Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №35

  • 76 806
  • 795
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 6 166
За конкретните гуменки нищо не мога да ти кажа, но Lurchi е детската марка на Саламандър. Доволна съм от всичко тяхно, което съм купувала.

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 41 053
Мен ми хареса това,че са кожа,а и цената им е супер Wink Но...доколкото си го преведох с преводача отзивите са,че май са тесни  Rolling Eyes т.е. за по-тясно краче...

# 377
  • Мнения: 469
Момичета, помагайте, не съм поръчвала от 1-2 месеца нищо и сега като пристъпя към плащане ми иска да избера валутата на картата, с която плащам. Това е ново за мен. Страхувам се да не ми конвертира по някакъв висок курс.

# 378
  • Мнения: 790
Ети, избираш опция "Не, благодаря" на конвертора и всичко е наред. Peace

# 379
  • Мнения: 46

Много хубави са, отлична изработка, но определено са за доста тесен крак. Синът ми е с много фино и тясно стъпало и въпреки това трудно ги обува.

# 380
  • Мнения: 469
Ети, избираш опция "Не, благодаря" на конвертора и всичко е наред. Peace
Благодаря Wink

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 41 053

Много хубави са, отлична изработка, но определено са за доста тесен крак. Синът ми е с много фино и тясно стъпало и въпреки това трудно ги обува.
Tired Ех...веднъж да намеря нещо свястно и то кожа и ...пак греда #Cussing out

п.п.Ако някой е виждал някакви подобни Rolling Eyes

# 382
  • Мнения: 330
Момичета, по ваше предложение, харесах тези http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00GX2FJI2/ref=ox_sc_act_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE ,но докато избера и другите неща и цената скочи с 10п! Има ли шанс тия дни да ги намалят отново или да ги поръчвам? Макар,че както ни расте крака с 1н на 1-2 по-евтини ще са ми по-добре!

# 383
  • Sofia
  • Мнения: 4 751
Момичета, по ваше предложение, харесах тези http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00GX2FJI2/ref=ox_sc_act_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE ,но докато избера и другите неща и цената скочи с 10п! Има ли шанс тия дни да ги намалят отново или да ги поръчвам? Макар,че както ни расте крака с 1н на 1-2 по-евтини ще са ми по-добре!

Според мен ще ги намалят, защото сега не им е сезона. Погледни ако искаш Agatha Ruiz de la Prada , Garvalin , Primigi ... имат подобни модели и с малко късмет и търпение /и ровене/ можеш да ги намериш на много по - добри цени. A тези в момента са на супер цена.

# 384
  • на път
  • Мнения: 2 804

A тези в момента са на супер цена.

мноого симпатични са! Благодаря за линка!

# 385
  • Мнения: 3
Здравейте,

За пръв път реших да поръчам от amazon.de. Попълних всичко, адрес на превозвач и т.н., данните на картата, но когато написнах бутон купи (превеждам всичко с google translate) ми изписа че трябва някакъв код или купон. За какво става въпрос? Извинявам се, ако въпросът ми е глупав. Иначе на играчките, които поръчах, не пишеше, че изискват код, а само сумата в евро (доколкото разбирам с преводача).

# 386
  • Sofia
  • Мнения: 4 751
Да не би да ти иска три-цифрения код, който е от задната страна на картата?

# 387
  • Мнения: 3
Не знам, до бутона купи имаше едно празно място за код, под него пишеше че се изисква код или купон, нещо такова. Но вече не съм в тази страница, не успях да осъществя поръчката.

# 388
  • Sofia
  • Мнения: 4 751
Ако искаш пусни артикулите от кошницата си тук, за да видим при нас какво ще изпише.

# 389
  • София
  • Мнения: 2 404
Здравейте,

За пръв път реших да поръчам от amazon.de. Попълних всичко, адрес на превозвач и т.н., данните на картата, но когато написнах бутон купи (превеждам всичко с google translate) ми изписа че трябва някакъв код или купон. За какво става въпрос? Извинявам се, ако въпросът ми е глупав. Иначе на играчките, които поръчах, не пишеше, че изискват код, а само сумата в евро (доколкото разбирам с преводача).

Това ли изписва?
Gutschein- und Aktionscodes:

Пита те дали имаш някакъв код за подарък или отстъпка. Просто избери Jetzt kaufen и ще финализираш поръчката.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт