AVON само за представители - КАМПАНИЯ 11 - Тема 131

  • 35 789
  • 533
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 185
Не знам дали вече сте прочели гледам спалния комплект бил изчерпан жалко за тези които си го чакат а няма да си го получат скоро

Много жалко... Дано не се повтори историята с таблетите или с червената колекция /колие флашка, чанта и портмоне/. Да се надяваме, че отново ще бъде наличен, а няма да го заменят с нещо друго.

# 496
  • Мнения: 78
Вижте какво любовно писъмце имам от Ейвън. Някой знае ли подробности- със следваща поръчка ли ще получаваме или отделно?
 

Скъпа Avon лейди,
радваме се да ти съобщим, че те даряваме с нашите нови Anew Nutri-Advance, за да се погрижиш за нуждите на кожата си. В кутията си ще получиш комплект от инструменти: 1 мостра на интензивен крем, 1 мостра на лек крем и 2 тестови карти за теб и твой Потребител.Ще получиш и писмо с цялата необходима информация, което изпращаме сега, за да не се налага да чакаш и да разбереш защо.

# 497
  • Мнения: 13 957
даряваме с нашите нови Anew Nutri-Advance, за да се погрижиш за нуждите на кожата си. В кутията си ще получиш комплект от инструменти: 1 мостра на интензивен крем, 1 мостра на лек крем и 2 тестови карти за теб и твой Потребител.



Мнооооого щедър подарък!

# 498
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не знам дали вече сте прочели гледам спалния комплект бил изчерпан жалко за тези които си го чакат а няма да си го получат скоро

Много жалко... Дано не се повтори историята с таблетите или с червената колекция /колие флашка, чанта и портмоне/. Да се надяваме, че отново ще бъде наличен, а няма да го заменят с нещо друго.

Залагам на заменка с джапанки или парео. Логичен подарък посред зима.

# 499
  • Мнения: 5 397
И чаршафите, и мострите получих. Можеха да сложат повечко....както с 20-те мостри на лилавия д-гел или на Персийв Солей, ама не...

Истерията с таблетите ще си остане ненадмината, но пък краят бе добър.
Моят си го ползвам всеки ден , удобен ми е за носене до работа, където нямам достъп до PS.

# 500
  • Варна
  • Мнения: 4 221
И аз имам чаршаВи. Даже си взех втори к-т от добра съфорумка. Дано останем доволни.

За мострите не разбрах, ама ако дойдат, дойдат.
За чантата и шала няма да се напъвам, но ми се налага да правя оборот заради сумата за куотъра. Правенето на малки поръчки при добри условия е едно от най-хубавите неща, които от Ейвън са измисляли и сега ми е много неудобно. От доста време не ми се беше налагало да събирам големи поръчки, при по-лоши условия и затова ще гоня 1 300 лв. С тях ще направя, живот и здраве и годишното ниво. Вероятно и чантата , и шала.
Скрит текст:
ОщИ ИнЪ грамота ще заслужим, дет' сА вика.

# 501
  • София
  • Мнения: 4 179
От доста време не ми се беше налагало да събирам големи поръчки, при по-лоши условия и затова ще гоня 1 300 лв.

В съобщението по мейла сумата е 1400 лв.

# 502
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Права си, моя грешка. Това е, защото вчера смятах, че за ТОП (бронз, разбира се) ми трябват 1 300, а за другото - 1 400.

# 503
  • Мнения: 13 957
От доста време не ми се беше налагало да събирам големи поръчки, при по-лоши условия и затова ще гоня 1 300 лв.

Белята
нивото за куотър последен е 1400!

П.с изпреварили са ме - големите умове мислят еднакво

# 504
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Благодаря! И аз те изпреварих! Mr. Green

# 505
  • Мнения: 13 957
Ами тукв се такива сме се събрали... умни ... какво да ни правиш  Joy

# 506
  • София
  • Мнения: 4 179
Ами тукв се такива сме се събрали... умни ... какво да ни правиш  Joy

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 507
  • Мнения: 5 397
И аз имам чаршаВи. Даже си взех втори к-т от добра съфорумка. Дано останем доволни.

За мострите не разбрах, ама ако дойдат, дойдат.
За чантата и шала няма да се напъвам, но ми се налага да правя оборот заради сумата за куотъра. Правенето на малки поръчки при добри условия е едно от най-хубавите неща, които от Ейвън са измисляли и сега ми е много неудобно. От доста време не ми се беше налагало да събирам големи поръчки, при по-лоши условия и затова ще гоня 1 300 лв. С тях ще направя, живот и здраве и годишното ниво. Вероятно и чантата , и шала.
Скрит текст:
ОщИ ИнЪ грамота ще заслужим, дет' сА вика.

Аз не искам да ги хваля ейвънци....да, чаршафите са хубави, но това с поръчките и високия %, за който трябва да се борим, не ми харесва, защото конкуренцията отдавна  дава на представителите/дистрибуторите си висок  гарантиран % без борба и напъни особени- Тианде, Орифлейм.

# 508
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Аз казвам, че е едно от хубавите им хрумвания. Не сравнявам с други. Това е добро на фона на цялостната им политика.
По този начин стимулират представителите да работят, за да им е лесно после. Лятото, обаче, нещата стават невъзможни.

# 509
  • Мнения: 13 957
спортен сутиен и аксесуар за телефон при спортуване.
Оценката на дъщеря ми е отличен и като функционалност и като изработка. Тя е слабичка но с пищен бюст, а хубавият сутиен значи много когато спортуваш. Държача за телефон позволява работа с Тач скриин телефон през нейлоновото прозорче. Моята оценка е отличен за цената при това качество.


 


 

Общи условия

Активация на акаунт