90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 269

  • 33 687
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 035
Дружина, решихме ли за 15 септември старт? Да започвам настройването:)

   Аз съм ЗА. С тебе съм.

                 

   Самоцитирам се и се поправям.

    Мисля да започна/започнем следващата врътка от 13 СЕПТЕМВРИ - събота, така първият ни плодов ще съвпадне с фазите на луната - последната четвърт на 16 СЕПТЕМВРИ.  Какво ще кажете - с мен ли сте?

  Уф, отивам да спя, че е вече 11, а утре ме чака дълъг и скиторещ ден Simple Smile.
Ирка, няма проблем, макар че съвпаденията с Луната ще са рядко. Аз мислех 15, за да сме си вече всички в къщи, без почивки и изкушения:) Ако кажете 13 аз ще се съобразя, на 14 пътувам, но ще организирам с храна в колата. Аз правя и водните, момичетат, които ги пропускат ше избързат и ше се разминем, ама здраве да е:)
От 20 дни на морето, малката десет изкара с разтройство, едва днес имаме хубаво ако, не съм вярвала, че така ще се радвам на нечие ако:)
Имам ужасен плюс от смесване снощи, днес З фреш портокал, О боб и салата зеле, В неясна, пак ще съм на заведение, дано не се поддам на изкушение, мился рибно нещо да ям, ама да пропусна десерта, че снощи шоколадовото суфле ми изяде главата Утре в 15 и нещо започва фазата, ще линчуваме нали?

# 61
  • Мнения: 162
Лия, той е зодия близнаци и е на фази. Това му заключение дойде от факта, че парите ги разпределихме за сметките и почти нищо не остана. А и преди да му платят използвахме от оборотните ми пари и дойде момента да ги връщаме. Не съм казала ама допълнителната ми работа е коорфинатор в ейвън. Понякога, лато сега, лятото, взимам по 50-60лв, ама зимата до 200лв без бонуси. Нямам работно време и ми е като хоби. Доста е забавно да търсиш начини да...да си го кажа честно...манипулираш хората. Та той не мибя обича тази работа, защото използвам телефона късно вечер, вместо да му обръщам внимание и все мрънка, че давам повече пари за път и телефон, отколкото изкарвам,.което не е баш така. Ама... Мъже. Иска си вниманието ми за себе си, а и мъж без пари му действа много лошо на самочуствието, затова и избухна. На пук на него пуснах сивитата, ама на сутринта беше премислил, каза, че не трябва да пипаме от оборотните пари, защото после ни става по-тегаво с връщането и т.н. Както казах, фаза, провокирана от моментно отчаяние, че колкото и да се бъхти парите все не стигат.
А това, което казваш на стюдентите ти, много ме накефи Grinning
Съжалявам за спама, сега по същество. Сутринта намерих време да отскоча до къщата на баба и да се премеря. Ами не съм мръднала цяла седмица, все съм си 65кг. Дали може да е от жегите, защото тялото ни иска да задържи вода, за.да не се дехидратира, защото и аз се чуствам подута, пък имам няколко дни до мц?

# 62
  • Мнения: 162
Здравейте дами и господин за цвят! Благодаря за новата темичка, която най - накрая успях да изчета, много сте бързи.
Днес съм на варива: май 47 ден ми се пада
Закуска - банан
Обяд - варена царевица и постни сърми с ориз
Вечеря - запечени картофи и ориз със зеленчуци
Мече, мъжете са си такива. Моя, въпреки че е лекар и печели предостатъчно, постоянно изпада в някакви дупки, че не изкарва добри пари, вечно се преуморява, но искал да живеем без никакви лишения. Върви му обяснявай, че на нас ни трябва здрав татко, а и аз се справям добре със заплатата. Ама мъже, какво да ги правиш..

Последна редакция: сб, 16 авг 2014, 11:25 от И.Александрова

# 63
  • София
  • Мнения: 12 561
Добро утро на всички!

Днес кантарев благосклонно свали 500 грама, но като цяло за четворката съм на нула. Ни нагоре, ни надолу.

Сега мъжът ми прави кюфтета за обяд с кьопоолу, а вечерята ще е сирене с кьопоолу.

# 64
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Здравейте момичета и момче  Hug
Пишете ме и мен в групата със задържащите (вода?). Чувствам се подута и ми е едно некомфортно, а и не мърдам с кантара. Ама то и не може все надолу де. Жегите в София нещо много ме морят.  Thinking Но до следващата отпуска, когато ще избягам с мръсна газ надалеч има още 2 седмици. Tired
Днес съм на варива и съм замислила една червена леща по индийски, тоест с много подправки. Я, обаче някой да ме светне - мога ли да й добавя пресен лимонов сок, че участва в рецептата, или да го пропусна, понеже е плод? Няма да се развали, ако е без него, но с него става по-хубава? Та: да слагам или не? Помагайте, pls... newsm78

# 65
  • Мнения: 154
Няма такава жега ...  Tired
Lulumba - слагай го, за една супена лъжица лимонов сок едва ли ще има такъв проблем, аз слагам на всичко и все си свалям до сега ...
Добре де, излъгах - от 3 дни застой, но това го отдавам на някаква "епидемия" със задържане на вода, която се вихри из фиданското общество.
Лия - ш'са сетиш  Hug и при теб е "весело" ...
Мече - оф, това с мъжете и парите няма верен отговор.
Скрит текст:
Моят сега се явява единственият работещ от двама ни, на него му е кеф, но пък аз се чувствам крайно безполезна. Как да е - и това ще мине.
Курдов - не искаш ли и у нас да минеш да наготвиш  Joy В Русе е хубаво, топличко едно такова  Laughing
На отпускарките - да си починете и за нас  Hug

Черпя ви с ей тази приятна песничка на Бруно Марс, като за приятелки  Hug
https://www.youtube.com/watch?v=yJYXItns2ik

Аз отивам на пазар на 40 градуса градски пейзаж... Стискайте палци  Shocked

# 66
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
iangelova, мерси за бързия отговор.  Hug

# 67
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Здравейте и от мен,
Ир, Жаки, аз нямам проблем с датата на започване, така че съм съгласна и с 15 и с 13, щом ще има компания  Hug, аз също правя водните през диетата, през почивката по-рядко  Embarassed
Скрит текст:
от 6 септември започвам часовете със задочно обучение, така че за мен там всички дни са работни  Mr. Green
Иангелова, как ти се ходи на пазар ... ама днес е по-добре пт вчера все пак. Аз сутринта се разходих с колело, прибрах се абсолютно мокра и сега не мърдам наникъде  Laughing

# 68
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
iangelova На драго сърце. Нищо че е близо, в Русе съм ходил като ученик (срам и позор). Помня едни криви огледала и една разходка с корабче. Така че ще ми бъде приятно. А ти обещаваш ли като се съберем компания, че ще останем режимни  Embarassed Joy

П.П включих се към приятелКИте Joy - много готина песничка

# 69
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Курдов, няма проблем да сте режимни - с Инка и Ирманова ще дойдем да ви проверим какви ги вършите с Иангелова  Joy Joy, а кривите огледала ги няма  Cry, разходката с корабче май също в момента не е осъществима  newsm78, но пък има други неща ...
Инка, нали щеше д се обаждаш  Hug

# 70
  • Мнения: 1 314
Дес, да отминат жегите и да прикача ремаркетата ...ще се обадя  Hug
Криви огледала няма, но криви физиономии - всяка трета   Laughing

Днес имах толкова кулинарни идеи, такова желание да творя..но ме напусна неочаквано. Ще го изчакам да се върне. Ако не - ще се спасяват индивидуално. Аз обядвах домати и  сирене

# 71
  • Мнения: 312
Здравейте,дами и кавалер!!!
Днес съм с малък плюс,но аз съм си виновна,снощната вечеря беше хем смесена,хем обилна. Embarassed
Страшен глад ме гонеше,ама след тежък физически труд е нормално.
Днес:
З - сини сливи
О - кайма със зеленчуци и салата домати и краставици
В - нещо сладко ще да е,зависи какво ще направя

Лек ден!

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Здравейте и от мен   bouquet
След три четворки и вчерашния плодов ден отчитам минус 3кг.
За сега съм доволна, но зная, че бавно свалям и бързо връщам килограмите Cry
За днес: о - малко пушено месо с домати, за вечеря - пилешки хапки и салата

Утре със сигурност ще съм върнала част от сваленото, защото винаги качвам след белтъци.

На всички желая хубав и прохладен ден!
Скрила съм се в къщи и не напускам климатика под никакъв предлог  Wink

# 73
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен  Hug
и такааа минаха и моите 90 дни и от днес съм в почивка, а за тези 3 месеца успях да сваля 23 кг, което беше неочаквано за мен, защото не вярвах, че хем ще си ям всичко, хем ще свалям килограми, ноо ето, че се получава.
А менюто за днес е:
з - нектарина
о - риба със салата
в - може би нещо сладко

Имам едно питане - може ли да се правят плодови вечери по време на почивката?

# 74
  • Мнения: 1 314
Имам едно питане - може ли да се правят плодови вечери по време на почивката?
Да

Общи условия

Активация на акаунт