Всичко за всички марки гел лакове - 5

  • 97 159
  • 758
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 134
Bluesky Gel Polish 518 и течен камък с Million от Коледния сет



Декорацията е изключително атрактивна.

Бих искала да те попитам теб, като професионалист, а също и останалите.
Виждам, че масово ползвате лаковете на Bluesky Gel Polish, а мнението ви за Gelish?
Аз съм изключително доволна, но виждам, че не е споменаван и обсъждан?



Gelish е страхотен няма две мнения. Причината да се обсъжда повече Bluesky e, че е значително по-евтин, а в същото време качеството му е добро, за разлика от повечето евтини гел лакове, които напоследък наводниха пазара.

И да се похваля поръчала съм си топ и база на Гелиш и 5 лака, нямам търпение да пристигнат Simple Smile 

# 571
  • Мнения: 189
МОмичета, какво ще кажете за марката Сали Хенсън (Sally Hansen), имат всякакви продукти, масла и други?

# 572
  • Down south
  • Мнения: 7 681
МОмичета, какво ще кажете за марката Сали Хенсън (Sally Hansen), имат всякакви продукти, масла и други?

Нищо особено не бих казала. Това е тукашна марка и не е кой знае какво или поне това са моите лични впечатления.

# 573
  • Мнения: 779
Bluesky Gel Polish 518 и течен камък с Million от Коледния сет




Жестоки са! Heart Eyes

# 574
  • Мнения: 84
Здравейте! Сигурно някъде сте го обсъждали, обаче за сваляне на лепкавия слой сте писали, че ползвате чист спирт от аптеката, ОБАЧЕ - в аптеката продават етилов алкохол, а на препаратите пише изопропилов алкохол... Загледах се в съдържанието на един безацетонов лакочистител и видях, че той съдържа изопропилов алкохол. И всички безацетонови съдържат това. Въпросът - някой ползва ли безацетонов лакочистител за сваляне на лепкав слой?

Лепкавия слой след топ лака се маха и с обикновен  лакочистител,потопен в парче от кухненска хартия ,  излишно е да се дават пари за други течности!

# 575
  • Мнения: 556
Благодаря!

Ето и едно маникюрче с Блускай 522 + 546 отгоре

# 576
  • Мнения: 50
Здравейте! Виждам, че има доста компетентни дами за гел лаковете. Ще съм благодарна, ако н1кой ще може да ми отговори. Подариха ми лампа 36 вата и 3 лака chu jie: base, top и bonder primer, за да си правя гел лак у дома. Основата и топа са ми ясни, но този бондер кога се слага. В нета пише различни неща. Едни пишат, че се ползва най-напред като обезмаслител, а други, че се използва само в ноктопкастиката. Може ли да ме просветлите! Благодаря предварително!

# 577
  • Мнения: 217
Този бондер,ако е едно бяло шише с широка черна капачка, може да се използва само преди гела за изграждане,защото е безкиселинен и не е за гел лакове. Иначе и с него и без него гел лака на shjie пак ще се обели много бързо. При мен на следващия ден започваше да пада на люспа,каквото и да го правех и накрая се отказах. Пробвах с по хубави лакове и станаха нещата,така че проблема не е бил в мен

# 578
  • Мнения: 111
Здравейте!

tara1991, и моят е такъв.  Започна да се бели на втория ден. Базата и топа ми са Езфлоу.

А, лаковете SNB, които утре ще са намалени в старнейлс, хубави ли са?

# 579
  • Мнения: 217
В салоните вече не се използват,ти си прецени дали са хубави

# 580
  • Мнения: 702
В салоните вече не се използват,ти си прецени дали са хубави
За SNB ли става въпрос?И защо да не се използват,аз имам наблюдения върху няколко салона,които работят с тях.

# 581
  • Мнения: 63
Здравейте момичета. Аз мисля да си взема един бял и един цветен лак от SNB утре. Не съм решила дали да е нещо синьо или лилаво. Ще поразгледам още и ще преценя. Някой използвал ли е бял гел лак от тях? Знаете ли дали Белчо е подходящ нюанс за френски маникюр?
 Също така имам нужда от съвет. Един от ноктите ми се счупи леко по средата хоризонтално. Сложих лепенка отгоре, за да не се отлепи. Какво мога да направя, за да го запазя? Мога ли да го залепя по някакъв начин с ув гел например ( говоря за ето това http://shopinbg.com/uv-gel/33-uv-gel-lina-.html )?

# 582
  • Мнения: 41
можеш като уплътняване на ест.нокът.аз така съм в момента понеже от двете страни ми се счупи показалеца и го уплътнявам докато израсте за изграждане

# 583
  • Мнения: 10
Здравейте, от къде в Пловдив мога да си закупя CND лакове?

# 584
  • Мнения: 556
Bluesky 505 + сух брокат и панделка бижу Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт