Сред песнички, игри и врява на мами и дечица от ИБ лятото минава!

  • 19 925
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Фейт, да ви е жив, здрав, жизнерадостен и умерено палав. Весел празник  Grinning

# 736
  • Северозапада
  • Мнения: 5 491
Честит втори РД на Плами! Да е здрав, усихнат и лъчезарен!
Аз днес не съм хич добре. От вчера някакъв гърлобол ме мъчи, цяла нощ Т и главоболие. сега поне Т се смъкна, обаче ме цепи главата и ми е едно замаяно  Tired Закарахме София на яслата, където тя вече не плаче  Party, дано не е прихванала нещо, но нямаше да мога да я гледам в това състояние.

# 737
  • Мнения: X
Фейт, честит рожденик! Да е здрав, весел, палав, безгрижен и много усмихнат  Hug Hug
Мравче, дано се оцефериш бързо  Hug
Сигме, успех
Смуси, дано не е нещо сериозно с коремчето.

# 738
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Фейтко да ти е жив и здрав и много да слушка, а скоро да го направите батко  Laughing  bouquet
Заведох го днес в яслата. От вкъщи се пазареше, че не иска да ходи. Рева на влизане пак. Една година вече ходи и пак като остане вкъщи за малко се почват ревовете.  ooooh!

# 739
  • Мнения: 230
Върнахме се от педи Виктор има конюктивит на очето.Сега една седмица ще го мажа по три пъти на ден с фуситалмик и ще приема витамин ц.Педи каза да почиствам окото около 7/8 пъти на ден с лайка.Дано да не го разнесе и на другото оченце когато се търка с ръчички.

# 740
  • Мнения: 520
ЧРД на Пламката на Фейт! Пожелавам му безгрижно детство, много усмивки и много късмет в живота!   newsm59  ura  bigdance2

# 741
  • Мнения: 11 589
Фейтче, честит рожден ден на Пламката, да расте здраво и усмихнато дете   bouquet
Нелка, конюктивитът е често срещан при бебетата, не се притеснявай.
Ех, този Слав - момче с характер  Mr. Green

# 742
  • София
  • Мнения: 5 262

Честит рожден ден на Пламката! Да ви е жив и здрав и много послушен   bouquet

# 743
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Fate Честита ви втора торта Simple SmileSimple SmileSimple Smile Много здраве и щастие около всички вас Simple Smile
sigma това с памперса ми анпомня на нашето събуване на крокс с откопчаване на копчетата... после си ги носеше само като чехлички...

# 744
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Фейти честит ти рожденик! да е жив и здрав! Hug Hug Hug

малеее ако знаете какъв дъжд ме пра ей ся преди мааалкооо .. чак бельото си сложих на простира да съхне Joy Joy Joy

# 745
  • Мнения: 39 687
Честит втори рожден де на Спиди Гонзалес  nbirthday
Той да прави много бели, а мама да го слуша  Mr. Green


Я кажете кога се преминава от памперс на памперс- гащи. Те по-удобни ли са за приучването на на  гърне и като цена как са спрямо памперсите?

# 746
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Сигме по-удобни са, защото се свалят и слагат по лесно, ако хлапето търчи нанякъде и не лежи. Освен това памперсите като ги залепиш 2-3 пъти и вече не държат така. Аз вземах вече като се учехме активно на гърне и за навън също ми бяха по-удобни. Като цена излизаха доста по-скъпи-сравнени с турския памперс. За съжаление в Турция не са по-евтини и затова не вкарват от там както вкарват памперсите ooooh!

# 747
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Поспалане заеми са с новата тема моля'т сЪ Mr. Green

# 748
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
В момента я правя  Mr. Green

# 749
  • Варна
  • Мнения: 915
Кхъм, аз така да се изкажа подготвена Mr. Green , памперс гащите са кажи речи двойно по скъпи от пелените , купувам на Дора ( много са весели и муцуни ги харесва ) , все още ги използва за спането  Crazy

Утре ще водя муцунка да я бодат, за яслата , сигурно ще плаче  Rolling Eyes, обаче няма кЪ  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт