Да помогнем на Мизия!

  • 13 506
  • 150
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
Да помогнем на Мизия! Здравейте,мами! Водният ад се повтори! Някой има ли информация от какво ,освен от доброволци имат нужда! Нека им помогнем, дадоха хора,премръзнали, без дом и никаква надежда. С какво може да помогнем, някой знае ли?

Последна редакция: пн, 04 авг 2014, 10:38 от Редактор*

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Само нека не зариваме с помощи, които реално не са необходими, хората! Нека първо се изчистят домовете им...

Съобщават за първата жертва  Cry

# 2
  • Мнения: 157
И ти си права, но гледката е ужасяваща и това ми беше първата мисъл. Жалко за хората, живота им се  преобърна! Дано да няма ранени и жертви!

# 3
  • Провинция
  • Мнения: 509
Някой знае ли какви са спешните нужди на хората там? Както казвате да започнем със по-спешните неща.
Виждам,че във Враца има пункт за събиране на средства за бедстващите.

# 4
  • Мнения: 157
Никой нищо не казва,от БЧК отговориха, че пътуват към града, става въпрос за БЧК-Враца! Сега видях поста на Тарталета,че има жертва,за съжаление,одеве съм го пропуснала! Много съжалявам,много е жалко и мъчно...

# 5
  • Провинция
  • Мнения: 509
Имам много детски дрехи дали ще им влязат в употреба?

# 6
  • Мнения: 62
Добре е да пратим някой и друг смс на бчк 1466

# 7
  • Мнения: 157
Да, дарителски СМС има вече- 1466. Имат нужда от питейна вода.Друго все още не се съобщава.

# 8
  • София
  • Мнения: 627
Инфо от фейсбук за Козлодуй :

Цитат
В Козлодуй се отвори временен пункт за събиране на вода и храна за бедстващите в Мизия. Офисът на фондация “БАрака” се намира до аптека “Момина сълза” и приема вода, пакетирани хранителни продукти /кроасани, вафли, сурови ядки/. Всички събрани храни и вода ще бъдат транспортирани до пункта на Български червен кръст в Мизия. Вече пристигнат първите бутилки с минерална вода, одеала и провизии за нашите приятели, колеги и съграждани в Мизия.

В съседство в клуб на пенсионера се приемат дрехи и одеала, които също ще бъдат отнесени в Мизия. Към момента е ясно и, че от АЕЦ “Козлодуй” изпращат минерална вода за съседния ни град.

Неделя, 11.30 часа

допълнителна информация:

0878 898 459 – Лиляна

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Имам много детски дрехи дали ще им влязат в употреба?

Боже, спрете с тези дрехи!!! Не знаете какъв ужас и каква разправия е с тези дрехи...
Нека помагаме с доброволен труд и пари! От това се нуждаят хората, не от старите ни дрехи!

# 10
  • Провинция
  • Мнения: 509
Инфо от фейсбук за Козлодуй :

Цитат
В Козлодуй се отвори временен пункт за събиране на вода и храна за бедстващите в Мизия. Офисът на фондация “БАрака” се намира до аптека “Момина сълза” и приема вода, пакетирани хранителни продукти /кроасани, вафли, сурови ядки/. Всички събрани храни и вода ще бъдат транспортирани до пункта на Български червен кръст в Мизия. Вече пристигнат първите бутилки с минерална вода, одеала и провизии за нашите приятели, колеги и съграждани в Мизия.

В съседство в клуб на пенсионера се приемат дрехи и одеала, които също ще бъдат отнесени в Мизия. Към момента е ясно и, че от АЕЦ “Козлодуй” изпращат минерална вода за съседния ни град.

Неделя, 11.30 часа

допълнителна информация:

0878 898 459 – Лиляна

Може ли линк?

# 11
# 12
  • Мнения: 62
Дарения се събират от БЧК и на банковата сметка:

УНИКРЕДИТ БУЛБАНК АД

IBAN: BG64UNCR76301078660913

BIC: UNCRBGSF

# 13
# 14
  • Мнения: 157
А аз си мисля за свекърва ми, която плака, че,, кърт е изровил картофите и какво ли ще правят", а колко бедствия, къщи под земята, строени цял един живот и човешка мъка, граничеща с безсилие. А сега и загубени животи....

Общи условия

Активация на акаунт