Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Препоръчайте добра ветеринарна клиника в София

• 108 365
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
За ортопед в София препоръчвам др Златинов, който е на частна практика и извършва прегледи основно в ЦВК. Записването на час става през сайта му:

https://doctorzlatinov.com

Да, чака се и ако случая е спешен може да не е възможно да се чака толкова много. Ходила съм при него с две котки и съм останала доволна, като отношение и т.н.

# 301
  • София
И аз давам глас за д-р Златинов! Споменавам го с добро този човек.

# 302
Здравейте, някой има ли мнение за “Многопрофилна ветеринарна клиника”-София - доктор Вачева?

Благодаря педварително!

# 303
    • София
    Преди 2-3 месеца ходихме, но при доктор Войчев - останахме доволни, с добри впечатления, помогна ни за лечението на кученцето ни. Самата клиника изглежда доста приветливо и определено има добро оборудване.

# 304
    Била съм при Вачева с морско свинче. Беше мила, учтива и внимателна.

Морските свинчета са специфични пациенти и най-добро впечатление ми направи, че когато не знаеше нещо специфично (което наистина беше особен случай), се консултира с колега, която работи с гризачи. Бягам от лекари, които знаят всичко и в името на егото си рискуват с животните.

# 305
    Много добра клиника е, мои приятели лекуват кучетата си там. Аз не съм техен клиент, защото не са денонощни, ние ходим в Син кръст при проблем. Сега вече разбирам, че и те не са истинска денонощна клиника, въпреки че осигуряват денонощна грижа на хоспитализираните си пациенти, което е голям плюс.

# 306
    • Sofia
    Аз не съм техен клиент, защото не са денонощни, ...

От MVC ми отговориха неотдавна, че предлагат денонощна грижа на хоспитализираните си пациенти.
    Останах с впечатление, че са денонощна клиника, макар, в крайна сметка, да не прибягнах до услугите им по други причини.

# 307
    А коя е баш денонощна? Добро хрумване в центъра?

# 308
    ЦВК се води денонощна, но ако нямат свободен лекар за преглед отказват да ви приемат. Ние сме звъняли в 5 през нощта за да ги питаме за преглед, но нямали достатъчно хора и имали спешни случаи, с които са се заели в момента и ни пратиха да търсим друга клиника.

Иначе сме ходили и за преглед след 8 вечерта и не сме имали проблем с приема.

За други клиники не мога да кажа.

# 309
    св. антим е денонощна.

Общи условия

Активация на акаунт