Препоръчайте ми преса за коса, моля!

  • 91 039
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: X
Ами не знам дали магазина участва в тази кампания.

# 256
  • Мнения: 202
Ако на някой не му трябват талончета от Лили и смята че няма да ги използва,може да ми ги хвърли насам   Hug

# 257
  • SF
  • Мнения: 21 358
Аз се заинтересувах за пресата за дебели букли. Споделете нещо за нея.
Да се напъвам ли да пазарувам в Лили, вместо от други магазини. Ще кажа и на приятелите ми да ми събират точки - може ли така? Някакви карти ли раздават?

# 258
  • Мнения: 2 487
Момичета,  препоръчайте ми преса за гъста коса,  боядисана коса, с дебел косъм,  с дължина над раменете. В момента съм с Браун,  но тя ми е от около 7 години и смятам да я подновя.  Чудя се за четката на Ровента,  показана на предни страници.  Една приятелка ме изсуши и оформи с нея и ми  хареса много,  но ми липсва блясък и гладкост като от пресата.  но ми се струва,  че гори по -малко от преса,   Thinking
Препоръчайте ми и продукти преди изправяне,моля.  bouquet
Благодаря предварително bouquet

# 259
  • Мнения: X
Откакто го има изобретението "преса за коса" си изправям косата, и след всички преси през които съм преминала за мен GHD е номер 1. Тази преса ми изправяше перфектно косата, когато бях с естествения си цвят и с дебел косъм, сега от 2 години съм руса и след всичкото боядисване и оцветяващи шампоани и изправяне косата ми изглежда все още супер. Изправям се веднъж на седмица с тази преса, веднъж на месец правя по една кератинова терапия при фризьорката и косата ми изглежда супер.

# 260
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
С четката на Ровента много ми измаляват ръцете , а аз не съм с гъста коса. Представям се ти какъв зор ще видиш. Друг човек да те оформя - да, но сама е трудно.

# 261
  • Мнения: 2 487
Коя е въпросната преса на GHD?

За четката и аз смятам така,  това единствено ме спира,  още съм в чуденка събирам мнения за добри и неизгарящи (много) косата,    bouquet

# 262
  • София
  • Мнения: 5 499

 Стийм под на Лореал също се води,подхранваща и кератинова,ама аз съм по-доволна от Исо-то Rolling Eyes
Много ми е чудно как може една преса да се води подхранваща,звучи ми по-скоро като рекламен трик.Някой по-вещ може ли да обясни в какво точно се изразяват ползите,как точно подхранва?

Последна редакция: сб, 04 юли 2015, 15:04 от *Bubble*

# 263
  • Мнения: 27
Remington  Peace Няма да съжаляваш

# 264
  • Мнения: 202
Remington  Peace Няма да съжаляваш
Абсолютно с две ръце съм ЗА!Уверих се и аз в качествата и,имам S9505 и косата ми става много лъскава и жива с нея.Разбира се колкото и щадяща да е,все ще има поражения от ползването и,няма как  Wink

# 265
  • SF
  • Мнения: 21 358
Аз съм с Ремингтън, както вече писах много в темата.
Гори косата яко. Не е виновна марката, а косата ми и честата употреба. Редувам с четка и сешоар, за да не е чак такова горенето на косата, ама пак. Подстригване на изгореното само оправя положението, въпреки термозащити и други неща, които й слагам. Сега си купих и шиш от Лили. За да са още повече уредите за горене на коса у нас. Simple Smile

# 266
  • Мнения: X
Коя е въпросната преса на GHD?

За четката и аз смятам така,  това единствено ме спира,  още съм в чуденка събирам мнения за добри и неизгарящи (много) косата,    bouquet

Цъкни си в Гугъл GHD преса за коса, мисля че я има в няколко бг сайта. В магазин не съм я виждала. Води се професионална преса, малко скъпичка, но мноооооого добра. Моята е тясната, класическа.

# 267
# 268
  • Мнения: 937
Amirka - понеже и аз си мисля да си взимам нещо такова внимателно разгледах предложенията ти, едната пише че може да къдри, а другата не, макар че видимо за мен нямат разлика... така че се ориентирай по това за какво ти трябва машата.

# 269
  • SF
  • Мнения: 21 358
Ремингтън ти е чудно предложение.
Ровента не съм имала.
3 електроуреда имам на Ремингтън. Дори и да им се случи нещо, защото са навъртели стаж, пак с такива бих ги заменила. Даже не бих писала и в темите да питам какво да купя.
Да не се изхвърлям, де. Simple Smile
И да не помислите, че ми плащат да пиша тук. Напротив, аз им плащам, за да ги имам у нас.

Общи условия

Активация на акаунт