AVON само за представители - КАМПАНИЯ 11 - Тема 131

  • 35 769
  • 533
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 127
Не знам дали е на място, но търся представителка от Варна (район кв. Левски или Цветен, за по-удобно), за една малка поръчка на червило Simple Smile Дано някой се отзове Simple Smile

# 511
  • София
  • Мнения: 1 731
Оценката на дъщеря ми е отличен и като функционалност и като изработка.
Чудесно! А и цената му е много добра! М размер ли си й взела? Отговарят ли си размерите?

# 512
  • Мнения: 13 910
Оценката на дъщеря ми е отличен и като функционалност и като изработка.
Чудесно! А и цената му е много добра! М размер ли си й взела? Отговарят ли си размерите?

Обиколката й е 87 см и й взех М. На нея й пасна точно , тя е ръст 165/55 кг.
Опитах го и аз но аз съм 181/67 и с обиколка 84. На мен ми беше малък. По-скоро къс и заради разпъването го усещах като малък. Излиза, че ако искам да си взема трябва да си взема Л с обиколка над 94.

Искам да кажа, че те го дават отговарящ на еди си каква обиколка, но трябва да се отчита и ръста.

# 513
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Привет!

 Има ли някоя от вас, която вече е пробвала спрея със смокиня? Аз искам да си взема комплекта от три продукта, но не заради спрея, а заради другите два продукта. Но ме интересува дали спрейчето има спиртен аромат в началото. Имам нещо предвид.

# 514
  • Мнения: 78
Нели, сега пръснах смокинята. Да, има си спиртен аромат в началото. После се разнася. Те май така са всички спрейчета от тая серия.

# 515
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
svetlu6ka6 , благодаря за мнението!  Hug Не харесвам спиртното начало, точно затова може и да не взема комплекта. Аз от тази серия съм имала спрейчета без спиртен аромат в началото. Едното беше с портокал, мисля, доста отдавна го имах. Струва ми се, че другото, което харесвам, е с ванилия и слива.

# 516
  • Мнения: 572
Момичета, забелязали ли сте,че спрея за тяло lagoon всъщност е лосион под формата на спрей?

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 09:16 от rumi_m2001

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 1 319
Здравейте, момичета!
нямам време да пиша, но пък редовно ви чета. Преди време, благодарение на Узи, се сдобих с маската със саке и ориз от СПА серията. Отново й благодаря!!!
Случайно някоя от вас да се е запасила по някакъв повод с количества от тази маска, че на кожата ми много й харесва!
Или, ако случайно сте попаднали на някоя от пилинг-маските от СПА серията в каталога, която да е с подобен ефект, да ми я препоръчате?!
Благодаря ви предварително!
  bouquet

# 518
  • Мнения: 572
От СПА серията пилинг маски са тази с черен хайвер и с китайски женшен. Не съм пробвала никоя и не мога да дам отзив, но когато са в намаление, може да опиташ.

# 519
  • Мнения: 13 910
Или, ако случайно сте попаднали на някоя от пилинг-маските от СПА серията в каталога, която да е с подобен ефект, да ми я препоръчате?!
Благодаря ви предварително!
  bouquet

Няма такава.
Аз съм любител на тази маска и не мога да й намеря замяна също. имам последна половин тубичка в банята.
Опитвала съм всичко друго тип пилинг от Планет спа- нищо дори не я наподобява за съжаление. Кожата след нея е мека като кадифе , дори има и лек епилиращ ефект ако косъмчетата са по меки .... но само човек който я е позлвал може да разбере какво точно имам в предвид.

# 520
  • Мнения: 129
Аз съм доволна от маската с черния хайвер,но не съм ползвала със саке и ориз и немога да ги съпоставя

# 521
  • София
  • Мнения: 1 731
Баааааси! С 1.06 лв. съм се прецакала и не взимам комплекта с лаваднула. Не е истина просто колко съм тъпа!  Banghead

# 522
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Узи, бъди самарянка. Набутай се с още една поръчка за 50 лева и вземи комплекта.
Стига де, не се коси за такова нещо  Hug

# 523
  • Мнения: 13 910
Баааааси! С 1.06 лв. съм се прецакала и не взимам комплекта с лаваднула. Не е истина просто колко съм тъпа!  Banghead
Не си тъпа просто ейвън са го направили както пише в подписа на туигъл ....висш аматематика...

# 524
  • София
  • Мнения: 4 179
Баааааси! С 1.06 лв. съм се прецакала и не взимам комплекта с лаваднула. Не е истина просто колко съм тъпа!  Banghead
Не си тъпа просто ейвън са го направили както пише в подписа на туигъл ....висш аматематика...

Оооо, случвало ми се е. Даже и да поръчам безплатен подарък  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт