Препоръчайте добра ветеринарна клиника в София

  • 136 109
  • 331
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 70
Скрит текст:
Здравейте, Ерна,
аз лично се доверявам изцяло на Добро хрумване. Там кастрирах и двете си принцеси(на 5г. и на 1г.). Много съм доволна, заведох ги сутринта, на обяд ми се обадиха, че са излезли от упойка и операцията е минала успешно. На другия ден следобеда си ги взех, бяха спокойни и много любвеобилни.
Поздрави
 bouquet

Благодаря за информацията!
В коя от двете клиники беше кастрацията и при кой ветеринар?

Тази в центъра, Влади Кирилов ни водеше кастрацията, но там всички са невероятни. Блага Вълчева ни следеше бременността. Цветан Иванов ни консултира за костната структура.

Надявам се да съм била от полза.
Поздрави  bouquet
Повече от полезна! bouquet
Аз към момента съм я водила само в Борово. Освен да запиша час в другата. Много ми е притеснено. Ще го помисля. Хиляди балгодарности!  Hug
Със сигурност бих препоръчала тази в центъра. Няма от какво да се притеснявате, те са големи професионалисти. След операцията, ако имате възможност останете с йоркито си ден-два, моята по-голямата(мини шпиц) се гушкаше непрестанно и не можах да я оставя самичка, затова пък по-малката(мини пинчерче) още на другия ден след като я взех почна да върши пакости. Единственото, което много ги притеснява са яките, никак не ги харесват, но няма как без тях.

За 1седмица се възстанови малката, голямата за 2седмици.

Поздрави bouquet Hug

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Джулая, благодаря за идеята, но ме е страх да ги оставям сами вкъщи за повече от 2-3 дена (всичко се случва), а и не мога да си представя какво ще стане с тоалетната им, ако не се поддържа ежедневно. Rolling Eyes Според мен, точно на третия ден ще спрат да я ползват, поне за моите сладури съм почти убедена. Confused

# 92
  • София
  • Мнения: 1 554
Скрит текст:
Здравейте, Ерна,
аз лично се доверявам изцяло на Добро хрумване. Там кастрирах и двете си принцеси(на 5г. и на 1г.). Много съм доволна, заведох ги сутринта, на обяд ми се обадиха, че са излезли от упойка и операцията е минала успешно. На другия ден следобеда си ги взех, бяха спокойни и много любвеобилни.
Поздрави
 bouquet

Благодаря за информацията!
В коя от двете клиники беше кастрацията и при кой ветеринар?

Тази в центъра, Влади Кирилов ни водеше кастрацията, но там всички са невероятни. Блага Вълчева ни следеше бременността. Цветан Иванов ни консултира за костната структура.

Надявам се да съм била от полза.
Поздрави  bouquet
Повече от полезна! bouquet
Аз към момента съм я водила само в Борово. Освен да запиша час в другата. Много ми е притеснено. Ще го помисля. Хиляди балгодарности!  Hug
Със сигурност бих препоръчала тази в центъра. Няма от какво да се притеснявате, те са големи професионалисти. След операцията, ако имате възможност останете с йоркито си ден-два, моята по-голямата(мини шпиц) се гушкаше непрестанно и не можах да я оставя самичка, затова пък по-малката(мини пинчерче) още на другия ден след като я взех почна да върши пакости. Единственото, което много ги притеснява са яките, никак не ги харесват, но няма как без тях.

За 1седмица се възстанови малката, голямата за 2седмици.

Поздрави bouquet Hug
Много ти благодаря!  Hug
Предвидила съм постоянно наблюдение в продължение на минимум десет дни.
Ще ми се пръсне сърцето, ама няма как. Дано всичко е ОК Praynig

# 93
  • София
  • Мнения: 13 147
  не мога да си представя какво ще стане с тоалетната им, ако не се поддържа ежедневно. Rolling Eyes Според мен, точно на третия ден ще спрат да я ползват, поне за моите сладури съм почти убедена. Confused
И на това съм намерила разрешение - пълня допълнително 2-3 легена с тоалетна. Водата също е в голям съд (леген, кофа), за да се запази по-дълго добра.

Друг вариант за допълнителна тоалетна е кашон, който после се изхвърля заедно със съдържанието.

По темата - и аз съм от доволните от "Добро хрумване" в центъра.

Последна редакция: ср, 24 авг 2016, 14:13 от Тaня67

# 94
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аз също съм много доволна от двете клиники на "Добро хрумване". И котките са ми кастрирали, и кучета са ми оперирали Peace Едното даже го бяха отписали в Пловдив и искаха да го евтаназират, защото нямало да преживее нощта (намерих го блъснато, с анемия и ерлихиоза). А ветовете от "Добро хрумване" направиха чудеса. Добри специалисти са и хора с големи сърца Heart Eyes Не са стерилни роботи, които гледат само материалното като специалистите в ЦВК.

The Black Cat
Скрит текст:
Аз слагам няколко котешки тоалетни. Имаме една затворена и едно легенче. Отделно не използвам пясъци или силиконови постелки, а тези пелети
http://zoomagazin.eu/bg/kategorii/bentonitovi-i-naturalni-postel … itra-3-5-kg-24812

Ето спрей, за успокояване на котки. Има и на други марки
http://www.ceva.bg/Produkti/Produktova-lista/Feliway

# 95
  • София
  • Мнения: 11 987
И аз съм доволна от Добро хрумване - Център,
д-р Влади Кирилов е собственикът, прекрасен лекар, ортопедия му е основната специалност, обожавам Димитър Иванов, няма друг лекар, който така да говори на животните. Обажда ми се всеки път по телефона, за да проверява как е кучето ми, дори когато става дума за банална очна инфекция.
Мила Бобадова е жена му, прекрасна, тя не оперира.
Поля Нго е другата ми любимка, Надежда Цурева също харесвам. Към Блага Вълчева съм леко резервирана, харесва ми като лекар, направи невероятни неща за кучето ми, но напоследък имам усещането, че има някакъв проблем, може да е нещо лично, но не е в настроение.
Има една леко особена докторка, но е много добра, офталмология е специалността й, не помня име.

# 96
  • София
  • Мнения: 1 554
И аз съм доволна от Добро хрумване - Център,
д-р Влади Кирилов е собственикът, прекрасен лекар, ортопедия му е основната специалност, обожавам Димитър Иванов, няма друг лекар, който така да говори на животните. Обажда ми се всеки път по телефона, за да проверява как е кучето ми, дори когато става дума за банална очна инфекция.
Мила Бобадова е жена му, прекрасна, тя не оперира.
Поля Нго е другата ми любимка, Надежда Цурева също харесвам. Към Блага Вълчева съм леко резервирана, харесва ми като лекар, направи невероятни неща за кучето ми, но напоследък имам усещането, че има някакъв проблем, може да е нещо лично, но не е в настроение.
Има една леко особена докторка, но е много добра, офталмология е специалността й, не помня име.
Много, много благодаря и за твоят изчерпателен отговор! bouquet

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Здравейте, а може ли някой ако има запознат де да ми каже къде мога да намеря ветеринар разбиращ от африкански таралежчета. Много ни е спешни и просто незнам къде да го заведем. Проблемът е че си захапа или отхапа част от езичето, защото го бяха нападнали едни малки червени мравки и сигурно се е изплашил не знам просто беше някакъв кошмар като го видях миличкия ми целия в кръв и т.н. ужасно просто много рев беше. Сега е малко по добре но ми трябва лекар със сигурност. Много моля някой ако има идея да сподели.

# 98
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Здравейте, а може ли някой ако има запознат де да ми каже къде мога да намеря ветеринар разбиращ от африкански таралежчета. Много ни е спешни и просто незнам къде да го заведем. Проблемът е че си захапа или отхапа част от езичето, защото го бяха нападнали едни малки червени мравки и сигурно се е изплашил не знам просто беше някакъв кошмар като го видях миличкия ми целия в кръв и т.н. ужасно просто много рев беше. Сега е малко по добре но ми трябва лекар със сигурност. Много моля някой ако има идея да сподели.
В Централна ветеринарна клиника имат специалист по екзотични животни. Нямам опит с въпросната ветеринарка. Можеш да звъннеш и да питаш. Имай предвид, че ако закараш таралежа през нощта - ще те таксуват допълнително.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Здравейте, а може ли някой ако има запознат де да ми каже къде мога да намеря ветеринар разбиращ от африкански таралежчета. Много ни е спешни и просто незнам къде да го заведем. Проблемът е че си захапа или отхапа част от езичето, защото го бяха нападнали едни малки червени мравки и сигурно се е изплашил не знам просто беше някакъв кошмар като го видях миличкия ми целия в кръв и т.н. ужасно просто много рев беше. Сега е малко по добре но ми трябва лекар със сигурност. Много моля някой ако има идея да сподели.
В Централна ветеринарна клиника имат специалист по екзотични животни. Нямам опит с въпросната ветеринарка. Можеш да звъннеш и да питаш. Имай предвид, че ако закараш таралежа през нощта - ще те таксуват допълнително.

Чудя се. Аз говорих с една лекарка там по телефона когато се случи това, но не бях в БГ сега се върнахме но тя нищо по специално не ми каза а и от прочетеното до сега за централната ветеринарна и малко ме е страх.

# 100
  • Мнения: 70
Здравейте, а може ли някой ако има запознат де да ми каже къде мога да намеря ветеринар разбиращ от африкански таралежчета. Много ни е спешни и просто незнам къде да го заведем. Проблемът е че си захапа или отхапа част от езичето, защото го бяха нападнали едни малки червени мравки и сигурно се е изплашил не знам просто беше някакъв кошмар като го видях миличкия ми целия в кръв и т.н. ужасно просто много рев беше. Сега е малко по добре но ми трябва лекар със сигурност. Много моля някой ако има идея да сподели.

Здравей, обади се на този телефон 0896 604 835 и ги попитай какво да правиш. Това е телефонът на Добро хрумване, те също имат специалист екзотични животни. Попитай могат ли да ти кажат кога ще е на смяна и отиди с таралежко. Успех!
Поздрави

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 28


Здравей, обади се на този телефон 0896 604 835 и ги попитай какво да правиш. Това е телефонът на Добро хрумване, те също имат специалист екзотични животни. Попитай могат ли да ти кажат кога ще е на смяна и отиди с таралежко. Успех!
Поздрави
[/quote]

Благодаря утре ще пробвам и там.

# 102
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Мобилният номер на добро хрумване е включен 24ч Peace В случай, че ти е много спешно. Иначе за ЦВК и аз съм с 1-2 наум.

# 103
  • Мнения: 5 018
Иди в ЦВК, специално попитай кога д-р де Мул е на работа, тя специализира в дребни екзотични бозайници и диви животни.

Повечето отзиви от ЦВК са от стопани на котки и кучета. Екипите, работещи с дребни животни, са различни. Много голямото предимство за мен за ЦВК е, че си имат анестезиолог, специализиращ в дребни животни. Аз досега само доволна съм оставала, с уговорката, че лееекинко се изхвърлят в цените на медикаментите. Примерно тряваше да ми отлеят 5 мл хибискръб в спринцовка, който да разтворя вкъщи и да промивам раничка. Въпросният хибискръб беше по по 5 или 10 лв на милилитър, забравила съм точно, но много се шокирах. Отказах им и си купих за 14 лв цял литър хибискръб, а троснатата рецепционистка много се обиди.  Laughing

# 104
  • Мнения: 19 483
Иди в ЦВК, специално попитай кога д-р де Мул е на работа, тя специализира в дребни екзотични бозайници и диви животни.

Повечето отзиви от ЦВК са от стопани на котки и кучета. Екипите, работещи с дребни животни, са различни. Много голямото предимство за мен за ЦВК е, че си имат анестезиолог, специализиращ в дребни животни. Аз досега само доволна съм оставала, с уговорката, че лееекинко се изхвърлят в цените на медикаментите. Примерно тряваше да ми отлеят 5 мл хибискръб в спринцовка, който да разтворя вкъщи и да промивам раничка. Въпросният хибискръб беше по по 5 или 10 лв на милилитър, забравила съм точно, но много се шокирах. Отказах им и си купих за 14 лв цял литър хибискръб, а троснатата рецепционистка много се обиди.  Laughing
Точно хибискръб на мен в Син кръст ми дават абсолютно безплатно, когато отида с някакъв проблем, който изисква третиране с препарата. Изумена съм, че ви искат пари и то такива за подобен евтин дезинфектант.

Общи условия

Активация на акаунт