Маркетинг или Стопанско управление

  • 3 274
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 173
Ако трябва да съм откровена(и като човек, вече завършил Стопанско упр-е)е все едно какво ще избереш... така или иначе за българските фирми и маркетинг и мениджмънт... са достатъчно чужди...По-високият бал на маркетинга се дължи на "по-модерното" звучене. В годината, в която специалността Стоп. управление в моя университет се преименува на "мениджмънт" баловете се изравниха....

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте, моля някой по - запознат да каже дали на дипломата Маркетинг пише магистър по икономика, защото прочетох и навсякъде пише , че маркетинга е в направление икономика, но имам ли го черно на бяло или само св включва в направлението , но си е една реклама.
Извините за глупавия въпрос, но имам причина да питам. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт