Вече и с усмивка на лице малко ЮНЧЕ топли майчино сърце - 3

  • 28 405
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 426
Благодаря за темата!
Ветка, понякога беше точно така както описваш, друг път само такъв рев, такова чудо, друг път  по- лежерно... Спокойствие наблюдавам от около 2 седмици, затова писах че май минава периода или той просто свиква с тялото си, знам ли бебешка му работа .

# 16
  • Шумен
  • Мнения: 323
Запис и благодарности за новата тема после ще чета  Flutter

# 17
  • Мнения: 219
Vetka бебка понякога се цупи като пръцка, ама иначе не плаче като ака.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
 Simple Smile  bouquet

# 19
  • Мнения: 84
запис и от мен Тайра благодаря  Hug
мен напоследък хич ме няма тъй като сега обръщаме повече внимание на вуйната на мъжа ми тъй като ни е на гости и така  Party нямам време да се включвам ...
е ние бяхме на лекар на 06.08 биха й двете имунизации след това вдигна температура 37,8 , 2 дена й давах панадол и това мина  Blush милата наддала е вече е 5,200 имаме и направление за ортопед да я видим на ехограф тея дни ММ само да се освободи от работа за час два и ще идем да видим какво е положението дано всичко е наред.. мами незнам при вас как е ама нашата вече иска да седи  ooooh! ние естествено не и даваме когато е в ръце се напъва да се изправи  Laughing Laughing или ако е легнала хваща пръстчета и се набира да се изправя незнам дали това е нормално за 2-месечно бебе  Rolling Eyes Rolling Eyes
 Joy пълен цирк вече и гугаме  Crazy заглежда се радва се смее се а бе слънце Heart Eyes
ами това е от нас .. Simple Smile поздрави и целувки на всички бебчетаа  Hug Hug

# 20
  • Шумен
  • Мнения: 323
Ние днес правим 40 дни ходихме на църква четоха ни молитва и чакам мойте приятелки да дойдат да ни видят  Heart Eyes
А ето ги и моите слънца  Heart Eyes
http://prikachi.com/images.php?images/24/7531024H.jpg

# 21
  • Мнения: 2 485
Ветка и про нас понякога го има това напъване, когато иска да се изака.
Love your smile, мисля, че си е напълно нормално да се набират нагоре децата Simple Smile особено като видях опора, когато ги хванеш за ръчичките и бързат да се изправят. И ние сме така.
Нашият речник включва ясно отчтливи звуци като - агуу, ауу, бу, вчера каза "ма"  Mr. Green и има едно много странно като съскане - "ххх"  Laughing
Ходихме на ортопед, всичко е ОК, каза, че като направи 4 месеца иска пак да го види.
Днес по-рано го видях как смешно се плези Simple Smile

Аа сетих се какво щях да казвам - ние още се борим със стафилококи в едното око. Ходихме на очен лекар, изписа ни нови капки и масажи. Някой от вас имал ли е такъв проблем и как се справихте?

# 22
  • Мнения: 11 477
Тайра   bouquet

# 23
  • Мнения: 781
И аз тук. Тайра   bouquet

Угаждане няма. Днес трябваше да изляза и свеки вика " Аз ще го гледам" . Супер, ама докато се върна сърцето ми беше на топка в гърлото. Чак ме хвана яд каква съм гъска , вместо да се разходя и малко да почина търча да се прибирам  ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 415
Тайра,   bouquet
 И Алекс си лапа ръцете. Днес беше легнал по корем върху мен и си захапал ръката, в резултат на което си е направил смучка! Mr. Green

Също иска да се набира, а като го повдигна върти глава като ония животинки суракатите! hahaha

За разходка, ако някоя мама е в района на Заимов да свирка, да правим кръгчета заедно.

# 25
  • Мнения: 1 273
Здравейте!
Tyra   bouquet
И Надя си лапа ръцете. Грешка - лапа си юмруците. Свива си ръчичката и така - може би, за да влезе по-лесно.  newsm78 Много е смешна като си го облизва - както една мама беше направила сравнение - като сладолед.  Rolling Eyes
И нашата Лейди Вейдър мислим да я прекръстим на Лейди Сурикат. Не чака да я вдигна - даже и като трябва да се оригне - и започва да оглежда всичко. Даже се сърди някой като застане пред нея и не може да вижда. А като я сложа по корем толкова и харесва, че може спокойно да си гледа, че чак започва да си пее.  Rolling Eyes
За звуците - вече имаме агу, абу, аду, само бу, гу, ду, ба и ма, както и съчетанието: ма ля, което аз си превеждам като: мамо ела (иска ми се   Blush ).

# 26
  • Мнения: 230
Запис и от мен
Тайра благодаря  bouquet

# 27
  • Мнения: 781
Момичета, някоя от вас да има идея от къде мога да поръчам на Петър някакви кецове, обувки, буйки или както там се наричат тези миниатюрни неща Simple Smile)) Във всички сайтове са или много големи или някакви изкуственяци  Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 415
Виж в НМ, от там взимах наскоро, от плат бяха.

# 29
  • Мнения: 781
Златна си. Сега ги видях в сайта. Довечера отивам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт