Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №35

  • 76 742
  • 795
  •   1
Отговори
# 360
  • софия
  • Мнения: 25 704
В момента базовият модел на Omron е намален на £15.00. Може ли някой, който го притежава да сподели отзиви и да измери маншона, дали става и за по-пухкави хора?
The Omron M2 Basic comes with a standard size cuff for arm circumference 22 cm to 32 cm.
Simple Smile. An optional Omron large blood pressure monitor cuff, suitable for arm circumference 32 cm to 42 cm, is available to purchase separately.

# 361
  • Мнения: 1 603
Здравейте,
моля за съвет. Следя едни чаши в уиш листата ми и днес видях, че са много намалени от 40 паунда на около 10-15 различните видове. Продавчът е друг, не амазон.
http://www.amazon.co.uk/gp/aag/main?ie=UTF8&asin=&isAmaz … ler=ADSBIHLG9ZME6

Има положителни мнения само, явно е нов и се чудя дали да се довера. Ако поръчам до България продуктите и са счупени/ непристигнат или са объркани мога ли да претендирам за нещо, предвид, че продавача не е Амазон?

И имате ли представа дали се изпращат по пощата или с куриер?

Благодаря ви предварително.

# 362
  • София
  • Мнения: 943
Момичета, искам да поръчам тези глави за електрическа четка. Обаче е отбелязано, че е възможно да ми пратят кой да е от трите десена - колите, Мики Маус и принцеси. Дали е възможно да кажа кои точно искам  newsm78. Гледам и не виждам как да се свържа с продавача. А моя младеж определено няма да доволен, ако му пратят принцеси  Naughty

# 363
  • Мнения: 182
В момента базовият модел на Omron е намален на £15.00. Може ли някой, който го притежава да сподели отзиви и да измери маншона, дали става и за по-пухкави хора?

Маншона е за обиколка на ръката от 22 cм до 32 см, за по пухкави ръце  с обиколка 32-42см може да се закупи отделен маншон - Omron Large Blood Pressure Monitor Cuff (32 - 42 cm)

Аз съм си взела и адаптер за включване в контакта. Иначе в комплекта има включени 4 батерии.

# 364
  • Мнения: 1 398
Дали някой може да ми препоръча хубава сокоизтисквачка - за цели плодове и зеленчуци? ще бъда благодарна  Hug

# 365
  • Русе
  • Мнения: 114
В момента базовият модел на Omron е намален на £15.00. Може ли някой, който го притежава да сподели отзиви и да измери маншона, дали става и за по-пухкави хора?

Имам същия модел , доста дебела ръка имам. Маншона ме обхваща да измери, но обмислям закупуване на по- голям размер за удобство.В сета имаше адаптер и батерии.

# 366
  • Мнения: 184
Много ви моля за помощ. Току що пуснах първата си поръчка от https://www.amazon.co.uk до английския адрес на превозвача. Използвах промоционална оферта за безплатен Amazon Prime. Не ми начисли доставка. Това значи ли, че съм се абонирала за Amazon Prime ?
Чета в първия пост и не намирам точно същото меню каквото е посочено, за да отбележа "Do not upgrade.
 ooooh!Уф много се притесних.

Възможно ли е да не го намирам, защото поръчката ми още не е обработена?

Последна редакция: вт, 02 сеп 2014, 13:52 от pavlinaj

# 367
  • Варна
  • Мнения: 6 884
В момента базовият модел на Omron е намален на £15.00. Може ли някой, който го притежава да сподели отзиви и да измери маншона, дали става и за по-пухкави хора?

Имам същия модел , доста дебела ръка имам. Маншона ме обхваща да измери, но обмислям закупуване на по- голям размер за удобство.В сета имаше адаптер и батерии.
А дали става за много слаба ръка? Rolling Eyes И въобще, доволна ли си?

# 368
  • Русе
  • Мнения: 114
В момента базовият модел на Omron е намален на £15.00. Може ли някой, който го притежава да сподели отзиви и да измери маншона, дали става и за по-пухкави хора?

Имам същия модел , доста дебела ръка имам. Маншона ме обхваща да измери, но обмислям закупуване на по- голям размер за удобство.В сета имаше адаптер и батерии.
А дали става за много слаба ръка? Rolling Eyes И въобще, доволна ли си?


Нямаме вкъщи със слаби ръце- не зная дали става или до колко. Имам апарата от 2 год, от амазон е купен - всичко е ок.

# 369
  • София
  • Мнения: 2 435
В момента базовият модел на Omron е намален на £15.00. Може ли някой, който го притежава да сподели отзиви и да измери маншона, дали става и за по-пухкави хора?

Имам същия модел , доста дебела ръка имам. Маншона ме обхваща да измери, но обмислям закупуване на по- голям размер за удобство.В сета имаше адаптер и батерии.
А дали става за много слаба ръка? Rolling Eyes И въобще, доволна ли си?

Да, става, моята е много слаба и нямам проблем, обхваща я .... като цяло съм доволна от апарата. При калибрирането /май така се казваше  Rolling Eyes/ не даде никакво отклонение.

# 370
  • Варна
  • Мнения: 6 884
Благодаря ви,  bouquet Поръчах си един. Опитвах да се науча да меря със слушалка ама не успях.Sad
Каква калибровка се прави?

# 371
  • София
  • Мнения: 2 435
Благодаря ви,  bouquet Поръчах си един. Опитвах да се науча да меря със слушалка ама не успях.Sad
Каква калибровка се прави?

Дали мери точно и ако има отклонения го "сверяват"  Hug

# 372
  • Мнения: X
Здравейте,
Може ли да ми препоръчате хубави детски маратонки и зимни обувки за детенце на годинка и половина?
Само да кажа, че днес си получихме тези и много ни харесват:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00HHOCUKK/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1
Да побутна малко ако някой може да ми помогне, защото зимата идва и искаме да сме подготвени

# 373
  • Sofia
  • Мнения: 4 724
Здравейте,
Може ли да ми препоръчате хубави детски маратонки и зимни обувки за детенце на годинка и половина?
Само да кажа, че днес си получихме тези и много ни харесват:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00HHOCUKK/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1
Да побутна малко ако някой може да ми помогне, защото зимата идва и искаме да сме подготвени

За колко пари? Разгледай Geox, Richter . Adidas и Nike също имат не лоши модели , тип апрески. Ако си от София , можеш да се разходиш до SLS .

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 40 866
Някой може ли да каже нещо за тези гуменки...http://www.amazon.de/Lurchi-33-13701-Unisex-Kinder-Sneaker-Mehrf … 21#cm_cr_dpwidget

Общи условия

Активация на акаунт