Къде да намеря стоки на Бертони?

  • 2 262
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ми как да е?
Тя ВСЕ ОЩЕ е бременна.
Е как ще е бременна?Детето е на 2 месеца сякаш.

Ми аз кат съм писала постинга явно е било бременно момичето.
Извинявам се за грешката де...
Важно е че разбрахме че помпата върши чудесна работа,а е наполовин цена.
Ох грешката е моя,не погледнах че не е сегашна темата. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 16
  • Мнения: 137
Каква й е цената на тази помпа?

# 17
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Що, ще го подпалваш ли?  Mr. Green Laughing
Бертони за нищо не стават, всичките им стоки са китайски бокруци, не рискувай здравето на бебето си, както и своето с тия измислици! (Мое мнение, предварително обявявам, че няма да споря със защитниците на "марката"! Peace)

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 99
Каква й е цената на тази помпа?
22лв,но не си струва!!!

# 19
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Аз съм много доволна от помпата, страхотна работа ми свърши когато ми бяха разранени в началото зърната. Аз си я купих в крайна сметка от Биг Шоп на ул.Симеон за 25 лв. В последствие вече я видях в Метро.
Ако може да ми кажете в кое Метро има стоки на Бертони, ние ходим в това на Цариградско шосе и не съм забелязала да има техни неща, освен столчета, кошари, колички...
Точно в това Метро има много неща на Бертони - там, където са плюшените играчки бяха като ходих последния път.

# 20
  • София
  • Мнения: 52
момичета, търся да разгледам колички на Бертони - Галакси и Атланта, но в Метро не съм виждала такива. Знаете ли магазини  в София, където може да се намери разнообразие от модели, за да мога да погледна тези двата. В Хит дали има детски колички, тъй като не съм забелязвала до сега.
Благодаря предварително

# 21
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Ами аз последно голямо разнообразие на колички видях в Хиполенд в Скай Сити.

Общи условия

Активация на акаунт