Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 1
Здравейте, ние не сме сред приетите от Шилер на първо класиране деца, но сме приети в 131 училище. Опитваме се да преценим дали имаме шанс Шилер да ни приемат на второ класиране. Резултатът на детето ми е 68.38 т. - момиче.
Моля, който има подобен опит да сподели мнение. Също така ще ми бъде полезно, ако има някой, чието дете е от резервите тази година и може да каже колко точки е изкарало детето, за да имаме някаква представа.

# 2
  • София
Моето дете е със 73.25 в резервите, момче. И аз се питам същото, но никой не може да каже дали и колко деца от приетите няма да се запишат. А записването в Луис Карол е до 29.05., там е приет.

# 3
  • Sofia
Те тази година всички, които си подадоха документите към Луис Карол ги приеха, т.е. реално не е имало никакъв подбор.

# 4
А след като не е имало изпит, дали ще приемат и сега деца, ако подадат документи?

# 5
  • София
Изпит имаше. Но колко са били кандидатите, никъде няма информация. За резултатите - също.

Общи условия

Активация на акаунт