дадохте ли "дефекти" по време на бременноста?

  • 3 518
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Maй нямах странични дефекти освен може би анемията, ама аз съм си така по принцип Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 481
"Дефектираха" ми бъбреците  Mr. Green. В петия месец си полежах малко за лечение в болницата. Иначе и при мен имаше проблеми със стомаха в последните седмици на бременоста, но това не го смятам въобще  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 216
И аз сьм с бьбречните дефекти и "хлопащата дьска", само че качих още 3 диоптьра вьрху мойте си 8.Да чукам на дьрво нито ми е било лошо и не сьм поврьщала-само от преяждане ведньж.В 7 месец лежах в болницата за малко заради бабреците и сбьрках всичките доктори с моето крьвно-75 на 45.

# 18
  • на село
  • Мнения: 3 926
Освен зъбите, другаде дефекти нямах.
След първата бременност направих около 3-4 пломби и извадих и 4-те мъдреци, а с тази се справих по- добре - само 2 пломби  Simple Smile.
А и киселините не ми се разминаха, с второто и повръщане в послудните месеци.
Другото беше анемията, но нея си я влача от време оно.

# 19
  • Мнения: 5 370
Хм....ако трябва да броя и стомашните проблеми и повръщането-май дефектите стават повечко. С повръщането съм стигала до 5-6 пъти на ден, а поради киселини-си носех вечно газирана вода. Sick

# 20
  • Мнения: 2 220
Повече от седмица цялата ми уста беше в афти  #Crazy Дори зъболекарят се беше хванал за главата, толкова зле беше. Не можех да пия дори вода, а за храна да не говорим. Ходех всеки ден да ме маже с лекарство, през другото време лежах, нямах сили за нищо. Болката направо ме съсипа психически, освен физически. Отслабнах с 5 кг.!
Като изключим това имах най-спокойната бременност...

# 21
  • Мнения: 1 464
Сериозни проблеми не съм имала,освен якото гадене първите 4 месеца,повръщане.Последните 2 много ме болеше кръста.

# 22
  • София
  • Мнения: 39 766
нямах сериозни проблеми. Нося по-голям номер обувки Simple Smile
Иначе съм си все същата откачалка Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 2 671
Диабет развих - надявам се само гестационен. Praynig
За параноята - и мене ме хваща от време на време  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 6 182
- Параноята ме подхвана от 1-вия ден, съвсем буквално (но аз съм си такава и без  да съм бременна);
- после гадене (поне не повръщах);
- през цялото време нЕ'кви болки в червата, които прераснаха в контракции;
- гадни крампи, също през цялото време;
- схващания на китките ("синдром на машинописката" май се казва);
- кървене 4-ти месец;
- ужасни киселини;
- запек

# 25
  • Мнения: 7 430
За такава (първа) бременност като моята може човек само да си мечтае  Wink Пожелавам я на всеки Peace
Сега само от време на време ме наболява корема - иначе съм си О'к - дай Боже до края да е така Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз имах контракции от 3-тия месец и лежах в болница 2 пъти. Последните месеци имах ужасни киселини. Параноя си ме гони и сега. Все си повтарям "Да не дава Господ да се случи нещо от това, което ми минава през главата."

# 27
  • Мнения: 554
До момента на мойта сметка има една шарка (варицела) в началото на 5ти месец и херния в следствие на бременноста ... доста неприятно:( не мога да ходя ...абе куцам като пиян моряк:) надявам се това да са проблемите:)

# 28
Оооо.. всичко ме хвана сега докато сам бременна. Вече сам в 8-ми месец. Но първите 3 месеца бях с постоанно повръщане . Направо нон-стоп.Не задържах грам храна, даже отслабнах. После се започна кървене и подуване на венците. Сега от болки в гърба и краката не мога място да си намеря. А да не казвам за нервното ми състояние  #2gunfire Сега май започнах да се нормализирам,но иначе от четвърт паля. Направо сам ку-ку #Crazy от хормоните. Е да се надявам ,че последните 2 месеца няма нещо ново да излезе.
А да и забравих за главоболието ,което е ад като ме хване.

# 29
  • Мнения: 136
Бактерии в урината в края на 8 месец Sad
Без клинични изяви, обаче... просто си ги имаше, да ми скъсат нервите от напрежение. Close

Общи условия

Активация на акаунт