Разведена с нов мъж

  • 12 096
  • 230
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19 932
Не е така, Khal_Drogo, общо взето след 1 година, когато се уталожат пеперудите и независимо дали живееш с човека или не, си излизат и недостатъците.

# 46
  • Мнения: 18 562
Човекът има и дете и изчаква първо то да свикне също с идеята за новата жена. Все пак от един момент нататък е хубаво детето да преспива с баща си и на новото място. Но това си е работа на iana и мъжът - те да решат кога и как.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 604
Хубави съвети ми дадохте, благодаря!

# 48
  • Мнения: 1 184
Не е така, Khal_Drogo, общо взето след 1 година, когато се уталожат пеперудите и независимо дали живееш с човека или не, си излизат и недостатъците.

Да не навлизам в подробности , ама и ти не си съвсем права. Няма рецепта за това + това = това в тия отношения. .

# 49
  • Мнения: 19 932
Няма, така е. Но по-добре да вземеш превантивни мерки, отколкото да си скочил от скалата и после да викаш "помощ".Wink

# 50
  • Мнения: 7 303
Според мен съвсем нормално се развива връзката, не бих се тревожила, ако бях на мястото на авторката.

# 51
  • Мнения: 17 407
Тревожността идва от несигурността - защо той решава, защо не се възползва от удобната домашна среда, защо, защо, кога....
Хората трудно избират между неясните обещания за бъдеще време и удовлетвореността в рамките на сега.

# 52
  • Мнения: 2 039
Чудно ми е как жена с две деца и един неуспешен брак зад гърба си,така с лека ръка се решава на съжителство,че  и да  прибере мъж, и той с дете.

# 53
  • Мнения: 920
За пет месеца връзката даже много бързо се е развила и авторката би трябвало да е доволна, а не притеснена и несигурна.
Изискване за повече от това за такова скорошно запознанство и кратка връзка, си е малко обсебващо.

# 54
  • Мнения: 1 444
Здравейте, разделих се с мъжа ми преди почти 3години, разведохме се преди година и половина...имаме 2 деца...преди 5 месеца се запознах с един прекрасен мъж...и той разделен с жена си и с дете.
................
Той решава кога ще спи вкъщи и кога не...кога ще се видим и кога не. Като цяло във всеки свободен миг е с мен.
 Кога ли ще се пренесе вкъщи? Време ли трябва да мине? Лека полека ли? Не искам да пришпорвам нещата и съм го оставила той да действа. 5 месеца сигурно са кратко време за такива големи промени?

Да наблегнем на това, че човекът още не се е развел Simple Smile

Авторке, бързаш! При твоя мъж нещата с бившата му жена не са съвсем приключили, съвсем нормално е той да не е готов да се захваща още с ново семейство. Остави онези приказки за бебе и сватба Simple Smile та ти го познаваш съвсем отскоро. Моят бивш например, 3 дни преди делото за развод, ми каза "е, то не се знае, може пък да се размине", хехехе Simple Smile Имай предвид, че тогава, от 3-4 месеца е имал вече съвсем нова връзка (аз го разбрах по-късно), след като му поотминаха пеперудките с младата любовница. И досега е с нея, уж сериозно, ще се женят даже, ама горката жена дори не подозира какъв е двуличник. Интелигентна, свястна, симпатична жена, която му вярва, допуснала го е в дома си, при детето си, без да има и грам идея за подвизите му.Просто не го познава, вижда в него това, което виждаш и ти в твоя любим сега - всеотдаен, грижовен, мил и добър. Тя не знае, че същото отношение получава и...друга жена, освен нея Simple Smile
Внимавай, момиче. Би ли споделила, приятелят ти защо се е разделил с жена си?

# 55
  • Мнения: 17 407
Ако изобщо е бил женен.

# 56
  • Мнения: 452
За 5 месеца какво очакваш .. според мен подхождаш прекалено доверчиво.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 604
Не са имали брак с жена му...разделили са се, защото тя си е хванала друг мъж.

# 58
  • Мнения: 18 562
Аз досега не съм чула някой мъж да е изтъкнал пред нова жена друга причина да се раздели с бившата си, освен че тя му е изневерила. Честно. Някой чувал ли е мъж да се е разделил с жена си заради друго?

iana, може при твоя човек да е наистина това! Но имай си едно наум и си дай време и си живей хубавите моменти. Не бързай - началото е най-сладко Simple Smile

# 59
  • Мнения: 17 407
Разделих се, защото не я искам вече по-рядко ще чуеш, защото мъжете все пак имат и чуество за отговорност, което ги задържа в семействата.
Не ми е много ясно какво знсчение има причината за раздялата с жена му, за отношенията с другата жена.

Общи условия

Активация на акаунт