На море в Гърция 2014 - IX

  • 53 319
  • 760
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 863
divna_, за нищо  Hug Ти ли пита наскоро за плажовете? Исках още тогава да го пусна, но нямах време да го тръся, че бях попаднала на него случайно, пък после загубих питането на кого беше ....Ама вчера се заинатих и го издирих  Naughty

# 46
  • София
  • Мнения: 1 902
Пак съм ви изпуснала...и нова тема даже имало Whistling
Параходче  bouquet

# 47
  • Мнения: 761
Благодаря за новата тема  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 436
Записвам се и аз, благодаря за темата!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Включвам се в темата, за да не изпусна нещо  Mr. Green  Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 660
Благодаря,Параход и на всички,които споделяте   bouquet

# 51
  • Мнения: 751
Запис и от мен  Simple Smile В очакване за нашето пътуване в края на август.

Благодаря за прекрасните снимки и много слънчеви дни на всички   bouquet

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Здравейте мами.Отдавна следя темата и чета редовно постовете ви, но не съм писала до сега.Харесали сме си тази вила но немога да намеря никъде отзиви за нея http://bg.sithoniagreece.com/sithonia/neos-marmaras/%D0%BD%D0%B0 … 0%B8%D1%81%D0%BE/

Някой да е отсядал там?

# 53
  • София
  • Мнения: 243
запис

# 54
  • Мнения: 2 255
Параход   bouquet за това, че ни "събираш" пак и пак ..... Peace ако не беше ентусиазма ти отдавна да съм забравила как се влиза в бг мама  Mr. Green

Таис определено се радвам, че отново си сред нас и ти желая на където и да ви отвее вятъра ...да си изкарате чудесно  Praynig

На всички момичета, които тепърва тръгват и се организират пожелавам хубаво време и слънчеви емоции  Wink
А на тези дето се завръщат да не се "стискат" на снимки и отзиви  Grinning ....та в тази връзка и аз да си кажа ...Pontes ти сърце имаш ли с тез снимка-две .....дай ощеееее ....

Ох като гледам какво е навън, а и аз така истерясах вече от бачкане, че забравих, че съм била на море  #Silly само като ви чета и ми идва да хукна с хлапето нейде на юг ...ама да е с лесен достъп ....и след 15ти  newsm78....само не знам да не са ми сменили бравата като се върна  Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 255
Таис,к`во правим с тунелчетата? Аз вместо да си организирам маршрута на Лефкада,седя с часове със street view-то в тунелите и изучавам изходите през колко метра са Mr. Green....не е леко...

# 56
  • София
  • Мнения: 12 374
2K, благодаря  Hug

Барба, аз окончателно се отказах от Корфу, хич не ме грабна островът, та тунелите с радост ги оставям на някой друг  Mr. Green

Ще си ходим на село Евия и това е. Пълна почивка, ядене, и ще се затътрим до 2-3 нови плажа, които препоръчаха момичетата. Тази година дългия път вече си го изпътувахме, догодина пак  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 679
Благодаря и аз за новата тема  bouquet
За да не е само запис
Αγίου Νικολ  … #959;υ, Evia by Кайлис, on Flickr

# 58
  • Мнения: 468
Параход    bouquet Благодаря! Всяка нова тема ме зарежда с още и още желание за гръцки красоти и нямам търпение. Спомена ли от къде са снимките този път?

Да ви се оплача детенце е болно. Вече се оправя, но беше дълго и гадно боледуване и аз се уплаших. Малко ме хвана шубе да тръгнем с нея на 600 км на море. ММ продължава да настоява да отидем някъде по-близо. Ако всичко е наред, както се надявам и вярвам, пътя ще го минем. Но ме притеснява, ако се разболее и сме толкова далече. Знам, че трябва да гоня подобни мисли, но по-разумно е с малко дете да бъдем наблизо. Объркана съм. Сутрин огромното ми желание да отида в Парга надделява и си казвам, отиваме. Вечер страховете ми се връщат и започвам да се разколебавам.

# 59
  • Мнения: 11 240
Теди предложи да познавате откъде са снимките, ама никой още не се е пробвал. Хайде, първите две са много лесни... (третата и аз трябваше да проверя, че а) не съм ходила там и б) не помнех откъде съм я свалила  Sunglasses)

Кайлис, страхотен ти е залезният кадър. Трябва да започна да си записвам снимки на форумки, за да ги използвам за първа страница.

Миленита, мойта дъщеря пък се разболя от варицела Wink

Общи условия

Активация на акаунт