Евтините неща, от които сме доволни - 26

  • 77 241
  • 734
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 270
Мицеларната вода на Гарние или почистващата пяна на нивея ми препоръчвате сега  Heart Eyes
Искам да става и за грим...или и двете  Mr. Green
И двете, според мен мицеларната вода и измиващата пяна или гел не са взаимозаменяеми.Ползвам и двете.

# 436
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Аз използвам мицеларната вода на Garnier и ми харесва. Като цяло използвам много малко грим и с нея нямам проблеми да го сваля. Отделно използвам измиващ продукт за лицето.

# 437
  • Мнения: 17 987
Взех си мицеларна вода на Буржоа, много ми хареса  Peace
Казаха, че е на промоция, 5,50 лв...не знам дали е или не, но ми хареса.
Остана Нивея-та  Peace

# 438
  • Мнения: 1 398
Момичета, да ви споделя - по-рано в темата бях писала, че си взех тоалетно мляко на Дева с алое, т.к. нямаше с лайка. Е не е същото  Naughty От него ми лютеше на очите и миризмата не ми допада много. Ходих пак до Lilly и грабнах последното с лайка (колко бързо ги обират). Чак е странно как два продукта на една марка, може да имат такава разлика  Thinking  Simple Smile

# 439
  • Мнения: 17 987
Да, така е, различни са продуктите, нищо че са една марка.
Взех си Биотен за очен грим, първото беше с памук- разкошно, второто с дюля- направо ревях от него. Препоръчвам този продукт, ето сега се сетих  Peace

# 440
  • Мнения: 18 562
Цитат
Взех си мицеларна вода на Буржоа, много ми хареса  Peace
Казаха, че е на промоция, 5,50 лв...не знам дали е или не, но ми хареса.
Остана Нивея-та  Peace
Откъде я взе? Аз днес ще ходя в Лили и Дм. Там дали ще я има? Искам да я пробвам.

# 441
  • Мнения: 17 987
Идея нямам, аз я взех от квартално магазинче, нямаха Гарние, за такава бях тръгнала, но ми препоръчаха тази и съм доволна  Peace

# 442
  • Мнения: 1 398
Дами, много моля може ли някой да ми препоръча крем или серум против тъмни кръгове (не коректор)  Praynig Praynig Praynig . С това ранно ставане за работа положението е трагично  ooooh!

# 443
  • Мнения: 160
Почистващите пяни на Нивеа са страхотни. Ползвала съм и розовата и синята. И от двете съм доволна.
На Дева не съм ползвала млякото с лайка, но с алое купувам за втори път. Не е кой-знае колко приятен аромата, но пък добре почиства и не ми люти на очите.
От продуктите на Биотен - ползвала съм тоалетното мляко с памук - хубаво мирише, но не е толкова добре почистващо като другото с дюлята.

# 444
  • Бургас
  • Мнения: 268
Дами, много моля може ли някой да ми препоръча крем или серум против тъмни кръгове (не коректор)  Praynig Praynig Praynig . С това ранно ставане за работа положението е трагично  ooooh!
В ценовият диапазон на темата, подходящ е

RоC имаха сполучлив крем за тъмни кръгове под очите, но не знам дали още се произвежда.

# 445
  • Мнения: 2 588
Аз бях доволна от околоочния крем на Планет спа на Ейвън от серията с черен хайвер. На мен ми се отрази перфектно на тъмните кръгове.

# 446
  • Мнения: 18 562
Взех си мицеларната на Буржоа- 2 за 8 лв, на промоция от Лили. Бяха почти изчерпани. Не знам дали не се прецаках, че чак 2 взех, ама вече е свършен факт. Ще видим сега как ще ми понесе на кожата и дали изобщо ще ми понесе.  Simple SmileНадявам се този път да случа на мицеларна вода  Simple Smile

# 447
  • Мнения: 2 157
Ползвала съм мицеларните и на Буржоа и на Гарниер. Според мен няма голяма разлика. И от двете съм доволна. Почистват добре и не ми щипят на очите, както доста от лосионите или млеката за почистване на грим. Simple Smile

# 448
  • Бургас
  • Мнения: 268
Тези мицеларни води досега не са успели да ми почистят нито веднъж изцяло спиралата (среден и висок клас). Днес размазах поредната - на Philosophy. Тази на Буржоя не дразни - аз съм с чувствителна склонна към алергии кожа - не съм имала никакви проблеми с нея. Друг е въпроса, че е първата и последната мицерална вода която купувам.

# 449
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Единственото, което ми маха напълно спиралата и не ми дразни очите, са бебешките мокри кърпички. Купувам голям пакет и с тях махам каквото има за махане, после измивам лицето. Всичката чернилка пада от тях. И ми излиза супер икономично - няма тампони, няма лосиони, няма раздразнени очи и пр.

Общи условия

Активация на акаунт