AVON само за представители - КАМПАНИЯ 11 - Тема 131

  • 35 760
  • 533
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 13 868
Оооо, случвало ми се е. Даже и да поръчам безплатен подарък  Laughing

следващият път теб ще питам за кода  Wink

# 526
  • Мнения: 12
Сигурно сме коментирали, обаче как точно намаляваха кредитния лимит. Тъкмо го бяха вдигнали мисля и сега гледам като че ли е доста по-малък. Просрочих една фактура с падеж 15.10, вчера я платих с карта. Имам и друга, която изтича утре. Смятате ли, че ще мога да пусна поръчка от К15 преди да я платя.

# 527
  • Мнения: 129
Сигурно сме коментирали, обаче как точно намаляваха кредитния лимит. Тъкмо го бяха вдигнали мисля и сега гледам като че ли е доста по-малък. Просрочих една фактура с падеж 15.10, вчера я платих с карта. Имам и друга, която изтича утре. Смятате ли, че ще мога да пусна поръчка от К15 преди да я платя.
мисля,че не,защото утре не фактурират поръчки от новата кампания,а чак в четвъртък следобяд.И да знаеш щом е утре крайния срок като влезе в сила новата кампания ще ти начислят 10 лв лихва със следващата поръчка.Ако искаш пробвай,ако се излъжат да ти я фактурират,но мисля,че ще бъде задържана на кредит чек.Ако имаш възможност я плати утре пак с карта.
Баааааси! С 1.06 лв. съм се прецакала и не взимам комплекта с лаваднула. Не е истина просто колко съм тъпа!  Banghead

не се коси не си заслужава толкова комплекта

# 528
  • София
  • Мнения: 1 731
Оценката на дъщеря ми е отличен и като функционалност и като изработка.
След опитно тестване на спортния сутиен потвърждавам за изработката. За гимнастика тип аеробика по-цицорестите дами обаче ще трябва да си сложат и още един държач.  Като подскачам и те заедно с мен ама в различни посоки Crazy

# 529
  • Мнения: 13 868
Оценката на дъщеря ми е отличен и като функционалност и като изработка.
След опитно тестване на спортния сутиен потвърждавам за изработката. За гимнастика тип аеробика по-цицорестите дами обаче ще трябва да си сложат и още един държач.  Като подскачам и те заедно с мен ама в различни посоки Crazy

Взех си и на мен аз такъв , както и сестра ми на себе си.
и двете сме над 182 стройни почти без бюст - размер на бюстието  Л ни е ок, макар и обиколките н а бюста и на двете ни са доста под 94см.

дъщеря ми го изпробва на тренировка и му даде отново отлична оценка. Аз пък го изпрах заедно с другит неща от екипа й в мрежеста торбичка заедно с неопреновия държач на телефон за ръка защото и той беше мокър- излизат полусухи и перфектни от пералнята.

# 530
  • Пловдив
  • Мнения: 1 297
_re_ge ,като сродна душа-фен на пилинга със саке и ориз - коя да грабна? - с жен шен или с черен хайвер сред останалите пилинг от СПА-то
 newsm78

# 531
  • Мнения: 13 868
_re_ge ,като сродна душа-фен на пилинга със саке и ориз - коя да грабна? - с жен шен или с черен хайвер сред останалите пилинг от СПА-то
 newsm78

Нито една не ми хареса. Но тази с хайвер сякаш по-малко  ми допадна от другата. И двете са прозрачни.

# 532
  • Мнения: 70
Здравейте, напоследък само ви чета от време на време.
2 часа преди да свърши К14 една позната се обади, че иска каталог да разгледа, пратих и линк и за мое щастие си поръча и така успях да си допълня 67лв, които не ми достигаха за второто ниво от мотивационната в профилът на майка ми. дано не сменят комплекта с някои боклук , че ще има да се ядосвам, моят спален комплект много ми хареса.
Хареса ми и новата мотивационна, по-точно чантата, дано успеем и двете с майка да се сдобием с по една че ходя с една от 3години и вече ме изоставя.
Имам въпросче: Балсамът от първото ниво на мотивационната К14 за какво точно е и как се използва?
Успешна кампания на всички.

# 533
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добро утроооо  food002  food010
Любезно ви каня да се намърдате в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт