Нумерология

  • 81 152
  • 423
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 181
4 си е трудна година, самото число е израз на труд, дисциплина, работа, иска пълна концентрация и отдаденост, не тио дава време за забавление и отпускане. Следващите години под знака на 5 и 6 трябва да не са толкова натоварени и да донесат повече положителни емоции. Като цяло деветгодишен цикъл под знака на 9 и година 4, не е най-леката комбинация. Годината е към края си, така че търпение.

# 61
  • Мнения: 69
Наистина беше само work no fun, за съжаление всички усилия, които положих не донесоха и очаквания резултат.

Може ли в цикъл под числото 9 да се започва нещо ново или няма такъв шанс?

# 62
  • София
  • Мнения: 3 752
Когато казваме "деветгодишен цикъл под знака на 3" това значи ли,че се има в предвид 3-ти жизнен цикъл?

# 63
  • Мнения: 3 181
Когато казваме "деветгодишен цикъл под знака на 3" това значи ли,че се има в предвид 3-ти жизнен цикъл?
Не, може да важи за всеки един от циклите така казано. Всеки деветгодишен цикъл е под знака на някоя цифра. В началото на темата, би трябвало да е обяснено как се изчислява.

# 64
  • Мнения: X
Здравейте, с моя може би за някои глупав проблем но.....
Имам проблем. Психически вероятно. Настройвам се много предварително, все за негативните неща. имам лошо предчувствие за 2015 година 
Днес от сутринта чета годишния хороскоп на зодията си и навсякъде пише - емоционални сътресения, обтегнати отношения в брака, смяна на работата....
А работата и семейството ми /които са свързани/, са всичко което имам и за което живея ! Чувствам се отвратително ! Не знам до колко да се доверя   Объркана съм и определено се чувствам още по-гадно, особено след като "предчувствията ми" донакъде се оказват "верни"....
Кажете какво мога да направя, да прочета, да науча, /нищо не разбирам от хороскопи....и нумерология/, за да се успокоя малко. В Емоционални дупки и депресия съм изпадала много често. Имам и събития в живота ми, които са много тежки и последователни и...това отключи у мен ....някакъв нервен срив....едно постоянно тревожно състояние и съмнения....Във всеки и всичко......
Болезнено и жестоко мъчително е....Много моля, ако някой може да ми помогне да "разчета" нещо, да ми пише на лични..., тъй като все пак форума не е толкова анонимен, колкото си мислим...

P.P. Пуснах питането си и в астрология......

# 65
  • Мнения: 3 181
не си си написала датата

# 66
  • Мнения: 103
Звучи ми като рак или риби  Mr. Green ,родена на нечетна дата.

# 67
  • Мнения: X
Звучи ми като рак или риби  Mr. Green ,родена на нечетна дата.
[/quote


Козирог.

# 68
  • Мнения: 202
Винаги съм се интересувала от зодии и съвпадения на цифри, но всичко е било много бегло и повърхностно. Родена на съм на 7-мо число - божественото (макар, че тук не прочетох добри мнения за него), месеца, в който съм родена е юни - шести месец - дяволското число. Зодията ми е Близнаци - доста двойнствена на моменти, лесно си сменям мнението, стремя се да съм добра, но понякога се усещам каква съм лошотия Laughing Laughing Laughing Не знам дали имат нещо общо двете числа, но аз така си ги тълкувам... или пък е от зодията - изобщо не си я харесвам. Родена съм 1988-ма година - двойна безкрайност. Интересно ще ми е да чуя вашето мнения за рождената ми дата и година. И не само от интерес, ами бих искала да чуя и нещо положително. Изминаващата година не бих казала, че е беше особено добра за мен. Всъщност - никаква. Като цяло всичко ми е наред - родителите и близките ми са живи и здрави, имам приятели, работа, излизам, забавлявам се (нямам сериозна връзка и това сякаш малко ми тежи, но да кажем, че не е болка за умиране), имам се за силен характер, имала съм тежки моменти в личен план, но те не са успели да ме съборят за прекалено дълго. На пръв поглед живота ми е ок, но аз не се чувствам добре, не съм щастлива. Съжалявам, ако за някой е прозвучало като излияние, но имах нужда. Ще се радвам, ако споделите нещо повече за мен и ми вдъхнете вяра за една по-добра нова година.

# 69
  • Мнения: 3 181
vaniakkostova, млада си още, един ден ще разбереш, че е много по-добре нищо особено да не ти се случва, вместо да има низ от проблеми и неприятности. На по-зрели и мъдри години може и да оцениш нищослучването, скуката и безсъбитието.
Ти си с път 3, те са общителни и комуникативни, но винаги не им достига сигурност и стабилност. Близнаците също дават отворени хора.
Проблемът е, че числото под което е първият ти деветгодишен цикъл, който ще продължи до към 32 -33 година е 4. Четворката за първи цикъл не е много приятно число, понякога дава трудности в семейството, развод или раздяла между родителите, човекът винаги е имал разни препятствия още от ранно детство. Четворката иска труд и дисциплина, лично аз я харесвам, но аз съм си сухарка и консерва/ шегичка/, мога без общоприетите забавления, дори понякога ги намирам за натоварващи/ например дискотека, какво е това забаление с оглушителна музика, кълчещи се разголени, неадекватни хора, и всеки доказваш и показващ се кой е по-по най-/, съжалявам за лирическото отклонение, имах предвид, че хората имат различни възприятия и за едни нещо може да е трудно, за други-не. Изминалата година за теб е била под знака на 2, т.е. трябвало е да се съобразяваш с другите, работа в екип, следващата ще е малко по-оптимистична и положителна, поне би трябвало под знака на 3. Към 33г. когато влизаш под деветгодишен цикъл под знака на 6, ще има много по-хубави неща в живота ти...млада си, радвай се и се наслаждавай на живота.
Хубаво е, че проявяваш интерес към нумерологията , има и тема астрология, можеш да попиташ и там момичетата.
Следващите 2г. Сатурн ще е в Стрелец противоположен на твоят слънчев знак и хората със зодия Близнаци може да им се наложи да бъдат изправяни пред ситуации без избор....
Много здраве и весели празници, и запомни, когато си настроен негативно, увеличаваш вероятността за слуване на негативни събития. Всичко е в теб, в твоята настройка  и възприятието ти на света.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 752
"...следващите 2г. Сатурн ще е в Стрелец..."
Това добре ли е за Стрелците?Може ли малко инфо,моля.Тепърва навлизам в нумерологията и много неща са ми все още в мъгла...

# 71
  • Мнения: 207
Някой би ли могъл да обясни на какво точно се опира цялата идея на нумерологията като наука(?)?

# 72
  • Мнения: 3 181
Някой би ли могъл да обясни на какво точно се опира цялата идея на нумерологията като наука(?)?
Сега нямам време да пиша подробно. Правят се изчисления, математически, и в зависимост от комбинациите си има тълкуване. Има много по-сложни неща, правят се едни квадрати, и винаги е индивидуално за всеки, защото освен датата на раждане се вземат предвид и трите имена.....правила съм го само за мен и децата ми, че си иска доста изчисления...
Магика, това за Сатурн и Стрелеца си е астрология, можеш да попиташ в темата, момичетата ще ти пишат повече, аз се интересувам, но има много по-компетентни от мен.
Саятурн се приема за планета на кармата, учи ни на уроци, на 2,5 години преминава през някой слънчев знак, тези дни излиза от Скорпион и навлиза в Стрелец. Ще мине през наталните слънца на хората родени  със Слънце в Стрелец. В зависимост от индивидуалната карта на всеки ще му повлияе различно. Принципно се смята за по-труден период, защото Сатурн е учител, при него няма мърдане, или си учиш уроците, по лесния или по трудния начин, само това е избора, но уроци има.
Предишните 2, 5г. Сатурн беше в Скорпион, доста скорпиони с еоплакват, но не и аз. Отделно имам и стелиум/ струпване на няколко планети/ през който мина Сатурн, т.е. очаква се по-наситени събития....не мога да се оплача от тези 2,5г. случиха ми се много хубави неща, дори понякога събитията се подреждаха, като с вълшебна пръчка....единственото негативно е болестта на баща ми. Важно е и в кой дом ти е Слънцето, това показва кои теми ще засегне сатурн.
Напиши Сатурн в Стрелец и Гугъл ще ти даде много инфо

# 73
  • Мнения: 202
vaniakkostova, млада си още, един ден ще разбереш, че е много по-добре нищо особено да не ти се случва, вместо да има низ от проблеми и неприятности. На по-зрели и мъдри години може и да оцениш нищослучването, скуката и безсъбитието.
Ти си с път 3, те са общителни и комуникативни, но винаги не им достига сигурност и стабилност. Близнаците също дават отворени хора.
Проблемът е, че числото под което е първият ти деветгодишен цикъл, който ще продължи до към 32 -33 година е 4. Четворката за първи цикъл не е много приятно число, понякога дава трудности в семейството, развод или раздяла между родителите, човекът винаги е имал разни препятствия още от ранно детство. Четворката иска труд и дисциплина, лично аз я харесвам, но аз съм си сухарка и консерва/ шегичка/, мога без общоприетите забавления, дори понякога ги намирам за натоварващи/ например дискотека, какво е това забаление с оглушителна музика, кълчещи се разголени, неадекватни хора, и всеки доказваш и показващ се кой е по-по най-/, съжалявам за лирическото отклонение, имах предвид, че хората имат различни възприятия и за едни нещо може да е трудно, за други-не. Изминалата година за теб е била под знака на 2, т.е. трябвало е да се съобразяваш с другите, работа в екип, следващата ще е малко по-оптимистична и положителна, поне би трябвало под знака на 3. Към 33г. когато влизаш под деветгодишен цикъл под знака на 6, ще има много по-хубави неща в живота ти...млада си, радвай се и се наслаждавай на живота.
Хубаво е, че проявяваш интерес към нумерологията , има и тема астрология, можеш да попиташ и там момичетата.
Следващите 2г. Сатурн ще е в Стрелец противоположен на твоят слънчев знак и хората със зодия Близнаци може да им се наложи да бъдат изправяни пред ситуации без избор....
Много здраве и весели празници, и запомни, когато си настроен негативно, увеличаваш вероятността за слуване на негативни събития. Всичко е в теб, в твоята настройка  и възприятието ти на света.

Много ти благодаря за отговора. Аз също съм на мнение, че трябва да мислим оптимистично, за да ни се случват хубави неща. Вярвам в силата на позитивното мислене. Но не винаги се получава. Вече искам семейство и деца, а нямам никой сериозен до мен. Знам, че ще се случи, когато най-малко го очаквам, нооо... съм доста нетърпелива. Отново ти благодаря и весели празници на теб и цялото семейство Simple Smile

# 74
  • Мнения: 3 181
Първо си много млада, за семейство и деца.
Личното ми мнение, че преди 28-30г. човек не е достатъчно зрял. От астрологична гледна точка е хубаво човек да е минал едно Сатурново завръщане., т.е. 28-29,5г.
Винаги всичко ни се случва за наше добро, т.е. всичко което ни се случва или не ни се случва,  си има причина.....може би, просто трябва да усвоиш някои уроци. Радвай се на това, което имаш: здраве и младост+.......ти допиши........
Каква беше годината от живота ти, когато навърши 19г? Имаш ли положителни спомени или по-скоро негативни?

Общи условия

Активация на акаунт