ЗА АРАПЯ

  • 43 448
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 541
Аз ли4но исках да сме на бунгалата на Тошо, но доколкото разбрах няма ниаккви места никъде....

# 61
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Бяхме с децата в бунгала Алекто, но не тези на Арапя, а на другите дето са по към Царево. Страшно сме доволни, беше супер, до година пак сме там   Peace. Иначе на плаж ходехме на Арапя, на няма и 5 мин. път с колата. Ето тук бяхме.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Бяхме с децата в бунгала Алекто, но не тези на Арапя, а на другите дето са по към Царево. Страшно сме доволни, беше супер, до година пак сме там   Peace. Иначе на плаж ходехме на Арапя, на няма и 5 мин. път с колата. Ето тук бяхме.


Цените които са публикувани на сайта включват ли курортна такса и паркинг за кола?

# 63
Бунгалата на Щереви изглеждат много добре в сайта. Дали наистина са такива?

# 64
  • Мнения: 2 013
Побутвам темата. Дано някой, който е бил на вилното селище в Арапя - хотела с къщите, четири звезди, да се включи.
След много умуване дали да тръгнем с деца към Турция или да останем да ол инклузив в Бг - заради удобствата да е затворено пространството, да има анимация и пр..., резервирахме в Арапя. Обаче, на цената, която ни бяха казали за двойна стая (били широки), днес предложили на мъжа ми апартамент.  newsm78 newsm78 Това ми намирисва, че нямат клиенти и нещо не е наред. В агенции за невдижими имоти излиза, че вилното селище се продава - за 4 млн. и 200 хил. евро. Чудя се какво ли ще е обслужването и дали ще има всичко това, описано в рекламата. В другата тема за Арапя няма отзиви за това вилно селище.

# 65
  • Мнения: 268
Бяхме в бунгалата на Алекто в Арапя. Препоръча ми ги ДеВаня от форума и съм много благодарна. Страхотна чистота, много мили собственици, широки стаи, осигурено е всичко (от лъжичките за кафе до дъска за гладене), заредено е с препарати за почистване ... мога още много да изреждам, но в най-общи линии бунгалата са обзаведени и оборудвани изцяло.
Отпред има много големи веранди с маси и столове. Самите къщички са между високи дървета и е прохладно. Плажът е близо, има магазини. Това е може би най-добрата част от къмпинга на този етап.
За бунгалата на Тошко - много са тесни, по-старите са много мизерни, няма въздух вътре, чува се и дишането на съседите даже  Crazy (впечатленията от Тошковите бунгала са на наши приятели, които се отказаха от тях и се преместиха в Алекто)
Съжалявам, ако постингът ми звучи като реклама, но хората от Алекто наистина знаят как да посрещнат гостите си, така че да се върнат и догодина.
Плажът също е много добър. Морето е плитко, спокойно и доста чисто. В последните няколко дни набодоха чадъри почти на целия плаж - цена 3 лева. Оставиха свободна само частта, която е в непосредствена близост до водолазния център и рекичката. Лошото е, че там е забранено къпането заради коридора на джетовете. Плажът също беше чистичък и нямаше много хора (почивахме от 12.07. до 22.07.)
Иначе пътищата от Лозенец и Царево до Арапя са ужасни - прах, ями, клони ...  Дано всички собственици се сетят да направят приемливи общите части, за да можем да стигаме дотам без да разбиваме колите си.  Peace
Пиша много разхвърляно, защото бързам, но се надявам да съм ви била полезна.
На всички, които очакват почивките си пожелавам много слънчеви и спокойни дни, лек път и приятно изкарване.  Grinning

# 66
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ние бяхме в бунгалата на Тошко. Тези розовите в дъното които са по-луксозни.
Мнението си го описах тук вече да не се повтарям.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=79335.40

# 67
  • Мнения: 1 426
и аз съм си го заплюла за това лято, но нещо все още не мога да се навия
за анимация на бг.деца не дей да разчиташ, защото няма такава, обикновено аниматорите са чужденци и идват с чуждия тур оператор сключил договор с хотела.

дай телефонои на хотела за да ги разпитам

# 68
  • Мнения: 2 013
http://www.elegance-travel.com/bg/

аз резервирах от тези, нямам телефони. Във visit.bg има добри отзиви за селището, но всичките са от миналата година. От тази няма почти нищо.

# 69
  • Мнения: 148
Аз бях миналата година във въпросния хотел и останах много доволна от условията, но не и от обслужването. Трябваше да моля по 3, 4 пъти да изчистят стаята или да донесат тоалетна хартия. Камериерките постоянно се събираха на седянка пред нашата стая и детето не можеше да спи от викове и шумни разговори. Иначе останалия персонал (имам предвид на регистратурата и в ресторанта) беше на ниво. Кухнята в ресторанта беше добра и сервитьорите внимателни. Миналата година цената беше 70 лв двойна стая с включена закуса, а тази година, ако се обадите директно в хотела (вземете номера от 144) ще ви искат 128 лв за двама на база all inclusive, през visit.bg излиза по-скъпо.
Няма детска площадка. Казаха, че тази година имат детска анимация. Миналата година нямаше.
Малко е кофти, защото до хотела се стига по черен път, който е доста прашен. Плажът е спокоен, не много чист, но е приятно и тихо.
Все пак тази година реших да пробвам Синеморец:)

# 70
  • Мнения: 2 013
Аз бях миналата година във въпросния хотел и останах много доволна от условията, но не и от обслужването. Трябваше да моля по 3, 4 пъти да изчистят стаята или да донесат тоалетна хартия. Камериерките постоянно се събираха на седянка пред нашата стая и детето не можеше да спи от викове и шумни разговори. Иначе останалия персонал (имам предвид на регистратурата и в ресторанта) беше на ниво. Кухнята в ресторанта беше добра и сервитьорите внимателни. Миналата година цената беше 70 лв двойна стая с включена закуса, а тази година, ако се обадите директно в хотела (вземете номера от 144) ще ви искат 128 лв за двама на база all inclusive, през visit.bg излиза по-скъпо.
Няма детска площадка. Казаха, че тази година имат детска анимация. Миналата година нямаше.
Малко е кофти, защото до хотела се стига по черен път, който е доста прашен. Плажът е спокоен, не много чист, но е приятно и тихо.
Все пак тази година реших да пробвам Синеморец:)

Много ти благодаря! 1360 лв. за 9 нощувки двама възрастни с две деца... Май излиза толкова някъде, това е през агенция.

# 71
  • Мнения: 70
  http://arapq-bungala.hit.bg/pic.htm
Ако някои може нещо в повече да ми каже за тези бунгала ,мн. ще съм му благодарна.Интересуваме в коя част на арапя се намират и как са

# 72
  • Варна
  • Мнения: 426
Тези бунгала са до самата плажна ивица (от тях слизаш направо на пясъка) и са на т.нар. малък плаж. Ние ходихме до Арапя май месец да огледаме бунгалата на живо и да си харесаме. Тези на снимките изглеждат по-добре отколкото в действителност. А и ми се сториха малки, особено ако сте с двете деца.
Ние резервирахме едно от бунгалата на Алекто - малко по-навътре са, но имат две стаи с по 2 легла, оборудван кухненски бокс и санитарен възел.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ние бяхме на тези- www.shterevi.hit.bg

В действителност изглеждат много по-добре. Потънало е в зеленина и цветя. Бунгалата вътре са хубави, с хубава баня, хладилник, телевизор, хубава дограма и щори. Има люлки за децата и обособен кът за барбекю. Има общи големи маси и вечер се събирахме с другите семейства от бунгалата. Много е близо до плажа.
От всички бунгала тези най-много ми харесаха.

# 74
  • Мнения: 70
Ние бяхме на тези- www.shterevi.hit.bg

В действителност изглеждат много по-добре. Потънало е в зеленина и цветя. Бунгалата вътре са хубави, с хубава баня, хладилник, телевизор, хубава дограма и щори. Има люлки за децата и обособен кът за барбекю. Има общи големи маси и вечер се събирахме с другите семейства от бунгалата. Много е близо до плажа.
От всички бунгала тези най-много ми харесаха.


абе и аз съм им метнала и на тях око ,но те къде точно се намират,плажа там хубав ли е?(т.е дали е  препълнен с народ  и как е с чистотата)?

Общи условия

Активация на акаунт