и ср има  Peace

Последна редакция: ср, 01 окт 2014, 16:11 от little afternoon

# 91
  • Мнения: 1 732
Здравейте, момичета!
Дали може да ми помогнете с мнения и препоръки за уролог в Ямбол?

# 92
  • Мнения: 317
Кейт ако кажеш и цената на курса...... Heart Eyes


Уролог не познавам,съжалявам Peace

# 93
  • Мнения: 899
Здравейте, момичета!
Дали може да ми помогнете с мнения и препоръки за уролог в Ямбол?

Цветков. Мисля, че работи в отделението в болницата. Наскоро се занимава с баща ми, доволни сме.

# 94
  • Мнения: 1 732
Благодаря, alisson!

# 95
  • Мнения: 175
И мен ме интересува цената на посещение на зумбата благодаря Simple Smile

# 96
  • Мнения: 2 141
Кейт ако кажеш и цената на курса...... Heart Eyes

И мен ме интересува цената на посещение на зумбата благодаря Simple Smile
И мен ме бройте  Peace

# 97
  • Ямбол
  • Мнения: 1 610
в Ямболската темавъв ФБ,има повече инфо ,часове и цени за зумбата.

# 98
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
в Ямболската темавъв ФБ,има повече инфо ,часове и цени за зумбата.
А който не ходи във фейсбук?

# 99
  • Мнения: 317
Да Ники ,и аз съм малко анти фейс и ..... Peace

# 100
  • Мнения: 2 141
Аз съм потребител на фейсбук, но за какво е тази тема тогава?!
Фейсбук си е фейсбук, бг мама си е бг мама
 Peace

# 101
  • Ямбол
  • Мнения: 1 610
О,честно и аз не ползвам почти ФБ,но гледам,че там се коментира именно въпросното.

# 102
# 103
  • Мнения: 2 489
Сигурно затова няма много активност тук. Щом има фб група.

# 104

Общи условия

Активация на акаунт