Облеклото в офиса

  • 7 813
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Според мен се е шегувал шефът.

При нас няма строги изисквания, но все пак, да е прилично облеклото. Без много къси поли, или пък спортно с маратонки..

Аз и извън работа не нося анцуг и маратонки, нито пък супер къси и разголени роклички.

# 46
  • Мнения: 2 229
Като ви чета, направо се радвам, че при нас няма подобни изисквания и си ходим с дънки и тениски. И маратонки.  Laughing Инак както сме по 30 човека в едно помещение, то ще е като модно ревю направо. А за тракането на толкова чифта токчета по плочките не ми се мисли...  Crazy
Не знам фирма с програмисти например как ще ги накарат да се обличат по-официално за работа.  Laughing


Плочки в офис!  Sick В предния, където работех, не бяха точно плочки, но пак някакъв ламинат, при ходене с токчета кънтеше.  ooooh! На кой му хрумват такива гениални идеи, не знам...
Нормално е някакъв мокет, така че да не се чува тракане.

# 47
  • Мнения: 1 754
е как мокет в офис Joy hahaha сто пъти по-нормално ми се струва теракот или гранитогрес - специално заради токчетата и червен килим да ви постелят, а ooooh!

# 48
  • Мнения: X
Аз досега не съм виждала мокет в офис. В повечето са плочки или ламинат.

# 49
  • Мнения: 5 234
В по-големите офиси е с мокет, в малките тип апартамент - с ламинат. Поне от моя скромен опит е така.  Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 3 150
Не е точно мокет, ама не е и ламинат. Според мен най-често срещаното в офис сградите е един особен вид подова настилка, но изобщо не знам как се казва   Crazy Сетих се - по-скоро е балатум.
При нас късите поли и панталони са забранени от управителката, но това се предава между хората, не са ми връчили официален документ за дрес код. Един път направи забележка на един колега инженер, че бил по анцунг и това не било офисно облекло (момчето беше със суичър)  Laughing

Последна редакция: ср, 03 сеп 2014, 00:24 от Maidenly

# 51
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Във всички офиси, в които съм била досега, настилката все е била гранитогрес или балатум (в една по-стара сграда). Мокетът ми се вижда нехигиеничен и алергизиращ честно казано...
Ние сме голям офис, направо предприятие, на няколко етажа.  Laughing

# 52
  • Мнения: 2 099
Е къси гащи тип виж ми дупето са неприемливи,деколтета дълбоки също. И много ми е чудно масово що се мажат с вечерен грим за работа през деня?То едни опушени гримове,па тежки мигли,нацупени устички...мани-мани. Вчера в 18 и нещо ходих до офиса на един моб.оператор и дамата която ме облужва с опушен грим.Да ама след 8 часов раб.ден дали беше добре вече грима? Разтечен тук-там,наронена спирала и седи на около 50-60 см. от клиента,прави лошо впечатление честно казано.

# 53
  • Мнения: 2 229
Не знам дали точно мокет се казва, всъщност...но не се чува като се ходи. Един open space и 100 жени с токчета по ламинат - не може да се работи така.  Crazy

# 54
  • Мнения: 1 103
Къси панталонки не ме притесняват. Къси поли също.
Това, което много ме дразни са задници, които се показват над плитки панталони. Виждала съм отвратителни гледки в офис и извън офис. Мъже или жени - няма нужда да им гледаме задниците. Peace

# 55
  • Мнения: 4 418
Със сигурност това е дъвкано, но днес просто ми дойде множко... Имаме една колежка от няколко месеца, за която късите панталонки са си напълно нормално офисно облекло, че и дори повод за гордост колко добре изглежда май. С това, хааайде, горе-долу свикнах... Но днес като разбрах, че единият от шефовете се бил изказал, че всички жени в офиса трябва да сме като нея...... ееееее, не... Чудя се аз къде се намирам, шефчето знае ли къде се намира... Добре ли съм или не съм?


и ти си добре и шефчету е добре

ти що не искаш да си с къси панталонки а?

# 56
  • Мнения: 4 696
И аз се чудя,имам една колежка, която ходи облечена много кичозно - с къси поли, ама доста къси и неведнъж съм имала честа да видя задните й части, които изглеждат доста зле, големи деколтета, абе, жив ужас! И на цялата тази прелест. няма кой да й направи забележка за облеклото, при все че при нас положението е " много вожд, малко индианец",т.е шефове колкото искаш, ама...... ooooh!!

# 57
  • Мнения: 133
... " много вожд, малко индианец"....
hahaha hahaha Joy
Хехе, това ми хареса!

Сетих се и аз за една бивша колежка, тежък грим и скъсани дънки, ама накъсани на лентички през 5-10 см, обувки на платформи над 10 см, нелепо някакси за офис, не че ми е пречела, даже симпатична ми беше, но явно не знаеше как да се облече адекватно.

Общи условия

Активация на акаунт