Дългото чакане след трансфер - 31

  • 77 712
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 99
bambina87 И аз така ще те посъветвам -кръвен най-добре  Peace

# 691
  • Мнения: 1 368
Привет,момичета Hug За сънуването и аз сънувам много,ярко и цветно, но са едни ужасии и кошмари  ooooh! Не го приемам като симптом, защото аз и иначе си сънувам, а и не търся симптоми. А за теста - аз съм за кръвен,поне е ясен и достоверен. Стискам палци,бамбина! Praynig

# 692
  • Мнения: 1 009
Кошмарите и на мен не са ми чужди тези дни  Stop
На мен ми казаха да правя кръвен на 14 ден от пункцията ..... пък да видим  Praynig

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Кошмарите и на мен не са ми чужди тези дни  Stop
На мен ми казаха да правя кръвен на 14 ден от пункцията ..... пък да видим  Praynig
Не се ли прави на 14 ден от трансфера, защо от пункцията, каква е логиката???

# 694
  • Мнения: 157
ами в крайна сметка не издържах и днес следобяд направих един пиклив тест - положителен с най-хубавата втора чертичка в света Simple Smile

# 695
  • Мнения: 2 615
ами в крайна сметка не издържах и днес следобяд направих един пиклив тест - положителен с най-хубавата втора чертичка в света Simple Smile
Честито, много хубава новина!

# 696
  • Мнения: 1 416
Честито и от мен  Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 009
ами в крайна сметка не издържах и днес следобяд направих един пиклив тест - положителен с най-хубавата втора чертичка в света Simple Smile
Честито мила и леки 9 месеца  Hug Hug Hug

# 698
  • Мнения: 1 009
Предполагам логиката за тест след 14 дена от пункцията е че е достсъчен период да се докаже бременност. На мен на 13 ми бее пункцията и същия ден ми дадоха листче че на 27 правя кръвен, независимо кога е трансфера на 3ти или 5ти ден. То ембриончето така или иначе започва развитието си от следващия ден на пункцията.

# 699
  • Мнения: 157
Предполагам логиката за тест след 14 дена от пункцията е че е достсъчен период да се докаже бременност. На мен на 13 ми бее пункцията и същия ден ми дадоха листче че на 27 правя кръвен, независимо кога е трансфера на 3ти или 5ти ден. То ембриончето така или иначе започва развитието си от следващия ден на пункцията.
При нас броят дните след трансфер, а не след пункция. В този случай има значение дали трансфера а на 3ти или 5ти ден

# 700
  • Мнения: 157
Благодаря момичета! Надявам се в Четвъртък всичко да е наред и да мога да се похваля с едно хубаво ЧХГ

# 701
  • Мнения: 1 368
Честито, бамбина  Hug Пожелавам ти в четвъртък едно хубаво ЧХГ Praynig

# 702
  • Мнения: 1 220
Само такива новини да имаме!   bouquet

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
ами в крайна сметка не издържах и днес следобяд направих един пиклив тест - положителен с най-хубавата втора чертичка в света Simple Smile
Хей, честито, прекрасна новина! Желая ти най-прекрасните 9 месеца!

На мен ми е 4-ти ден след ЗЕТ. До тестчето имам още време и дай Боже да е +++ резултата! На всички ви желая най-положителния резултат!

# 704
  • Мнения: 99
bambina87 прекрасно честито и от мен!  bouquet

Успех и положителни резултати и на другите  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт