Парфюмни размисли и страсти - 183

  • 68 054
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 382
Здравейте!  Very Irresistible за кой сезон мислите  е подходящ, защото го имам от доста време и нещо не мога да го усетя въобще върху мен.
За зимата е подходящ, поне според мен. Странно е , че не го усещаш, аз го имам и го използвам от дъжд на вятър зимно време и ме задушава цял ден  ooooh! Да не е менте твоят ?

# 46
  • Мнения: 3 419
Аз пък никога не съм изхождала от това дали един парфюм е траен или не. Даже обикновено очаквам летните парфюми да са нетрайни. Просто подновявам през деня с още няколко пръсвания или даже сменям парфюма следобеда или вечерта. Важното е аромата да ми харесва, а дали е траен или не - няма значение!  Peace
Смятам, че е до кожа, понеже при мен дори парфюми,спрягани за осмърдители, при мен се оказват нетрайни Sad Затова гледам да има стабилна базова нотка... за подсигуряване  Laughing

# 47
  • Мнения: 17 546
Но има парфюми, които излитат за половин час! Е, докато разбера колко е хубав и вече не го усещам. Не си струва да давам пари за такова нещо, аз така мисля.

# 48
  • Мнения: 1 130
Мускусът в "Есенс" при мен не се усеща осезаемо, а е нещо тихо, приглушено и чисто.

# 49
  • Мнения: 813
Последно имах такова приключение. При обилно напръскване по ръцете с Rose Velours Van Cleef & Arpels точно след 35 минути нямаше никой ама абсолютно никой , иначе приятна роза.

# 50
  • Мнения: 17 546
Да! Аз Ирисът на Ерме(с) още с напръскването го усещам просто като нещо мокро, а като изсъхне, все едно не съм пръскала нищо. А струва доста!

# 51
  • Мнения: 2 445
Последно имах такова приключение. При обилно напръскване по ръцете с Rose Velours Van Cleef & Arpels точно след 35 минути нямаше никой ама абсолютно никой , иначе приятна роза.
При мен изкара около час и 35мин. hahaha
Предпочитам летните ми парфюми да не са с умопомрачителна трайност, защото в края на деня или ме дразнят, или искам нещо по-уютно.

# 52
  • Мнения: 104
А мислите ли, че трайността зависи и от кожата на човека?

Защото забелязах, че както миризмата (която се различава със сигурност според кожата), така и трайността е различна. Става въпрос за парфюм Bvlgari Omnia Amethyste.

Някой има ли мнение точно за този?

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Rose Velours Van Cleef & Arpels това нещо има завидна трайност при майка ми, сутринта се е напръскала и до вечерта ухаеее  Heart Eyes . Страхотна ледена роза вади , свежа .

# 54
  • Мнения: 2 445
А мислите ли, че трайността зависи и от кожата на човека?


факторите са същите, като за развитието на парфюма.

# 55
  • Мнения: 17 546
Става въпрос за парфюм Bvlgari Omnia Amethyste.
Някой има ли мнение точно за този?
Да. Скоро приключих бутилчицата. Тук като съм, усещам парфюма 4-5 часа, което е немалка трайност за него, мисля. Не е особено шлейфов, даже никак, но прави аура и си го усещах. Но на морето тази година просто ме задуши, което много ме изненада! Интензивността на излъчване беше в пъти по-силна отколкото тук в София, а не е да не е било горещо тук и да съм го носила.Тук направо се криеше в жегите. Най-го обичам вечер след душ, нанесен на още хладната влажна кожа. Тогава го усещам и на сутринта след сън. Изобщо, много го харесвам Аметиста! Ще си почина малко от него, но съм сигурна, че отново ще го имам. За четвърти път. Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 2 512
Изобщо, много го харесвам Аметиста! Ще си почина малко от него, но съм сигурна, че отново ще го имам. За четвърти път. Grinning
Аз съм така с Кристалина Simple Smile И не знам защо най го обичам зимата, тогава има страхотен шлейф и прозрачно хладен аромат. През лятото при мен е нещо парадоксално с този парфюм: или ме задушава или изобщо не го усещам  Grinning Ей това е магията - на кожата ли, на температурите или на още нещо ...

# 57
  • Мнения: 1 130
Ау, като чуя "аметист" и полудявам! Обичам този камък и въплъщаването му в парфюм е предизвикателство за мен като човек, който ще си го сложи.  На Bvlgari не съм пробвала "полускъпоценния", а иначе сега съм с "Аметист" на Lalique.

# 58
  • Мнения: 104
Благодаря Ви момичета!

Бижу, колко хубаво си се изразила...  Hug

# 59
  • Мнения: 17 546
...а иначе сега съм с "Аметист" на Lalique.
И аз харесвам аметиста като камък, но този аметист конкретно, аз не го усещам изобщо!  Rolling Eyes Също като Ириса, за който писах по-горе.

g.gerganaHug

Общи условия

Активация на акаунт