Дългото чакане след трансфер - 31

  • 77 395
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 304
три дена ме нямаше и вие сте пуснали и нова тема.аз полежах три дни в клиниката,че в петък вечерта ме хвана едно повръщане.... ooooh!в събота на обяд вече незнаех къде се намирам,толкова ми беше зле!обадих се на докторката и тя ме привика бързо в клиниката на системи.полудях от това лежане до днес.сега уж всичко е ок.на прегледа чухме и двете сърчица newsm10всичко е наред и по този повод пускам в темата прашец babydust7 babydust7 babydust7

# 31
  • Мнения: 703
Честити ти две сърчица  Heart Eyes Много се радвам, че всичко се е оправило  Grinning

# 32
  • Мнения: 452
Synni, Tikvi4ka, PepitO, Jonona,Dani,Смехорани/дано само не пропускам някоя/имате силно стиснати палци от мен.Пожелавам ви лека и спокойна бременност и след 9м.сърцата ви да преливат от щастие с най-силно ревящите бебета.
Аз приключих този опит с абразио вчера.
Успех на всички в процедура!

# 33
  • Мнения: 590
О, миличка, толкова много, толкова много съжалявам!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Нямам думи да ти опиша колко много ти желая прекрасен, щастлив опит със здрави и щастливи деца. Ще следя и ще се надявам от сърце моето пожелание да се сбъдне!
Прегръдки от сърце!

# 34
  • Мнения: 652
m.e.m.27 толкова съжалявам Sad Поплачи си, дано ти олекне поне малко.

# 35
  • България
  • Мнения: 987
Аз приключих този опит с абразио вчера.
Много, много съжалявам! Не се предавай!
 Hug Hug Hug
Успех на всички!

# 36
  • Мнения: 452
Благодаря ви, момичета! Аз уревах цялата болница до 3ия етаж и след упойката се събудих чисто нова и готова за пункция.Сега ще си почина малко и отново до ревлив финал дай Боже, ще продължа борбата!

# 37
  • Мнения: 652
m.e.m.27 ехааааа, браво на теб. Само така, борбена и готова за победа! Hug

# 38
  • Мнения: 54
Момичетa,включвaм се при вaс с един въпрос - денят нa ембриотрaнсферa брои ли се зa ден първи до тестa, или е нулев кaто деня нa пункциятa?

# 39
  • Мнения: 1 124
По принцип не се брои т.е. е нулев, но в някои клиники го броят.Не ти ли казаха кога да си направиш теста?
Успех!

# 40
  • Мнения: 54
Lilka N,блaгодaря ти зa бързия отговор.
Питaм, зaщото дaтaтa зa тестa, която е нaписaнa от медицинскaтa сестрa, се рaзминaвa с 1 ден от товa, което ми кaзa лекaрят. Сигурно е стaнaло недорaзумение. Не е кой знaе кaкъв проблем, просто чaкaнето е достa емоционaлно...

# 41
  • varna
  • Мнения: 137
Да се запиша и аз момичета ,в неделя вече си взех двете бебета newsm44,започва голямото чакане и  newsm17на 4 ще правя кръвен тест,пожелавам си много,много късмет,и на всички момичета  newsm10 newsm10 newsm10 newsm51

# 42
  • Мнения: 652
Здравейте момичета, и аз се записвам сред вас.
Днес ми беше трансфера, но новините не бяха много обадеждаващи. От 14 яйчица ни е останало само едно ембрионче със средно качество. Съкрушена съм просто. След всичкото бодене в събота и накрая това...не знам..казаха ни че е имало доста оплодени (но не казаха колко), били тръгнали да се делят, но не за дълго. И така...сега ще си чакам, но нямам много надежда. Желая успех на всички чакащи.

# 43
  • varna
  • Мнения: 137
ЕЕЕЙ момиче не така,какво значи че пожелаваш успех на нас,ами ти ,всеки таи надежди до теста. NaughtyНищо не е приключило,може пък на това  да му харесва да се развива по -добре в теб,няма да се предаваш,мисли само за хубави неща,и  на мен ми минаха какви ли не глупости през главата,но си чакам кротко и каквото е писано това ще става Hug Hug Hug newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

Последна редакция: ср, 27 авг 2014, 08:18 от fraci

# 44
  • Мнения: 603
Успех момичета!

Общи условия

Активация на акаунт