Голямо КРЕщЕНЕ пада!

  • 2 533
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • тук-там
  • Мнения: 5 699
Период е, при някои по-дълъг, при други - къс. Малките бебнца откриват гласа си. При по-голямите бебенца е вероярно начин да протестират или някакъв вид себеизразяване. Но и това е временно. Живи здрави, да покрещят, ще отмине  Twisted Evil!

# 16
  • Мнения: 8 585
И моят син крещи непрекъснато, звучи като китайски император, който дава заповеди на ляво  и на дясно.
Xe,xe xe... smile3532

# 17
ооо  и  питаш...дъщеричката  ми  е  на  6м. и  неспира  да  крещи  от  два  месеца  вече. колкото  по-силно  крещи  толкова  по-весело  и  става.по  този  начин  детето  общува  със  заобикалящият  го  свят. smile3533

# 18
  • Мнения: 832
И ние сме така. Особено когато му сложа някаква играчка на леглото - гледа я и си крещи - говори и.

# 19
  • Мнения: 577
ние също пищим,много е смешен и аз като теб си мисля че нещо го боли,а то му е кеф на някоя играчка и прости й говори нещо smile3534

# 20
  • Мнения: 559
При нас няма крясъци, но като се почне едно тихичко пеене ааааааааааааа и ееееееееее,  няма спиране.

# 21
  • Мнения: 2 952
е вие сте  много нежни тогава.... reveranceНие  сме  шантава работа......мЪж .....опасен  box smile3540 smile3560

# 22
  • Мнения: 4 629
Открива си гласа детето Grinning

# 23
  • Мнения: 1 059
to mai vsi4ki mami minavame po patq s krqsacite ']]]] moeto e na 2 i o6te ot vreme na vreme si kre6ti ama mnogo qko ama ve4e sme mu sviknali :]]]

# 24
  • Мнения: 1 464
ООО,и при нас е така все още,само че добавя и думите които знае.Слива ги на куп и става нещо много смешно,например МА-МА ТА-ТИ БА,или БАА-ТИ МА-МА ТА,БАКОКАКОМАТИБУМБАТИ/това и е най-дългата глупост/.А като чуе рекламата за СУПЕР ЛЮБО тако ва крещене не сте и сънували ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 6 182
Дано само не е в най-високочестотната гама. При моята дъщеря, вече поотминава (за сметка на тръшкането), но когато реши да пищи (не крещи) за удоволствие все едно си задействал някаква аларма #Crazy А когато беше на 5-6 месеца виеше като магаре, а аз реших че прави спазъм от дентинокс-а hahaha

# 26
  • София
  • Мнения: 1 254
Е разбира се, и моя бебок се отдава на крещене... Ама не какво да е крещене, ами все едно някой го е хванал за гушата и той с последния си въздух изкарва едни звуци с полуизплезен език и присвити очи... и при раодст, и като се сърди...

Ама аз си спомням, че до към 13-14 годишна си изразявах радостта по този начин... Просто някак си не намирах думи и като се зарадвам много и почвах да пищя...

# 27
 При моя са зачатъци на пищене,засега като се опита да изкрещи от радост излиза давене и кашляне и чат-пат успява да излезе каквото трябва

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Ох, как крещеше.... Някъде към 6-7 месец, както си седи и изведнъж надава "воя на апахите". Аз ако случайно не съм при него тичам да видя да не се е ударил нещо. Не, просто му е интересно да вика.... smile3507
Напоследък по-рядко крещим, сега ПЕЕМ...

# 29
  • Мнения: 1 976
ОООО, това с крещенето ми е толкова познато...Напоследък го е позабравил, но доскоре беше страшно положението...като някой хамалин на пазара крещеше итака здраво си дереше гърлото, че вече бях почнала сериозно да се притеснявам...добре че се усетихме и започнахме да му показваме, че това забавление никак не е забавно, та спря... сега пак си изявява гласовите възможности, но все пак не в такава степен !

Общи условия

Активация на акаунт