Сред песнички, игри и врява на мами и дечица от ИБ лятото минава!

  • 19 895
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Мии не мисля. Изглежда като ухапано от нещо. Забелязах го като се чешеше сутринта, но подутината е огромна. На плажа имаше ужасно много пчели, а веднъж като беше във водата изрева, че нещо се ударил, та затова си мисля, че може да го е боцнала някоя, но пък така хич изобщо да не забележим newsm78  До довечера ще реша дали да не му дам фенистил. Сега само го намазах пък да видим Rolling Eyes Хич не ми се иска да давам капките,за да можем по-скоро да го тестваме, ноооо пък не мога да го оставя да го сърби и да се надува. Пффф край няма  ooooh!

# 691
  • София
  • Мнения: 10 700
Салют от морето

# 692
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Магнитке, приятно море  Flutter

Поспалане, пробвай с калции и вит. ц ....  Rolling Eyes

# 693
  • Мнения: X
И аз не мога да ви смогна  Hug
Ех, как се радвам като прочета за деца, които ходят с кеф на ясла. Браво момичета, дано все така да е  Hug Ние ще пропуснем яслата, догодина живот и здраве на градина  Crazy
Пете, еха, самотни нощи, ама пък и малко ще се разведриш, аз някой път много обичам да оставам сама..ама не ми се случва особено често  Mr. Green да цункаш малкия от нас  Hug
Дани, браво и на вас, дано ходи с кеф!
Цвете, гуш  Hug
Нелката, браво на вас, много сте пораснали  Hug

# 694
  • Мнения: 1 172
Ние сме у дома вече. Случи се да взимаме няколко деца едновременно, та учителката обясняваше групово - като за първи ден всички били спокойни, нямало големи ексцесии. На нас не каза нищо специално, та предполагам не са имали проблеми (на една мама казваха, че детенцето почти не било яло). Единствено й беше полято едното крачолче с айран, ама кой я знае колко е бързала и е бляла, като е вдигала чашата. Нямаше върнати напишкани дрешки, което значи, че и докато е спала не е станал фал. Поне набързо ще махнем дневния спящ памперс. Mr. Green

# 695
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Цветенце, честито   bouquet, може да не ти е до това, но си спечелила  награда в конкурса на Нивея  Mr. Green Hug

# 696
  • shumen
  • Мнения: 18 085
Бюти,мерси.Ще видим как ще е от 15.09.
Цвете,честита награда.
Поспаланче,да се оправя скоро Слав.
Пете,а вие с Митаче няма ли да идвате до Търново,че да се обадиш да се видим?
Магнитче,приятно моренце.
Ивапче,дано и харесва на Ика все така в ДГ.

# 697
  • NE
  • Мнения: 10 999
Пете Мерси. Hug Дори бях забравила да погледна тегленето. Това ми е втория път през живота, в който печеля нещо, а на Вилито първи. Grinning

Ние ту вдигане 38, ту 37 ако не дам Панадол или Нурофен. Нурофена има по-дълъг период без Т. Много е неспокоен Вилито, но давам всичко изписано. От АБ си докарахме и разтройство, но давам и Биобаланс бебе. Отивам да спя, че не се знае кога ще е следващото включване.

# 698
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Бютка  Hug  Hug Hug искам да си ви видя вече  Flutter

Дани, не засега ... чак за дипломирането ми, но не казват кога ще е  Rolling Eyes още текат поправителните сесии на държавния изпит.

Ся се сетих, Сигма заказа за пентаксима ... и ние зависнахме с последния прием, но до нова година няма да го сложим, та си мисля дали после ще има пентаксим  newsm78 или да търся да си запазя един в годност ..... а може и да стане така, че да минем някакъв телк с алергии и да не го слагаме.

Цвете, милото Вилинце, да се оправя бързо  Hug

# 699
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Цветенце, честито на Вили  Hug , пожелавам ви бързо оздравяване  Tired
Бюти, и аз обичам да оставам от време на време сама, но и на мен не ми се получава  Hug
Теди, браво на Ники, все така да си ходи без проблеми.
Хубав ден , момичета  Hug

# 700
  • Мнения: 1 172
Без проблем, без проблем... Колко да е без проблем? Mr. Green Днес от вратата у дома започна да мрънка (преминаващо в лек плач), че не иска на градина. Изумих се, като имах предвид вчерашния ден. А и това мрънкане беше период в яслата, явно трябва да го преживеем и на новото място. Confused Госпожата бързичко я прикотка навътре, надявам се лесно да се е успокоила. Praynig

# 701
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Мале, Теди, сега се загледах в лентичката ти - ами то не останало, чакай да ти пожелая - когато момента настъпи - леко раждане  Hug

# 702
  • Мнения: 1 172
Благодаря! Hug Наистина не остана. Simple Smile Ей го, току-що се наканих да си направя списък с необходимите неща за бебето. Що ли пък да бързам, да не би да ми остават някакви си 20 дни?! Mr. Green Ще огледам да видя какво имам от каката (поне това съм отделила вече) и утре не е лошо да тръгна по магазините, та ако може - даже и да приключа наведнъж. Че аз хубаво се глася да си чакам термина, ама не знам беб дали ме слуша като му отправям молби. Rolling Eyes Според мен се е загнездил долу вече (мислех, че като си нося ниско корема, няма да видя дали ще "падне" още, ама си се вижда) и от време на време ме изправя на нокти с движения, ама от тях най-много да се напишкам. hahaha Повече ми е дерт да не ми изтекат водите, щото тогава си знам, че старта е даден и нямам много време. Crazy

# 703
  • Северозапада
  • Мнения: 5 474
Теди, палци беб да е послушен и да изчака да се подготвите. Леко и от мен, когато му дойде времето  Peace

# 704
  • NE
  • Мнения: 10 999
Теди Дано почака още малко бебчо. Hug А хубаво е че като си наясно какво ти трябва ще напазруваш и за един ден. Peace

Ох пак Т и пак тежка нощ. За капак изтерясах и изгоних мъжо да спи в хола. От цялото дуднене, че за него време нямам да го гледам и да се оправя като голям човек и че не ми помага колкото очаквам си изпросих едно слагане на памперс. Съжалявам за мрън, но нещо се депресирах съвсем. Tired

Общи условия

Активация на акаунт