На пазар във Варна - 35

  • 49 533
  • 720
  •   1
Отговори
# 375
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 503
Моля пишете до кой хубав плаж може да се стигне с градски транспорт - сестра ми ще идва с приятели и незнам къде да я пратя,ние ходим на Обзор  Mr. Green

Слънчев ден според мен е най-добрия избор.

# 376
  • Мнения: 11 493
Не съм купувала скоро интересен букет, ще ми трябва за утре по повод - сватба.
Някой скоро да е използвал услуги на цветарски магазин и да е доволен?
Бих искала да е на някое централно място, а не по квартали и улички. Благодаря   bouquet

# 377
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
Не съм купувала скоро интересен букет, ще ми трябва за утре по повод - сватба.
Някой скоро да е използвал услуги на цветарски магазин и да е доволен?
Бих искала да е на някое централно място, а не по квартали и улички. Благодаря   bouquet

Преди време на Опълченска до Хикови и магазин ОММО имаше едно малко магазинче за цветя,правеха страхотни букети  Peace

Моля пишете до кой хубав плаж може да се стигне с градски транспорт - сестра ми ще идва с приятели и незнам къде да я пратя,ние ходим на Обзор  Mr. Green

Слънчев ден според мен е най-добрия избор.

А с кой автобус се стига дотам и на коя спирка се слиза,никога не съм ходила  Embarassed

# 378
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 503
Моля пишете до кой хубав плаж може да се стигне с градски транспорт - сестра ми ще идва с приятели и незнам къде да я пратя,ние ходим на Обзор  Mr. Green

Слънчев ден според мен е най-добрия избор.

А с кой автобус се стига дотам и на коя спирка се слиза,никога не съм ходила  Embarassed

със сигурност 9, 109, 409, 51 спират там, спирката се казва Слънчев ден и е точно до портала на комплекса, тръгва се надолу и малко след тенис корта в дясно са едни сенчести стълби и продължават по тях, а може и все по пътя да си вървят и стигат до хотел Палас.

# 379
  • Мнения: X
Не съм купувала скоро интересен букет, ще ми трябва за утре по повод - сватба.
Някой скоро да е използвал услуги на цветарски магазин и да е доволен?
Бих искала да е на някое централно място, а не по квартали и улички. Благодаря   bouquet

На бул.Мария Луиза 14 ,това е пресечката с адвокатската градинка,магазина се казва "Флора Декор".Ще останеш доволна Wink

# 380
  • Мнения: 14
Здравейте Simple Smile

Трябва ми някакъв оригинален и личен подарък и търся къде във Варна правят декупаж. До сега съм намерила няколко сайта на хора във Варна, които се занимават с това, но нямат конкретен магазин, а искам да видя на живо как изглеждат самите продукти, най-вече заради размера, а не заради изработката.

Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 381
  • Варна
  • Мнения: 10 658
Виждали ли сте по аптеките козметичната марка Ербориан?

По специално издирвам този ББ крем и най-вече негов тестер.

# 382
  • Варна
  • Мнения: 355
Тук правят страхотни неща с декупаж, но доколкото знам е в Аспарухово
https://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%B0%D1 … 1742226?ref=br_rs

# 383
  • Мнения: 14
Тук правят страхотни неща с декупаж, но доколкото знам е в Аспарухово
https://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%B0%D1 … 1742226?ref=br_rs


Много Ви благодаря!
Наистина има страхотни неща и смятам да се свържа с тях. Щом са в/около Варна, ще ги намерим! Wink

# 384
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат
Аз пък търся блузка с клинче или рокля с Елза от Замръзналото краство. По възможност да не е и модел"балетна пачка". Искам да я видя на живо и да се пробва, че имаме лош опит с поръчките. Наближава рожденният ден и трябва да е в тон с темата на партито! Лудост е това Замръзнали кралство!

Няма в НМ нищо по тема "Замръзналото кралство" за съжаление  Sad, в подобна чуденка съм и аз.

В едно малко магазинче (барака) отстрани на Спортна зала днес видях на витрината блузка и пижамка на Замръзналото кралство, не знам дали вътре е имало още неща, че бях с количката и нямаше как да вляза. Peace

# 385
  • Мнения: 68
Къде могат да ми разширят ботуш?Стяга ме по стъпалото. Embarassed

# 386
  • Мнения: X
Къде могат да ми разширят ботуш?Стяга ме по стъпалото. Embarassed

При обущар.
Ползвала съм услугите на един, който се намира зад Районен съд по посока Колхозен, малко преди Пискюлиев, една тясна уличка в дясно. Не съм разширявала обувки, но сигурно и това прави.

# 387
  • Мнения: 104
Здравейте Simple Smile

Трябва ми някакъв оригинален и личен подарък и търся къде във Варна правят декупаж. До сега съм намерила няколко сайта на хора във Варна, които се занимават с това, но нямат конкретен магазин, а искам да видя на живо как изглеждат самите продукти, най-вече заради размера, а не заради изработката.

Благодаря ви предварително! Simple Smile

За декупаж препоръчвам Грета'с арт - магазинът/ателието е срещу театър Българан - https://www.facebook.com/GretasArt?ref=ts&fref=ts
Другото любимо място е Работилничка 13 на Державин - https://www.facebook.com/pages/Работилничка-13/222806521120757

# 388
  • Мнения: 104
Да знаете някой да продава запазено пиано? Издирвам от доста време чрез сайтове, но нищо не мога да харесам, а вече ми е спешно.

Знам, че сигурно има хора, които отдавна не ползват пианото, което имат, но и не са решили да продадат. Реших да питам, защото бг мама е супер форум за нещо търсене  Simple Smile

# 389
  • Мнения: 801
Някой да знае къде продават детски момчешки колани за дънки/панталон?

Общи условия

Активация на акаунт