90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 269

  • 33 677
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 12 555
Нана, радвам се да те „видя”! Hug Пак успя да ме разсмееш – голям модел си! Дано всичко при теб е ОК ( бабините крачета имам предвид).

Крачетата са добре - бели и дебели като пилоните на НДК. Няма сваляне, каквото и да ям. Но като приключа 90-те дни, тогава ще мисля какво да правя. Може би една липосукцийка. Едва ли ще е по-неприятна от артроскопийката  Twisted Evil

# 706
  • Мнения: 699
Нана, хората искат да пробват, а и като доста твои и на Курдов колеги "тръбят", че това е толкова полезна и антиоксидантна храна? пък и щом толкова много четат трябва и да са прочели, че тез храни за бобов- скорбялен са, ама ... аз амарат така и не можах да харесам, киноа по ми понася и за двата пъти когато я включих в диетата - ми донесе.
Инка, още много пъти по 13 да празнувате и все с обич и уважение да се гледате!
Брадата  Hug, супер резултати  smile3501
Мече и на теб  Hug, брависимо!
Добре дошли на новите и воля и успех в постигането на резултатите!
аз съм в почивка все още, нищо че на 24-ти приключи, имам още 1 свален кг за последната седмица и съм си мнооо доволна newsm44
Нения, върхове ли ще покоряваш и там, да внимаваш, че там си е опасно казват!  Hug
на всички стари "кучета"- Ирка, Фифи, Вили, /къде е Дарето, дано всичко е наред с последните изследвания/Ани, Аги, завърналата се партия, а и Кроки я няма, Заната, Съни ....  Hug  bouquet Hug Hug Hug



# 707
  • София
  • Мнения: 12 555
Нана, хората искат да пробват, а и като доста твои и на Курдов колеги "тръбят", че това е толкова полезна и антиоксидантна храна? пък и щом толкова много четат трябва и да са прочели, че тез храни за бобов- скорбялен са, ама ... аз амарат така и не можах да харесам, киноа по ми понася и за двата пъти когато я включих в диетата - ми донесе.

Зеленият фасул, грахът и лещата също са много полезни храни. Само дето рядко виждам някой да пита как да си ги приготви или да ги консумира.
А що се касае до "тръбенето" - има същото количество статии за модните храни, както и затова, че най-доброто за един организъм е да получава храни, типични за региона, в който живее и за сезона също така.

# 708
  • Мнения: 699
Скрит текст:
Нана, хората искат да пробват, а и като доста твои и на Курдов колеги "тръбят", че това е толкова полезна и антиоксидантна храна? пък и щом толкова много четат трябва и да са прочели, че тез храни за бобов- скорбялен са, ама ... аз амарат така и не можах да харесам, киноа по ми понася и за двата пъти когато я включих в диетата - ми донесе.

Зеленият фасул, грахът и лещата също са много полезни храни. Само дето рядко виждам някой да пита как да си ги приготви или да ги консумира.
А що се касае до "тръбенето" - има същото количество статии за модните храни, както и затова, че най-доброто за един организъм е да получава храни, типични за региона, в който живее и за сезона също така.
в това съм абсолютно съгласна!

# 709
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
БАБС - ей голяма си работа, да знаиш. как ги завърташ само   bouquet
Само дето не разбрах какво ще ти скопяват  - "артроскопийката"  - какво е това животно


ПП. Опа. Извинявам се, влязох в нета и разбрах, доста сериозно си е. Дано не се налага. Сори

# 710
  • София
  • Мнения: 12 555
БАБС - ей голяма си работа, да знаиш. как ги завърташ само   bouquet
Само дето не разбрах какво ще ти скопяват  - "артроскопийката"  - какво е това животно


ПП. Опа. Извинявам се, влязох в нета и разбрах, доста сериозно си е. Дано не се налага. Сори

То не само се наложи, ми го направиха на 12 май  Mr. Green

# 711
  • Мнения: 448
Здравейте!Едва сега докопах да ви чета.Тези дни малката е много кисела и все трябва да е на ръце ooooh!
Нения много екзотично пътуване те чака.Ще се радваме после да споделиш мнение и ако имаш желание и снимки:)
Цвете добре си отпочинала.Наистина нищо не си качила.Аз само от пиенето на течности мога да кача килограми.Не съм яла октопод,предполагам,че е вкусно
Курдов бързо оздравяване
Вели браво за свалените килограми
 
Днес варива:
З-смокини
О и В-царевица+салата+запечени патладжани с домати

# 712
  • Мнения: 238
Нана, трябва да знаеш, че с тези бели краци си хита на сезона Simple Smile – по това време в София едва ли се намират бели баджаци. Та, пак си уникална! Hug
Вели, партийо, жива ли си, бе, душо!? Hug О, и то сваляш даже по време на почивката! Браво! На мен почивката ми харесва и май ще си карам на нея, освен ако по Коледа не отърва нещо Спаска!Ама щом 1 месец разгул удържах, дано ми се размине пак режима!
Курдов, виждам, че си в редиците още. Сигурна съм, че цифрата е под 100! Hug
Myrkyy, дано се кротне малката принцеса, да отмориш и ти. Аз много обичам октоподи, ама ММ не беше възхитен, малката каза, че и било като пиле, ама тя и на скаридите така реагира, та явно е въпрос на вкус!
Абе, много оредяли редиците – я каква е кротка темата! Чак плашещо! Shocked
Моят боб още ври, беше дълбока резерва и се съмнявам колко годишен е, ама поне салатата ми ще е чудо – накупих 3 вида марули – бяла, червена, зелена, пресен лук, див лук, чесън, копър, магданоз, девисил, рукола, листа от целина и листа мента награбих, ама бабчето ме предупреди, че не стават за салатата Simple Smile и цветя си купих от тези букетчетата – маргаритки, невени и ...абе шарения.
Довечера празнична вечеря вкъщи – чиста покривка, Simple Smile свещи, цветя, екзотична салата и БОБ.... и аз , естествено!
Стига да се свари накрая това чудо - боба! Mr. Green Имам и резервна салата печени червени чушки с много чесън и копър, ама ще я вадя, ако е гадна зелената - иначе ще си я скрия за мен, за утре! Mr. Green

# 713
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Ирка, Инка, благодаря за кафетата  Hug, макар че това на Инка ми е твърде сладичко.
Веси21, какъв е проблема с тортоправенето? Ще ти дадем адресите си и - правиш торта, пращаш на някого  Joy, така хем ще правиш торти, хем няма да качваш от тях ...
Ей, чудех се защо е тоя дъжд, а тя ЦвЯтка се завърнала и сигурно чисти ли чисти  Hug липсваше Цвете.
Ирманова, искрено, но благородно  Hug ти завиждам, че сваляш с почивката. Аз тайно се надявах и с мен тка да се случи, но не би. Има едно килце което си тантуркам нагоре надолу и това си е. А ми се искаше още да сваля, така че на 15 почвам отново.
Курдов, оправяй се по-бързо  Peace
Лека вечер момичета и момче  Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 1 314
Моето кафенце малко сладичко и избухна, защото ми е нервно. Подстригах се и хич не се харесвам, ама кой ми е виновен  Confused Наумих си и това е....
Цвете, калиспера и уелкъм бак   Hug
В почивки и аз не свалях, защото се отпусках. Затова съм започвала нови врътки без да чакам да изтекат 3 месеца. Не знам дали в крайна сметка е редно, но е факт, че съм си добре сега..и съм си добре вече година и не мърдам  Grinning
Нан навремето избухваше в темата щом чуеше за такива своеволия  Heart Eyes  Simple Smile  smile3534
Да не ям бой постфактум  Crazy
Доста есенно стана, девойки и Курдов  Heart Eyes преди малко разбъчках зимните дрехи

# 715
  • Мнения: 1 517
на мен цял ден ми е студено ooooh!искам си лятото пък Naughty Blush
Иначе вчера и днес белтъчни дни, много сирене и кисело мляко с една лятна манджица Heart Eyes Тази година доматите са ми ужасно вкусни. То и прасковите де ама от тях последно време не съм хапвала...
вас ви следя махак че нямам време да пиша. Продължавам още 3 седмица със стажа, имам кандидат-магистърски изпит и се чудя още какво да пиша, и на всичко това на лекар ще мога да ида след 20-30 дни, че няма часове ooooh! #Crazy
поправих поне съботно неделната вакханалия и +.
хубава вечер  bouquet

# 716
  • Мнения: 238
Деси мама, ти с учениците на 15 септември, откриваш диетата. Стискам ти палци, това да е последната врътка и да постигнеш желаното! Hug
Инка, Hug чакай с тези есенни дрехи.....” От студ умри – гъзар бъди!”. Аз имам да показвам още тен, тяло, туй-онуй...едни патъци забърсах от Безмитната...Давай да се молим за слънце по-добре!
Тинкиту, успех с всичко, с което си се заела! Hug
Бобът е много гаден, та хвърлих и 3 наденици във фурната. Сготвен е перфектно, нали не се съмнявате. Simple Smile.., ама самият боб е гаден, има дъх на земя, явно наистина е от незапомнени времена в шкафа!Ще гледам тази вечер как деликатно ще го подмятат, ама ще си трая, че съм яла от него! Mr. Green Затова пък, салатката ми е перфектна  newsm78– дано поне тя им хареса!
Чувствам се като идиот по посрещането - който влезе в темата и аз ...бля-бля-бля! Embarassed
Отивам да редя масата! Поне вид да има.... Simple Smile

# 717
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Цвете, ученици не ученици - аз започвам с часовете тази неделя (със задочните студенти) и до 22.09 нямам почивен ден, но нали се наговорихме група за 15.09 и ще съм на линия Mr. Green
Но и аз съм "за" задържане на топлото (не горещото) време
Скрит текст:
купих си страхотна червена пола и трябва да се наглася поне няколко пъти с нея, а тя е лятно-есенна  Blush (ще ошашкам колегите - като се изключи един костюм, който ми е от 2008 и скоро успях пак да се намърдам в него - май не са ме виждали с пола сигурно от 10-на години)
Тинки, успех в начинанията и дано намериш по-ранен час  Peace
Пропуснах да кажа, че мъничко завиждам на Нения за Непал - много екзотично ми звучи  Flutter - но ще й стискам палци и с ръцете и с краката всичко да е наред и да успее да замине  Hug

# 718
  • Nederland
  • Мнения: 856
Цветенцеее, хайде, от кога те чакаме!  Hug Браво за хубавата ваканция. И аз много обичам всички морски гадинки, а пък октопода в Гърция е знаменит, така,че малко ти завиждам ама благородно! Laughing Я кажи на Тексел какво похапна и пийна? А излишните килца ще ги спухаш за нула време. Peace

Ирманова, браво на теб!  Hug
И аз харесвам много почивката и си карам вече цяла година по нея, но сега съм решила да започна новата врътка само за да си разнообразя малко храненето. Все на белтъчини ме влече иначе. Но не очаквам кой знае какви резултати.
Така,че ти си карай сега така а пък при нужда може да завъртиш само някоя и друга четворка, не е нужно цяла врътка.

Деси, стягаме се, нали?  Hug Жаки нещо липсва напоследък, но и тя е сериозна! Hug

Курдов, позволи си тези дни по лъжичка мед сутрин в чая, режимно е, а и ще ти помогне да оздравееш по-бързо!  bouquet

Тинки, хайде дано този лекар да реши проблема по-скоро! Hug

Нения, много екзотична, но и интересна дестинация, ще се радвам да разкажеш като се завърнеш от Непал! Hug Тук имах един съученик от Непал, много колоритен тип. Wink

За всички, които се оплакват от липса на слънце да кажа,че то е при нас в момента но ще гастролира само за няколко дни, споко! Laughing

# 719
  • София
  • Мнения: 12 555
Ин, то на един шамар бой ли му викаш? Повече не смея да те бия, че не помня има ли момичета от Сливен да ми носят цигари  Mr. Green

Цвятоооооо, да спреш да чистиш, че ако запраска градушка след малко ще те държа лично отговорна!  Twisted Evil

Днешното меню

з - две праскови и кафе
о - кьопоолу и две филии хляб
в - половин пакет солени бисквити и шоколадЪт

Общи условия

Активация на акаунт