Разведена с нов мъж

  • 12 099
  • 230
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 604
Не, нямам такива притеснения.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 252
е тя ако след 5 месеца има подобни съмнения по-добре да не се захваща изобщо. Това е абсурдно просто.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 480
Нещо повече, мъжът се прибира когато е с другото си дете, нали разбираш че майката може да не е съгласна детето и да спи при гаджетата на бившия

# 18
  • Мнения: 920
А в такъв случай как ще се провсеждат свижданията, когато те се оженят или заживеят заедно за постоянно.
А и той остава в своя дом, не само когато взима детето си за свиждане.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 480
Ами постепенно ще се случат. 5 месеца е много малко време, никоя майка няма да си прати детето с преспиване,  докато не се е запознала с другата жена и не се е уверила,  че нещата са сериозни.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Точно.

# 21
  • Мнения: 920
Мъчи ме това,че той идва да спи вкъщи...говорили сме, че ще живеем в моята къща заедно...не в неговата, защото така е по-удобно за децата за училище. Но той примерно идва 2 вечери и на 3тата си отива в тях...и така от 7 дни в седмицата 4 примерно е при мен...3 у тях. Казва,че трябва и там да ходи и да се появява ..за да види родителите си и да се обръсне..изпере и тн.

Той решава кога ще спи вкъщи и кога не...кога ще се видим и кога не.
Тук нещо я притеснява. Какво и защо. Първо това трябва да си изясни сама на себе си.

# 22
  • София
  • Мнения: 24 839
Мъжът е по- здраво стъпил на земята, според мен.
И си мисля, че ако тя не напъваше толкова, той не би оставал и по 3 дни при нея.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Той решава кога ще спи вкъщи и кога не...кога ще се видим и кога не. Като цяло във всеки свободен миг е с мен. Кога ли ще се пренесе вкъщи?
Колко удобно...Сигурно го и чакаш топла вечеря. Защо не вземеш да го тестваш - той да се съобрази с твои планове, да се включи минимално в някакви режийни и ела пак пиши...

# 24
  • София
  • Мнения: 1 604
На против...аз изобщо не напъвам...нищо не съм му казвала, оставила съм го той да действа и преценява както написах.

# 25
  • Мнения: 18 559
Ами ние мисля доста добре се разбираме и досега нямаме проблеми и разногласия.

Нямате проблеми в смисъл, че твоите проблеми не са общи. Ти искаш да се нанася при теб, той не иска и те  е страх да говориш за това с него.
Няма как отвън или от форум да получиш разрешение точно на този проблем. Ще трябва да говориш с него - какво искаш ти и какво смята да направи той.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
На против...аз изобщо не напъвам...нищо не съм му казвала, оставила съм го той да действа и преценява както написах.
Добре де, ама къде са твоите интереси, твоите изисквания, твоите планове и как се срещат с неговите /неясни към момента, всъщност изяснени само към това - "винаги ме чакат, когато и да ида"/. Според мен от самото начало си се поставила в позиция "както той реши" и "каквото- такова" и сега питаш /и то нас/: Кога ще се пренесе? Ами не задаваш на правилните хора въпроса. После както предлагаш, така и трябва да очакваш и изискаваш поне минимално  - яснота, синхронизиране, помощ...

# 27
  • София
  • Мнения: 7 994
За мен е повече от адекватна реакция на мъжа да не иска да се пренесе при авторката след толкова кратко познанство. А и да не иска да води детето си при нея е повече от нормално - самият той не познава авторката достатъчно, какво остава за детето му.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 586
Ами постепенно ще се случат. 5 месеца е много малко време, никоя майка няма да си прати детето с преспиване,  докато не се е запознала с другата жена и не се е уверила,  че нещата са сериозни.
Пфф, пълен смях! Нито са ми искали разрешение, нито пък аз съм искала разрешение. Нито гаджето ми е искал разрешение от майката на сина му. Това са някакви паранои твои си.

Според мен, първо да започне да идва с детето си у вас, с преспиване, за да може малкото човече да свикне с теб, с твоите деца, вие да свикнете с него.
За съжителство и според мен е много рано. Имате време.

# 29
  • Мнения: 17 407
Дали е месец, пет или години, защо някой друг да ти определя сроковете? Особено пък жени без опит в повторни бракове и съжителства да ти обясняват дали е рано или късно. Simple Smile
Той решава, защото той влиза в чужда къща, все пак. Ако не те устройства този формат и напираш за 24/7, при положение, че той е с друга нагласа, не мисля, че си съвсем наясно защо точно го искаш тоз мъж Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт