Всичко за всички марки гел лакове - 5

  • 97 195
  • 758
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 29
Физически лица могат ли да поръчват от сайта на Стар Нейлс, иска някаква специална регистрация май.

# 586
  • Мнения: 63
Криси, на мен нищо не ми е искало. Поръчах си два лака. Засега никой не се е свързал да потвърди поръчката, но мисля, че няма да има проблем.

# 587
  • Мнения: 29
Ами на мен ми излизат лаковете на SNB на цени 22 и 30 лв. и мо казаха, че като съм се логнела съм щяла да видя намалението  newsm78 newsm78 newsm78

# 588
  • Мнения: 63
Ами на мен ми излизат лаковете на SNB на цени 22 и 30 лв. и мо казаха, че като съм се логнела съм щяла да видя намалението  newsm78 newsm78 newsm78

При мен също пише 20 лева,  но когато го добавя в кошницата ми излиза намалената цена 11. Може би трябва да пробваш да им се обадиш направо по телефона. Аз много се чудя дали да не си порачам още някой цвят Simple Smile

# 589
  • Мнения: 556
Bluesky Gel Polish 518, 534 ->


Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 21:40 от Radi D.

# 590
  • Мнения: 63
 Здравейте момичета. Аз искам да ви попитам когато слагате печати върху гел лака с каква боичка го правите? Става ли с друг цвят гел лак?

# 591
  • Мнения: 28
Здравейте. От скоро си слагам гел лак вкъщи и сега се наложи да го сваля, но си съсипах много ноктите ядосах се и ги изрязах. Искам да ви попитам с какво махате гел лака аз се опитах да го махна с тампончента и фолио с лакочистител, вярно че и лака беше брокатен, не знам следващия път към какво да се ориентирам за премахването му без да надрасквам ноктите с пилене. Моля за съвет.

# 592
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Здравейте. От скоро си слагам гел лак вкъщи и сега се наложи да го сваля, но си съсипах много ноктите ядосах се и ги изрязах. Искам да ви попитам с какво махате гел лака аз се опитах да го махна с тампончента и фолио с лакочистител, вярно че и лака беше брокатен, не знам следващия път към какво да се ориентирам за премахването му без да надрасквам ноктите с пилене. Моля за съвет.

Първо изпилваш лъскавото на гел-лака, т.е. топ гел-лака, след това увиваш ноктите с тампони напоени в ацетонов лакочистител или чист ацетон и фолио, като гледаш фолиото да е стегнато, за да не се изпарява ацетона. След 10-15 мин отвиваш първия ноктът, който си завила и с дървена клечка (или метален избутвач) "изстъргваш" останалия гел-лак от ноктътя. И така всички нокти.
Твоите нокти не трябва да ги пилиш, пили се само част от гел-лака.

# 593
  • Мнения: 556


Bluesky Gel Polish 'Santa Red Dream', 501, 535

A ето и няколко мостри, правени с гел лак -




Здравейте момичета. Аз искам да ви попитам когато слагате печати върху гел лака с каква боичка го правите? Става ли с друг цвят гел лак?
Аз лично слагам печата преди топа- махам лепкавия слой, печатам и покривам с топ гел лак. Но може и върху запечатан с топ- матираш, печатиш и пак топ. Ползвам от специалните бои за печат на Конад, не съм пробвала с гел лак. Peace

Последна редакция: сб, 29 ное 2014, 20:53 от Radi D.

# 594
  • Мнения: 47
 Има ли разлика в ув лампите,относно трайността на гел лака после-има ли значение в каква лампа ще печа-дали е 30 лв или 300 лв.А запечатването,което се прави,на моите нокти се бели много бързо,Дали е от самите нокти или нещо от лакирането,другото което е че досега използвах за обезмасляване само спирт ,но вече  си взех и праймера на блускай.

# 595
  • Мнения: 779
Някоя от Велико Търново и желаеща да ми направи Шилак? Simple Smile

# 596
  • Мнения: 556
Bluesky Gel Polish CS27+536, GP1, GP2


# 597
  • Мнения: 10
Здравейте, от къде в Пловдив мога да си закупя CND лакове?
newsm78

# 598
  • Мнения: 202
Леле, Ради... тези коледни червени лакчета са страхотни

# 599
  • Бургас
  • Мнения: 6 070
Ради, а розовото (телесното) от втората снимка кой цвят е?

Общи условия

Активация на акаунт