Всичко за всички марки гел лакове - 5

  • 97 188
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 748
Благодаря за новата тема  bouquet

# 16
  • Мнения: 556
Да,тези лампи големи проблеми могат да направят,да се чуди човек откъде какво да взема Simple Smile
Абсолютно! Laughing

Едно педикюрче с Bluesky gel polish 546 + Stripping pen GP1 и сладките мечоци  Crazy


 и едни ръчички с термолака TC021 ->

# 17
  • Мнения: 19 690
Radi D., мечоците рисувани ли са или са ваденка?

# 18
  • Мнения: 556
Radi D., мечоците рисувани ли са или са ваденка?
Рисувани са. Peace

# 19
  • Мнения: 19 690
Не мога да си намеря маникюристка в София, която да може да рисува така. Или пък да иска да рисува такива неща Sad Ти няма ли да се връщаш вече на работа?!  bouquet

# 20
  • Мнения: X
А как слагате ваденките на цял нокет, режете ли ги по нокета и не надигат ли топ лака. Мен с малките понякога ми се напуква .

# 21
  • Мнения: 851
Здравейте, дами ! Имам въпросче относно ув лампата.Моята напоследък взе май да не пече качествено лака,та се чудя крушки ли да сменям или направо нова лампа,защото моята е от тия китайските.Някой ползвал ли е тези лидълските дето ги бяха пуснали.

# 22
  • Мнения: 26
Ако ще е нова лампа,купи си лампа от там,където има и резервни крушки.Защо не си смениш само крушките засега,на тялото няма какво да му стане,то или работи или не

# 23
  • Мнения: 270
Да, момичета, разбивайте си хубаво лакчетата преди употреба, защото някои цветове наистина се утаяват.
И само да кажа, че откакто си смених лампата нямам никакви проблеми с изпичането на някои лакове, с които срещах трудности преди- 501, А74...- всичко се изпича идеално, значи наистина проблема беше в лампата/ крушките.

Kakва лампа ли взе,Ради?

Благодаря за темата!

# 24
  • Мнения: 51
Благодаря за новата тема  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 556
 iveta76 съвсем обикновена 36- ватова лампа. Peace

Едно моделче с Bluesky CS48 и ваденки -

http://radi-d.blogspot.com/2014/08/gold-glitter-gel-polish.html

Днес ми дойдоха и новите цветове лакчета -
Скрит текст:

# 26
  • Мнения: 217
Този no wipe top мисля и аз да си взема,точно свършвам шишенцето с топа

# 27
  • Мнения: 26
iveta76 съвсем обикновена 36- ватова лампа. Peace

Едно моделче с Bluesky CS48 и ваденки -

http://radi-d.blogspot.com/2014/08/gold-glitter-gel-polish.html

Днес ми дойдоха и новите цветове лакчета -
Скрит текст:
Красота

# 28
  • Мнения: 7
Здравейте, от скоро и аз се сдобих с лед лампа за гел лак. Някоя от Вас дали може да ми каже с лед лампата може ли да се изграждат нокти?

# 29
  • Мнения: 556
Здравейте, от скоро и аз се сдобих с лед лампа за гел лак. Някоя от Вас дали може да ми каже с лед лампата може ли да се изграждат нокти?

Зависи си от гела дали се изпича в лед лампа- в упътването на всеки гел си пише дали се полимеризира под лед или ув светлина. Peace

kalinkanamalinka благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт