Парфюмни размисли и страсти - 183

  • 67 264
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 601
Атти, благодаря за новата тема!   bouquet

Хайде и аз да се присъединя към групичката на недолюбващите акватици. И аз като видя аква нотка в пирамидата, ми се отщява да пробвам парфюма. Понякога от любопитство душа аква версиите, но нищо не ме е грабвало. Прекалено са ми блудкави.  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: X
Здравейте,
Аз от доста време не наблюдавам темата, но не ми остава време нито за четене нито за обикаляне по магазините  Confused
Последно от летището си взех Armani Si и то защото стюардесата беше с такъв и много ми хареса. Сега се включвам с молба за кратко списъче на ново-излезлите аромати, да подуша в дюти фрито да си взема още някой нов. Предварително благодаря.   bouquet Hug

# 32
  • Франция
  • Мнения: 898
Благодаря за новата тема!Относно акватиците ,имала съм водата на Роша преди много год.,но не съм фен.Много ми е интересно обаче,как парфюмите се влияят от влажността на въздуха.Живея много близо до морето и  когато е голяма влага(кожата лепне),примерно съм сложила еликсир де мерве ,той се е развил и се появява едно натрапчиво нещо което ми изгаря носа.Пачули ли е идея нямам.Миналата седмица обаче,влажността намаля защото е доста жега тука,съвсем различно се държи парфюмчето.Няма го това натрапчиво нещо.Бих помолила компетентните дами да ме просветлят.С две думи сякаш по важна е влажността отколкото температурата на въздуха.
Идеята на парфюма е да се изпарява от кожата ти. Затова, както е казала и goddess, всичко може да повлияе - съставът на течността, атмосферните условия и биохимията на кожата. Парфюмите, за които се казва, че имат развитие, са направени така, че едни молекули да се изпаряват по-бързо от други - процесът обаче няма как да не се повлияе и от атмосферните условия, затова парфюмите звучат различно на различен климат.

# 33
  • София
  • Мнения: 38 523
Имаше един сайт, за реклами на парфюми и не мога да се сетя как се казваше!
В смисъл - само снимки на кампании.

# 34
  • Мнения: 8 809
От всичко прочетено дотук за акватиците май няма да търся нищо за придобиване. Няма начин да ми се хареса нещо, което почти никой не одобрява, до такава степен, че да реша да го купя.
Имам едно мини 5мл на Екла Д'Арпеж и днес рекох да го понося, че ми се вижда подходящ за времето навън. Не ми харесва този парфюм и това е, ooooh! добре, че разкарах тридесетицата, която бях взела неизвестно защо. Чудя се какво да нося сега през лятото.  L' Aimant, който си взех наскоро, трае най-много час, направо излита. Казах на сестра ми да донесе шишето, което пази от 25 години, и се оказа, че онова е било ЕДП. Сега си купих тоалетната вода, но ударих на камък. Лошото е, че се чудя какво да  сложа на излизане. Накрая посягам или към Белия чай на Булгари или към Alexander McQueen My Queen . Чета добри отзиви за Есенс на Н. Родригес и взех да се замислям за него като летен вариант Rolling Eyes


# 35
  • София
  • Мнения: 38 523
Само че първо го тествай Есенс, защото аз лично въобще не го усещам.

# 36
  • Мнения: 1 129
Опитай "Есенс", съвсем лятно ухание според мен само че действително ароматът е нежен и едва доловим.  Останах учудена от него, очаквах да ме блъсне миризма "на чисто" Simple Smile  Ухае на рози при мен и на нещо леко креместо, нежно. Ухае ми на кожата ми. От съставките улавям само рози - нежни, леки, розови, дребни и на храстче. Удиви ме с трайност иначе - с часове го усещах върху себе си при всеки повей. Чак ми втръсна.

# 37
  • Мнения: 8 809
Непременно първо ще взема проба на Есенс-а, че колкото пъти тръгна на сляпо все се провалям. Струва ми се, че ще ми хареса Simple Smile, но съм малко учудена, ами мускуса не се ли усеща?

# 38
  • Мнения: 2 621
Хм, и аз не съм привърженик на акватиците. Вчера благодарение на мила съформука обаче тествах Аква Ориенс на Ван Клиф...много приятен аромат. Имам класическия Ориенс, но и този много ми хареса, бих си го купила, но трябва да се нареди на опашката  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 104
Момичета ето и една идея от мен за свеж мъжки парфюм - Hugo Boss In Motion White Edition.
Дизайнът е много оригинален (като топка) и ароматът е доста приятен. Наскоро го подарих на един мой близък и много му хареса, както иновативния дизайн, така и аромата.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 172
Здравейте!  Very Irresistible за кой сезон мислите  е подходящ, защото го имам от доста време и нещо не мога да го усетя въобще върху мен.

# 41
  • Мнения: 3 414
Благодаря за хубавата темичка   bouquet  bouquet
За мен са доста нетрайни и затова умишлено ги избягвам!

# 42
  • Мнения: 2 435
Непременно първо ще взема проба на Есенс-а, че колкото пъти тръгна на сляпо все се провалям. Струва ми се, че ще ми хареса Simple Smile, но съм малко учудена, ами мускуса не се ли усеща?
При мен се усеща най-вече мускуса и ириса, ама не е влажен, останалите цветя са само фон.

# 43
  • Мнения: 17 546
При мен се усеща най-вече мускуса и ириса, ама не е влажен, останалите цветя са само фон.
Peace И при мен! И някаква метална хладина, каквото е и шишето някак.

# 44
  • София
  • Мнения: 601
Аз пък никога не съм изхождала от това дали един парфюм е траен или не. Даже обикновено очаквам летните парфюми да са нетрайни. Просто подновявам през деня с още няколко пръсвания или даже сменям парфюма следобеда или вечерта. Важното е аромата да ми харесва, а дали е траен или не - няма значение!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт