Празнично меню за 8 март

  • 14 530
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 106

А пилето цяло ли го набута в палачинката  Laughing Laughing?

Шегата настрана, сериозно питам, какъв модел пилешко отива на тази зелена палачинка? Моля сподели пълнежа  Heart Eyes.

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

А пилето цяло ли го набута в палачинката  Laughing Laughing?

Шегата настрана, сериозно питам, какъв модел пилешко отива на тази зелена палачинка? Моля сподели пълнежа  Heart Eyes.

Когато живеехме в Македония, комшийките правеха нещо подобно, но във вид на руло и плънката беше някаква смес от пилешки гърди, явно сварени с подправки, настърган кашкавал, гъби и домати/пресни/. Вкусно беше, но те споделяха, че много се лепи блата за рулото. Явно  като палачинки е по-удачно.

Не знам дали помогнах, ще се опитам да си намеря македонските списания.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Laughing Па хахаха, егати палачинката тряба да опека, Зори!

Често казано, предпочитам месо от бут, но в настоящия експеримент ще приложа бяло месо от птичешки бройлер, совсем чудесно ми е. Ох, кога ще дойде Сряда да си похапне бедното ми тяло високо-въглехидратна палачинчица! Heart Eyes Ойларипи, кой ме щипи...  Joy
Утре ще запичам специалитет "А ла Привет" и смятам (благодарим за идеята) да посипя бохчата с настърган кашакавал и майонез. Въх, бодеж получавам, тряба да си лягам, инак в слюнка аз ще се удавя, докат палачинката направя!! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 873
Laughing Па хахаха, егати палачинката тряба да опека, Зори!

Често казано, предпочитам месо от бут, но в настоящия експеримент ще приложа бяло месо от птичешки бройлер, совсем чудесно ми е. Ох, кога ще дойде Сряда да си похапне бедното ми тяло високо-въглехидратна палачинчица! Heart Eyes Ойларипи, кой ме щипи... Joy
Утре ще запичам специалитет "А ла Привет" и смятам (благодарим за идеята) да посипя бохчата с настърган кашакавал и майонез. Въх, бодеж получавам, тряба да си лягам, инак в слюнка аз ще се удавя, докат палачинката направя!! Mr. Green
Ей, Небесна, МНого мЕ КефиШ!СеДя си ТУка саМа И се ХилЯ с ГлаС!!!

Общи условия

Активация на акаунт