Препоръчайте добра ветеринарна клиника в София

  • 135 658
  • 331
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19 455
Аз препоръчвам Син кръст, може би по-напред в темата съм писала за тях
За тях чух от различни стопани, че вече не са това, което бяха. Из нета също има негативни мнения. Не знам доколко всичко е вярно..но на някои от кучкарите определено им вярвам.


Включително днес бях в Син кръст за ваксина и изследвания, перфектни както винаги. Из нета има всичко, моят отзив е от първа ръка и от днес включително. Аз предпочитам клиники с денонощен режим на работа, поради изцепки на гаражни ветеринари, които започват лечение и отиват да спят или на почивка, докато се чудя какво да правя със страдащото ми животно. Така че вече повече от шест години използвам услугите на тази клиника, включително и за хотел, където се наложи да оставя наскоро оперираното ми куче с яка на врата и незараснала рана, на медикаментозно лечение. Справиха се великолепно и с операцията, и с грижите след това в хотела за него.

# 46
  • Мнения: 6
Искам да похваля и препоръчам много силно доктор Яница Димова, от "Добро хрумване" в Борово!
Имаме  5 годишна каракачанка, която никога не е имала кученца и всяка година изчаквахме лятото, за да я сватосаме, но така и не се случи....докато преди месец кучето спря да яде. Започна да пие ужасно много вода (над 7 литра на ден) и ни хвана притеснението.
Отидохме до една клиника (няма да правя лоша реклама) и ни казаха: "Може да е матката, яйчниците, или бъбреците, по-добре да я отворим защото така ще е най-сигурно, но пък не можем веднага елате след 5 дни"Настъпи ужас и безумие разбира се и сменихме веднага клиниката с 'Добро хрумване" в Борово. Тогава на смяна беше доктор Яница Василева и оставихме кучето за прегледи и всеки на работа. След  1 час ни се обадиха, че има нужда от спешна операция защото матката и е пълна с гной и всеки следващ момент може да се пръсне. Отидох да подпиша документите и кучето влезе в операция. След операцията ми се обадиха да ми обяснят подробно как е минала. (Наистина се успокоих). Първата вечер остана в клиниката и на следващия ден, докторката се обади притеснена, че кучето не иска да яде и по-добре да си я приберем защото изглежда просто стресирана от другите кучета и от това, че нас ни няма около нея. (вместо да ни кара да плащаме още престой помисли за кучето) Взех си каракачанката. Има много тънък дискретен разрез, който доста бързо зарасна. При мен вече си се хранеше и се възвърна старото ми кученце. Беше като новородена! След 15 дни отидохме на преглед. Докторката помнеше името на кучето ми, спомняше си какво и е давала, какви са и изследванията - все едно е нейното кученце. Такова отношение до момента от лекар (било то и за хора) не бях срещала. При все, че кучето ми се е държало ужасно, лаело е, посягало е да хапе, въпреки това отношението към нея беше невероятно. Когато кучето ми видя, че ние си говорим с лекарката, отиде да и се умилква в извинение, че се е държала лошо (предполагаме де хаха)
Та това е..искам просто публично да я препоръчам с две ръце!

# 47
  • София
  • Мнения: 11 969
Неслучайно моят мъж казва, че иска докторите от Добро хрумване да са и негови лекари.

# 48
  • Мнения: 5 000
За котки и кучета е относително по-лесно да се намери адекватна грижа, поне съществуват опции. Бих искала да препоръчам Централна ветеринарна клиника на стопани на екзотични бозайници и гризачи - за мен е може би единственото място в България, където могат да анестезират и оперират такива животни, както и да разчетат ПКК и урина (на други места сме правили изследвания, но са нямали представа за референтните стойности при точно този вид животно).

# 49
  • София
  • Мнения: 6
с две ръце препоръчвам д-р Кети Драгоева в Младост 1, срещу Шел, имат и кабинет в Овча купел, но не знам къде се намира. Кабинета се казва MyVet, дано да съм го изписала правилно. От 10 години ходим само при нея, сега съм с второ куче и сме много доволни.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 05 юли 2016, 15:27 от Licht

# 50
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
с две ръце препоръчвам д-р Кети Драгоева в Младост 1, срещу Шел, имат и кабинет в Овча купел, но не знам къде се намира. Кабинета се казва MyVet, дано да съм го изписала правилно. От 10 години ходим само при нея, сега съм с второ куче и сме много доволни.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Къде е това? Защото аз съм в Младост 1, има Шел на близо, но ветеринар там.... Говоря за Шел-а на Цариградско.

# 51
  • София
  • Мнения: 6

Не на Цариградско Шел, а срещу бившата Деница, там има и МакДоналдс, това е на бул. Андрей Ляпчев и "Александър Малинов". На големия светофар .Има едно кафене на спирката на автобуса бл. 56 , на два етажа /Джоя/ в една малка сграда с офиси и магазини, наблизо има офис и на ДСК. Най-добре е да ви дам телефона и да питате : 0888273479, д-р Драгоева. Няма да съжалявате. Успех!

# 52
  • София
  • Мнения: 346
мооля препоръчайте клиника за почистване на зъбен камък в София

# 53
  • Мнения: 70
мооля препоръчайте клиника за почистване на зъбен камък в София
Добро хрумване - най-добрата клиника според мен и според моите любимци!

# 54
  • София
  • Мнения: 12 374
Освен клиниката в Симеоново, за която писах тук, искам да похваля и вет. лекар д-р Пеева. Има малък частен кабинет на бул. Васил Левски. През последния месец кучето ни се скъса да боледува и нямаше как да я караме постоянно до Симеоново, по препоръка на наши съседи, я заведохме при тази лекарка (живеем наблизо). Определено останахме доволни и общо взето, тя се превърна в нещо като ЛК на нашата Лора  Simple Smile

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 15 542
   Момичета, какво ви е мнението за "Син кръст"? Питам най-общо, дали са коректни и отговорни. Peace

   EDIT: Прочетох темата назад и виждам, че отзивите са противоречиви. Rolling Eyes Мен ме интересува най-вече какво е положението с хотелските услуги, които предлагат.

Последна редакция: пн, 15 авг 2016, 20:15 от The Black Cat

# 56
  • Мнения: 19 455
  Момичета, какво ви е мнението за "Син кръст"? Питам най-общо, дали са коректни и отговорни. Peace

   EDIT: Прочетох темата назад и виждам, че отзивите са противоречиви. Rolling Eyes Мен ме интересува най-вече какво е положението с хотелските услуги, които предлагат.
Много съм доволна и от хотела и от клиниката. Доказателство, че и други доволни има е обстоятелството, че едва намерихме свободно място с приятели за 2 кучета за една седмица през септември. Всичко беше пълно.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 15 542
   milittana, благодаря за отзива! bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 11 969
А защо трябва да си оставяте животните на хотел?
Аз пътувам с моята лигла навсякъде. Ако не я приемат някъде, просто не ходя там.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 15 542
   Е, ако става въпрос за котка, е невъзможно да пътуваш с нея. Peace

Общи условия

Активация на акаунт