ЗА АРАПЯ

  • 43 440
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • у нас
  • Мнения: 5 737
доста чистички изглеждат, така ли е наистина?
а имаше ли голям строеж на Арапя?

# 76
  • Мнения: 60
http://arapiaborisovi.hit.bg/ Ето ви и от мен един сайт за бунгала в Арапя-прекрасно място за плажуване с деца

# 77
  • София
  • Мнения: 3 421
абе и аз съм им метнала и на тях око ,но те къде точно се намират,плажа там хубав ли е?(т.е дали е  препълнен с народ  и как е с чистотата)?

доста чистички изглеждат, така ли е наистина?

Да, бунгалата и около тях е много, много чисто. Много цветя и зеленина, плажа е близо(50-тина метра), но морето не се вижда. Точно до горичка са.
Питахме за едни познати и ни казаха, че нямат свободни дати.
Обаче като цяло не ми хареса къмпинга - не беше много чисто, стори ми се доста пренаселено(аз очаквах по-голямо спокойствие).
Плажа е сравнително чист, но с едър пясък. Хората от караваните и палатките бяха направили голяма цигания. Смятам, че дори на къмпинг човек може да поддържа нещата в по-приличен вид.

Ние изкарахме горе-долу добре, като сме в "нашето кътче" се абстрахирахме от другото. А при нашите бунгала действително беше хубаво. Повечето семейства бяха с деца на нашата възраст и за децата беше чудно, а и за нас - те си играят, ние почиваме.

# 78
  • Мнения: 13
Здравейте!
Ние ще почиваме  през м. септември на бунгала Алекто/тези на Царево/. Кажете, добре ли са обзаведени тези бунгала и има ли наблизо магазин или заведение за хранене? Питам,защото ще сме с 2 деца и ще пътуваме с влак.

# 79
Аз сега съм там.Супер е!!!Има и интернет зала,басейн,фитнес...Абе общо взето всичко

# 80
  • Мнения: 2 502
момичета ,който е бил няма да повтори ,пътя до там само да го видите , 10 мин пътуваш клатейки се по дупки и  прахоляк ,защото пътя не е асфалтиран , нито поне е изравнен и идведнъж  си вшждат  хубавите постройки с ограда , паркинга си е направо пред хотела на така наречения път , е горко ти  защото когат поискаш да си тръгнеш оттам уколата ти ще прилича на танк с 10 тона прах в/у себе си , пътя е натоварен,защото до вилното селище е къмпинг Арапя и  друг къмпинг  и минават доста коли  ,едиственото
хубаво нещо е плаж -залив ,чуден е
;но казвам ви ,човек уважавещ себе си ,който иска да остави  сумата 1390 лв би я оставил другаде ,как тези хора  вложиха пари  в такъв хубав хотел ,а не съумяха да оправят пътя , но след оградата на селището са савмо изгорели      треви и нищооооооооо другоооооооооо




http://www.tzarevo.info/index.php?lang=bg&page=search&baseid=45  - ето линк с телефони там ,не през агенция

# 81
  • Мнения: 1 894
Тази неделя решихме с мъжа ми да се разходим из курортите по южното ни Черноморие.Направо съм ужасена от това,което видях и не знам как хората почиват в тази мръсотия,теснотия,навалица и шум.Конкретно за Арапя-всичко,което е написала lorys е вярно+това че басейна е като корито,шезлонгите и чадърите се броят на пръсти,в огражденията на хотела не влиза никаква друга площ,освен басейнчето,а извън тях са наспрели хиляди коли.
По-добро впечатление ми направи хотел Грийн парк в Китен/не знам какви са условията на настаняване/.
Може би ако почивате през септември ще е по-спокойно.
Приятна почивка,каквото и да решите.

# 82
  • Мнения: 141
Арапя е място за хора, които искат да почиват в къмпинг, т.е. фенове на палатки, каравани и бунгала. Това вилно селище е просто като спуснато с парашут както каза някой по-горе. Извън границите му попадаш в друг свят и ако искаш да почиваш на подобно място по-добре иде в Албена или нещо подобно. Ако някой иска подробности съм насреща.

# 83
  • Мнения: 2 013
Искам подробности, в петък сутринта заминаваме.
Околната обстановка не ме притеснява, важното е плажът да е хубав. Много мислихме преди да решим къде да ходим, колебахме се даже за разни бунгала в Турция, с кола. Държим да сме с кола, защото обичаме да пътуваме и да се мотаме в рамките на 30-40 км от курорта, в който сме - обикновено всеки ден следобяд.
От друга страна ол инклузив е най-доброто за две диванета на почти 7 години - можеш да ги пуснеш да търчат и да играят в затворения комплекс, по идея има достатъчно други деца, сладоледите и соковете са нон-стоп, има басейн, а моите са маниаци на тема плуване и киснене във вода. Ол инклузива в Арапя се оказа по-изгоден, отколкото в компексите на Север или Дюни и Елените, например. Вероятно и качеството е по-ниско, но може би е и заради факта, че Маргините продават комплекса. В момента е даден на арендатори, де. Но за парите, с които получаваме апартамент за 9 дни, в Албена щяхме да получим стая за седмица... 

# 84
  • Мнения: 141
Искам подробности, в петък сутринта заминаваме.
Околната обстановка не ме притеснява, важното е плажът да е хубав. Много мислихме преди да решим къде да ходим, колебахме се даже за разни бунгала в Турция, с кола. Държим да сме с кола, защото обичаме да пътуваме и да се мотаме в рамките на 30-40 км от курорта, в който сме - обикновено всеки ден следобяд.
От друга страна ол инклузив е най-доброто за две диванета на почти 7 години - можеш да ги пуснеш да търчат и да играят в затворения комплекс, по идея има достатъчно други деца, сладоледите и соковете са нон-стоп, има басейн, а моите са маниаци на тема плуване и киснене във вода. Ол инклузива в Арапя се оказа по-изгоден, отколкото в компексите на Север или Дюни и Елените, например. Вероятно и качеството е по-ниско, но може би е и заради факта, че Маргините продават комплекса. В момента е даден на арендатори, де. Но за парите, с които получаваме апартамент за 9 дни, в Албена щяхме да получим стая за седмица... 

Малко късничко се включвам, но така или иначе сте имали резервация и нямаше да се откажете заради моето мнение. Вече си видяла какво съм имала предвид. Надявам се да прекарате пълноценна почивка.   newsm10

# 85
Ако някой иска да почива в този хотел, трябва да се зареди с поне две опаковки валериан. Определено могат да ви скъсат нервите! Ако има класация за най-лошо обслужване, то "Вилно селище Арапя"  ще е в челната тройка. Персоналът е съставен предимно от недорасли пубери/по принцип нямам нищо против пуберите/, които по цял ден се чудат как да отидат на плаж, къде да поседнат, за да изпушат по някоя  друга цигарка и да обсадят последните клюки. Естествено това ги уморява страшно много и недай си боже да решиш да си поръчаш нещо...карат те да е чувстваш виновен за това че искаш да си поръчаш едно кафе примерно.  Тук можеш да срещнеш и най-наглия барман на света. 0облеклото им изобщо не ми се коментира/ би трябвало да са облечени в някакви униформи или нещо подобно/ .  Камериерките пък изобщо не си правят труда да оправят стаите, просто  изхвърлят кошчетата.
Храната е толкова посредствена и безвкусна, че по добре е ако решите да почивате там да не сте на "all inclusive"
накратко: КУХНЯТА Е УЖАСНА, ПЕРСОНАЛЪТ Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА, ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НАГЛИ СА...Тия 4 звезди предполагат едно перфектно обслужване и  добра и разнообразна кухня...е, нищо от това няма да намерите там. Иначе като интериор не е лошо, все пак хотелът е построен преди една година.

# 86
  • Мнения: 2 013
Вече пиша от т.нар. вилно селище. Напълно съм съгласна с предишното мнение. Персоналът не е чак толкова нелюбезен, въпреки че са наистина някакви тинейджъри, но храната и т.нар. ол инклузив са под всякаква критика. Басейнът е малък, шезлонгите - напълно недостатъчни, масите в ресторанта - също - т.е. трябва да си бърз, за да получиш тези "екстри".
Стига се по черен път и ако колата е ниска, рискувате да й счупите нещо отдолу.  Плажът на Арапя го уволнихме още първия ден - палатките са на пясъка, а пясъка е пълен с миди, морето - с водораски, гъз до гъз... Намерихме по-добри места на 10-15 км разстояние, което не ни е проблем. Абе, да не се оплаквам - имаме разни приятели наоколо, та се забавляваме.
А за децата е голям купон - има кака аниматорка, която нещо ги забавлява, както и куп връстници, та те се кефят максимално.

# 87
  • Мнения: 528
Персоналът наистина е кошмарен! А за храната да не говорим, пълна отврат! Не си струваше парите! Никога вече в този хотел!

# 88
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146

Цитат
;но казвам ви ,човек уважавещ себе си ,който иска да остави  сумата 1390 лв би я оставил другаде
аз затова ходя на палатка. Арапя беше любимото ми място за къмпинг.
Много ми е мъчно че го унищожиха .....

# 89
  • Мнения: 2 013

Цитат
;но казвам ви ,човек уважавещ себе си ,който иска да остави  сумата 1390 лв би я оставил другаде
аз затова ходя на палатка. Арапя беше любимото ми място за къмпинг.
Много ми е мъчно че го унищожиха .....


А защо да е унищожен, къпмингът си е там, хотелът е на един парцел отстрани?

Общи условия

Активация на акаунт