Сърце под твоето тупти-бременна си вече ти!-Тема 82

  • 21 932
  • 707
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 779
Запис и от мен!

Естлар браво на твоя златен мъж! Мой съвет отидете нс почивка! След всичките емоции тази година заслужавате да си починете като бели хора!

Днес съм на лекар, много ми е притеснено, сънувам кошмари цяла седмица, много ми е трудно да мисля положително, изпадам постоянно в депресивни състояния, стискайте палци, не че много ще се разбере от този преглед но поне някаква надежда да ми донесе!

# 31
  • Мнения: 4 097
Добро утро, момичета!
Сара, добре дошла  Hug
МечтичкаД, стискам палци всичко да мине добре днес.
maceto85,също успех! Ще видиш, че нещата ще са наред   bouquet
Флор, темата е супер   bouquet

# 32
  • Мнения: 4 954
Маце, хубу де, почивка, която заслужаваме. От друга страна, това е сумата за една инсеминация есента, а ни предстоят три!!! Не пропускай факта какви суми се налага да даваме...  Cry

# 33
  • Мнения: 4 954
Уфффф, сигурно затова не ми е казал, защото ме знае каква съм - отделят ли се пари отиват за такива неща.

# 34
  • София
  • Мнения: 11 779
Маце, хубу де, почивка, която заслужаваме. От друга страна, това е сумата за една инсеминация есента, а ни предстоят три!!! Не пропускай факта какви суми се налага да даваме...  Cry

Парички ще се намерят! Пък може и да не ви трябват за инсеминация Тома неверни! Wink

# 35
  • Мнения: 4 097
Estlar, ако можете да отидете на почивка, направете го! Наистина може да не се наложат инсеминации.

# 36
  • Мнения: 6 833
Estlar,  и аз принципно сън ЗА почивката  Peace Но вие си знаете най- добре възможностите, ако мислиш, че септември ще съберете необходимите пари -  заминете. Най- добре го обсъдете с ТМ и решете дали ще се справите с разходите. Иначе, много мил жест е направил! Вярвай ми, малко са мъжете, които ще постъпят така!

Последна редакция: ср, 06 авг 2014, 09:49 от Dеsɣ

# 37
  • Nederland
  • Мнения: 131
Добро утро,мили мами.Много хубава тема,нека да е напълним само бебоци.Хубав ден на всички.

# 38
  • Мнения: 139
Добричкооооо утрроооооооо и от мен Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Добре дошли на новите момичета Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Естлар, поздравления за самоинициативата на ТМ. Малко са мъжете с такава комбинативност.
Аз съм с развалена прахосмукачка( само на 6 масеца работа). Да им имам и технологиите и качеството. Парите хич не бяха малко и ги дадохме точно заради това. От сервиза казаха до месец........бррррррррррррр.
За капак и на фризера светна червена лампичка.
НО, както казваме ние позитивните хора - това да са ни проблемите.
Момичета, гледайки Късметлииското списъче, подхождайки чисто статистически горе долу 4_5 от нас ще са с положителни тестчета този месец- хайдер да видим кои ще са!!!!!!!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile 
Слънчев и хубав ден!!!!!!!!!!

# 39
  • Мнения: 21 282
Добро утро,момичета!

Маце,стискам палци на Мечтичка също!

Естлар и аз съм за почивката,но все пак вие погововорете и си преценете  bouquet

# 40
  • Мнения: 524
добър ден и от мен
Афродитка Hug хайде след има няма 55 дни да ни се похвалиш  Praynig
splendichka то нищо не идвало само ама да това да са проблемите  Heart Eyes
Estlar идете на почивката , пари ще има и ще ги съберете но хубавите мигове летят бързо и после съжаляваме за тях.обичайте се това е важното.
Сара привет и добре дошла и от мен.
Флор   bouquet за темичката.
МечтичкаД  успех на сг , пък за бирата не се притеснявай ако си пие по добре да ги видите реално резултатите.
за мен лелката си тръгна и вече ми липсва  Joy Joy Joy Joy Joy





# 41
  • Перник
  • Мнения: 726
Привет,  момичета!  Hug Моята О мина и сега чакам с нетърпение да дойде датата за МЦ да видим какви сме ги свършили с моя хубавец този месец  Simple Smile  по този случай минавам да събера прашец  newsm79 newsm79 newsm79 newsm75 newsm75 newsm75 newsm79
Естларче, твоят мъж е направил много мил жест,  за да те направи щастлива, така че според мен трябва да отидете и да си прекарате много хубаво и да си отпочинете от всичко. Доста момичета забременяват на морето или непосредствено след това, така че не се знае как ще ви повлияе почивката!   Heart Eyes
Хубав и слънчев ден момичета!  Hug

# 42
  • Мнения: 391
Цопче и от мен ! Страхотна темичка !!!  bouquet
Радвам се ,че ви хареса моето предложение за заглавие . bowuu Hug Hug Hug Laughing
Аз малко се позагубих ,гледам да се разсейвам от мислите за бебе.
Ако има позабременели по това време да им е честито !!!  Heart Eyes Hug
Естлар браво на Тм за инициативата. Той и моя му се върти из главата да ходим някъде на почивка в чужбина ,даже до агенция беше ходил да вземе оферти ,а аз като разбрах ,веднага го скастрих ,че сега не е момента. doh И имаме по важни харчове ... много съм зле ,но не ми е до никакви разходки и почивки . Confused

# 43
  • София
  • Мнения: 1 680
Влизам да кажа, че прогестерона ми е 18,96

# 44
  • София
  • Мнения: 11 779
Момичета връщам се от преглед, имам си плоден сак с жълто мехурче отговарящ перфектно на седмицата. Следащ преглед след 10 дни. Лекарката потвърди че О е било от ляво където си ме болеше много по време на О, и са се отделили две яйцеклетки  Shocked, но засега е един плодния сак. От днес почвам да се боцкам и с фракси  Shocked ауч ама ще се трае няма как, лекарката много се чудеше за фраксито но като ме видя че искам каза хайде давай  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт