Половината отмина, с Януарче, ще се гушнем тази зима..6

  • 25 690
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 351
Аз да ви попитам всеки ден ли усещате  бебетата  newsm78

Аз от една седмица всеки ден го усещам. Преди имаше дни, в които не го усещах и се притеснявах постоянно.

Оф, да ви се оплача дами  Tired Доплера го имам вече от няколко дни и както и да го местя не мога да уловя пулса бебчо  Thinking Много съм разочарована  Crossing Arms Яд ме е за парите, че чак от Бг ми го пратиха. Ангажирах свекърва ми за едното нищо. Толкова се вълнувах, може би за това реагирам  Blush


 welcome на новите мамчета   bouquet

# 691
  • Мнения: 832
аз моето бебе го усещам рядко, дори почнах да усещам тази седмица и то не всеки ден, и не постоянно. всичко ще е наред, а за доплера - не съм ползвала, не мога да кажа защо се получава така. пробвала ли си на разлчни места да чуеш пулс? мобе просто много се мърда.... newsm78

# 692
  • Мнения: 286
За размерите по ехограф - има отклонение до 50 грама, което си е доста. На нас в 20 г.с. ни го мериха 366гр., кето значи от 310 до 410гр. Така че не се притеснявайте! Naughty

Аз я усещам бебка почти постоянно, даже на моменти толково много мърда, че си мисля, дали не й е неудобно? Дали пък не иска нещо? Laughing
Иначе най-много мърда сутрин и следобед, общо взето като дойде време за храна Party
И тогава си казвам - гладна е. Интересното е, че като се наям и спира за малко, по-късно пак почва.
Шавлива върви за сега. Сутрин се събуждам много рано /за мен, аз съм от поспаливите -10-11ч. ставам/ към 6-7 вече ставам да ям. Май се настройвам от сега по нейния режим  Crazy

# 693
  • London
  • Мнения: 116
Аз да ви попитам всеки ден ли усещате  бебетата  newsm78

Аз от една седмица всеки ден го усещам. Преди имаше дни, в които не го усещах и се притеснявах постоянно.

Оф, да ви се оплача дами  Tired Доплера го имам вече от няколко дни и както и да го местя не мога да уловя пулса бебчо  Thinking Много съм разочарована  Crossing Arms Яд ме е за парите, че чак от Бг ми го пратиха. Ангажирах свекърва ми за едното нищо. Толкова се вълнувах, може би за това реагирам  Blush


 welcome на новите мамчета   bouquet

Не се притеснявай и аз така бях в началото като го взех и въпреки, че го взех в 12 седмица го улавях. На моята кутия пише , да се пробва на пълен мехур Simple Smile и слагай повечко гел. При мен винаги се получава. Трябва само търпение и лекичко да го местиш, аз понякога го търся повечко, но винаги го откривам.  Така че, ще го намериш и ти Simple Smile

# 694
  • Мнения: 488
ГГМ, нищо чудно от сега да се настройваш на бебе режим  Mr. Green
Пустинно цвете, аз се опитах с едни слушалки да чуя пулса и нищо не се получи.
Казах го на моя доктор и той се спука да се смее. Каза ми че е почти невъзможно така да го уцеля  Laughing Така че, и аз да съм на теб ще ме е яд за времето и енергията по откриване на този доплер...

# 695
  • Мнения: 354
И аз го усещам нашия юнак всеки ден  Heart Eyes Горе-долу през 2-3 часа...

# 696
  • Мнения: 85
Здравейте дами и добре дошли на новите мами  bouquet
И аз да ви се оплача днес от сутринта като ме е почнало едно повръщане ужас #2gunfire тъкмо си казах вече мога да бъда спокойна и да си се наслаждавам ето пак #Cussing out
Повръщането вече не ме тревожи толкова,но днес като повръщах ужасни болки имах в корема и предимно в дясната част и след това корема ми стана твърд като камък и на моменти пак ме стяга за 5-10 минути. На преглед съм на 7 и съм доста притеснена.  Sad

# 697
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 098
Флокон, lyubomira_naidenova, по-спокойна съм наистина. Някак успях да отблъсна лошите мисли и притесненията и дишам по-леко. Не усещам бебето постоянно, а само вечер за кратко, но вече не се панирам. Една седмица до ФМ. Всичко ще е наред и се надявам да потвърдят пола. Peace

melis26, защо не се обадиш на лекаря си?

# 698
  • Мнения: 32
Дамм и моят разбойник всеки ден и то много рита. И много често, и много силно. Диване ще е ама то нормално предвид всичката му рода   Mr. Green

А колкото до едно писание, че момичетата "винаги" се раждат по-дребни от момчетата - това пък изобщо не е вярно!!! В подкрепа на думите си само ще кажа, че брат ми се е родил 3500, а аз съм се родила 3950, а сме от едни и същи родители - така да се каже от един и същи материал. Simple Smile

# 699
  • Мнения: 351
Melis26, ако не се оправиш до утре, отиди до спешното.

Miriel, аз като попитах моята лекарка за номер, на които на мога да се обаждам, ако има нещо ми отговориха, че няма такъв  Tired Дадоха ми един, но само при спешни случаи да се обаждам и да ходя в спешното  ooooh! И двете с Melis26 сме в Белгия. Изглежда тук така процедират.

# 700
  • Мнения: 85
Miriel тук проблема ми е,че не знам езика и на прегледите съм с преводач,но май ще трябва да извикам някой с мен на частен преглед защото започнах да си мисля какво ли не. Sad

# 701
  • Мнения: 351
Miriel тук проблема ми е,че не знам езика и на прегледите съм с преводач,но май ще трябва да извикам някой с мен на частен преглед защото започнах да си мисля какво ли не. Sad

Дано да намериш някой, който има свободни часове тази седмица. Но, не ми се вярва много за съжаление  Tired

# 702
  • Мнения: 85
Така е Пистинно цвете и аз нямам телефон на никой лекар и всеки път ме пращат в различна болница при различен лекар.

# 703
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 098
О, момичета Sad

# 704
  • Мнения: 10
Момичета от къде го намерихте този ДОПЛЕР и колко струва??? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт