Разведена с нов мъж

  • 12 078
  • 230
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 593
Здравейте, разделих се с мъжа ми преди почти 3години, разведохме се преди година и половина...имаме 2 деца...преди 5 месеца се запознах с един прекрасен мъж...и той разделен с жена си и с дете. Първо се криехме от децата...после и те разбраха...излизаме заедно всички...ходим по екскурзии...детски центрове..кино и тн...запознахме се и с родителите ни...с приятелите...той лека полека започна да спи вкъщи..говори за това да живеем заедно и за сериозни отношения...даже като на шега е споменавал за сватба и бебе. Мъчи ме това,че той идва да спи вкъщи...говорили сме, че ще живеем в моята къща заедно...не в неговата, защото така е по-удобно за децата за училище. Но той примерно идва 2 вечери и на 3тата си отива в тях...и така от 7 дни в седмицата 4 примерно е при мен...3 у тях. Казва,че трябва и там да ходи и да се появява ..за да види родителите си и да се обръсне..изпере и тн. Когато взима детето си от майка му си спи с него у тях си.
Той решава кога ще спи вкъщи и кога не...кога ще се видим и кога не. Като цяло във всеки свободен миг е с мен.
 Кога ли ще се пренесе вкъщи? Време ли трябва да мине? Лека полека ли? Не искам да пришпорвам нещата и съм го оставила той да действа. 5 месеца сигурно са кратко време за такива големи промени?

# 1
  • Мнения: 11 308
Та вие сте 5 месеца заедно! За къде сте се разбързала?

Ако вземе детето си и дойде у вас къде ще настените детето?

# 2
  • Мнения: 920
5  месеца според мен са прекалено малко време, че така категорично да се вземе решение за съвместно съжителство. Както от твоя, така и от негова страна. Поопознайте се малко повече, пък после решете.

# 3
  • Мнения: 5 419
Аз не разбрах от поста ти какъв е проблемът. Говорили сте да живеете заедно, а той не се нанася у вас, така ли? Канила ли си го да дойде за постоянно? Ако не си, как очакваш той да се натресе с багажа неканен...

# 4
  • София
  • Мнения: 1 593
Канила съм го...даже място съм му направила...изглежда му трябва време...

# 5
  • Мнения: 600
Абе жена не си слагай, толкова бързо таралеж в гащите за втори път. Защо такъв зор да заживеете заедно? Вече си минала веднъж през това и трябва да ти е ясно, че съвместното съжителство е много трудно, а Вие сте заедно само от 5 месеца.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 593
Ами ние мисля доста добре се разбираме и досега нямаме проблеми и разногласия.

# 7
  • София
  • Мнения: 11 463
Не бързайте, изобщо не бързайте, май ти си от тези жени, дето задължително искат да има мъж до тях инак не се чувстват комфортно. Спокойно, години да минат, по-добре, отколкото след една - пак раздели. Ще поОбъркате децата!

# 8
  • София
  • Мнения: 10
Здравей,
Според мен е съвсем нормална реакцията ти. 5 месеца са малко - факт, но зад гърба си имаш развод и деца и някак е естествено за теб нещата да се случват по-бързо. Но пък това е страхотен момент в една връзка, на който можеш да се насладиш - да излизате на срещи, да правите неща заедно, да е непринудено.
Ако все пак действително не можеш да чакаш - най-добре е да го обсъдиш с него. Разкажи му за нещата, които те притесняват и изобщо как се чувстваш. Разговорите винаги помагат. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 600
Ами ние мисля доста добре се разбираме и досега нямаме проблеми и разногласия.


Чак не ми се вярва, че си с един неуспешен брак зад себе си, след това което чета. Бъди по- предпазлива! Нямате разногласия по простата причина, че не живеете заедно! Аз ли да ти обяснявам до какво води битовизма.

# 10
  • Мнения: 131
Аз също мисля,  че 5 месеца е прекалено кратко време , а защо си слагаш както са казали " таралеж" , деца ти го познат от 2-3 месеца и трябва да се настройват да живеят с някого .. всеки в къщата си , колкото по-дълго по -добре.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 25 236
но зад гърба си имаш развод и деца и някак е естествено за теб нещата да се случват по-бързо.
Точно като за минала през развод никак не ми е естествено това бързане. А като има и деца още повече. 5 месеца са прекалено малко да бързаш да въвеждаш нов мъж в живота на децата си.

# 12
  • София
  • Мнения: 24 839
Но той примерно идва 2 вечери и на 3тата си отива в тях...и така от 7 дни в седмицата 4 примерно е при мен...3 у тях. Казва,че трябва и там да ходи и да се появява ..за да види родителите си и да се обръсне..изпере и тн. Когато взима детето си от майка му си спи с него у тях си.
Той решава кога ще спи вкъщи и кога не...кога ще се видим и кога не. Като цяло във всеки свободен миг е с мен.
 Кога ли ще се пренесе вкъщи? Време ли трябва да мине? Лека полека ли? Не искам да пришпорвам нещата и съм го оставила той да действа. 5 месеца сигурно са кратко време за такива големи промени?

Ти не изпитваш ли нужда от свобода, самостоятелност, неангажираност семейна?
С каква смелост се натискаш след 5 месечно познанство да се жениш, че и дете да раждаш? newsm78
Как пък го разбра за 150 дни колко съвършен и прекрасен е, след като зад гърба си имаш развод с човек, когото си опознавала години и си смятала за "любовта на живота ти", а си се излъгала?

# 13
  • Мнения: 501
Пет месеца са малко време. Наслаждавай се на това, което имате в момента, а с времето и съвместното съжителство ще стане факт.

# 14
  • Мнения: 920
Може би те притеснява причината, заради която той остава в неговия дом, някакви съмнения вероятно имаш, какво прави, верен ли ти е.. и т.н. И заради това бързаш да се премести при теб за постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт