На пазар във Варна - 35

  • 49 527
  • 720
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 10 658
А кълнове къде мога да намеря?
В Пикадили

# 661
  • Мнения: 65
В кауфланд продават ли калъфи за дъска за гладене и ако да колко струват? А ако не,къде има?
Да, продават, вчера видях, има няколко вида, трябва да видиш какъв размер ти е дъската.

# 662
  • Мнения: 1 935
от няколко години ползвам и препоръчвам ръкавица -тривка райа
произвежда се в хасково. във варна знам 2 дистрибутора и през няколко месеца купувам. цената е 6 лв.

био магазина на пирин от кръстовището с дрин и сливница
и на  кап. райчо от рибата като тръгнеш от ляво - счетоводната кантора, мисля беше 11 номер. мария- счетоводителка- на витрината има  кутийки с ръкавиците.

Благодаря ти, но аз търся от тези най-обикновените. Някой да е виждал някъде ?

# 663
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
от няколко години ползвам и препоръчвам ръкавица -тривка райа
произвежда се в хасково. във варна знам 2 дистрибутора и през няколко месеца купувам. цената е 6 лв.

био магазина на пирин от кръстовището с дрин и сливница
и на  кап. райчо от рибата като тръгнеш от ляво - счетоводната кантора, мисля беше 11 номер. мария- счетоводителка- на витрината има  кутийки с ръкавиците.

Благодаря ти, но аз търся от тези най-обикновените. Някой да е виждал някъде ?

по магазините за хавлии за около 2 лв, но тази,която препоръчвам сваля дори след ексфолиант още и още..

# 664
  • Варна
  • Мнения: 10 658
В Карфур съм виждала от малките хавлийки.

# 665
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Момичета, нали се сещате какви тривки за баня имаше едно време - от твърд хавлиен плат ?Виждали ли сте някъде да продават нещо такова?

Тези са ми любими: https://www.facebook.com/trivkiitamian/photos/pb.477296212380948 … ype=3&theater. От сурова коприна са. Peace Човека е от Варна.

А хавлиени има в магазин Мадара.

# 666
  • Мнения: 680
Къде продават от пластмасовите джаджи, с които можеш да заключиш хладилника, за да не го отварят децата?

# 667
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Къде продават от пластмасовите джаджи, с които можеш да заключиш хладилника, за да не го отварят децата?

В магазините за бебешки и детски стоки.  Peace Примерно в Слънце има. В Джъмбо също съм виждала такива.

# 668
  • Мнения: 1 935
Благодаря ви момичета за информацията за тривките. Щом казвате обаче, че тези от коприна са по-добри май ще си взема такава  Peace

# 669
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Здравейте!
Къде мога да намеря шапки ,свирки ,свещи ,балони..т.е всичко за един детски рожден ден ,желателно в района на Чаталджа , Левски?

Днес гледах зареден стелаж в един магазин за 1 лв. Намира се под цветята Чаталджа, до пекарна Гала.

# 670
  • Варна
  • Мнения: 815
Къде мога да потърся хубав органайзер - тефтер, някъде по центъра? Досега не съм купувала такива неща, всички са ми подаръци и сега съм в шах Grinning

# 671
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Сиела, Ориндж - там съм гледала.

# 672
  • Варна
  • Мнения: 3 915
Здравейте, търся да купя няколко декоративни възглавници за голям диван, с размер поне 40/40 или 50/50. Ако може да са по-евтини, защото намирам все по 20-30 лв и ако купя 6 броя ...  ooooh!
Имате ли идея къде мога да намеря по-евтини?
Провери в Белотекс - Златоград. магазинът им е във високите блокове до стоматологията.
Благодаря за чудесната препоръка, страхотен магазин!

# 673
  • Мнения: 51
Някой знае ли от къде мога да купя  сгъваемо (преносимо)детко гърне ?

# 674
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Някой знае ли от къде мога да купя  сгъваемо (преносимо)детко гърне ?

В Сладури провери. Там имаше преди.

Общи условия

Активация на акаунт