За и против проходилка

  • 3 083
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
Аз съм "ЗА" ! Преди да купим проходилка моето дребосъче изобщо не се сещаше за какво служат краченцата и почти нямаше никаква опора на тях. След двумесечно "пързаляне" с проходилката вече бяхме наясно какво ни предстои и сега вече ходим без проблем, даже и "танцуваме" доста стабилно когато чуем музика! Но в крайна сметка изборът си е твой .Поздрави Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 427
Още един глас "За" Peace.Но само ако вече може поне да седи стабилно, не по-рано от 7-8 месец.

# 17
  • Мнения: 6 315
Аз съм против - не виждам смисъл от проходилка изобщо. Йоан не е ползвал - човекът се научи да пълзи иси го правеше много добре. Доста ортопеди отричат проходилките, защото децата се научават да вървят 1)разчитайки на нещо и 2) без да си виждат крачетата, като последното влияе на походката им. Има и други фактори, които ме отказаха от този уред.

# 18
  • Мнения: 4 187
ПРОТИВ!!!!!!АМА НА КОЙ КАКТО МУ ОТЪРВА.


На абсолютно същото мнение съм  Mr. Green !

# 19
  • Мнения: 3 760
Смятам, че можеш да използваш проходилката като "майчина отмяна" от време на време СЛЕД като детето се е понаучило да ходи и да пада правилно!

# 20
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аз не съм слагала Мартин в проходилка, не мисля че е загубил от това.Принципно не съм твърдо "против", но наистина не виждам полза от тях. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 7 430
За!Просто се родих откакто го сложих в проходилка,много полезно нещо.Не му е пречело на прохождането,проходи си на 11 месеца и половина.

Мнението ми се препокрива с това на Мимис Wink

# 22
  • Мнения: 8 505
Аз съм за краткото използване (2-3месеца) и за по малко (5-15мин).

# 23
  • София
  • Мнения: 11 708
За дъщеря ми все още се чудя дали да я сложа в проходилка  newsm78!
Синът ми го сложих на 7 месеца и на 11м.10 дни проходи!

# 24
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Против; нямаме проходилка, не ми е била нужна

# 25
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Против.

# 26
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
За

# 27
  • Мнения: 2 768
ПРОТИВ!!!!!!АМА НА КОЙ КАКТО МУ ОТЪРВА.

  202uu  smile3521

# 28
  • Мнения: 138
Моята дъщеричка я сложих началото на 7 месец в проходилка и от тогава се родих направо преди това не слизаше от ръцете ми.Тя ми е второ дете така че вече имам опит но за всеки случаи питах лекар .Каза че  няма проблеми

# 29
  • Мнения: 22
Дъщеря ми е на 8 месеца. Сложих я в проходилката - голям кеф, но се изтлъсква с крачетата само назад. Напред не може да пристъпи. Кога започват първите крачки в определена посока?

Общи условия

Активация на акаунт